Şimdi Ara

MARVEL'S SPIDER-MAN [PS4 ANA KONU] (224. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.758
Cevap
45
Favori
256.259
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar , playstation’dan mail geldi ‘Marvel's Spider-Man Platin Kupa ödülü’ başlıklı. Bir de para kodu göndermişler. Daha önce hiç para kodu kullanmadım bu kod ps store’da genel geçer bir kod mu acaba? Mailde detay yazmıyor. İyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WayneCorp W kullanıcısına yanıt
    Banada gelmiş hocam o kodu psn storeye yazıp ücretsiz avatar indiriyorsun ekstra bişey yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bana da geldi dlcler çıkmadan önce platinlemiştim, her oyunda oluyor mu böyle ödüller?
  • fatihsar kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, çok saçmaymış ama:D

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Bana şuana kadar sadece playstation exc lerde geldi hocam horizon zero dawn, god of war, spiderman platinlediğim oyunlar 3 ündede geldi gelmeyenler the order 1886 ve the last of us son zamanlarda çıkan exc oyunlarda veriyorlar heralde daysgoneda da olucaktır büyük ihtimal böyle küçük hediyeler

• Oyunun dlclerini önerir misiniz? Bir de ana hikaye kaç saat sürüyor ?

• tayo3327 kullanıcısına yanıt
    Ana hikaye 16 saat falan, dlc ler süre olarak kısalar ama güzel tavsiye ederim.

• kruezberq kullanıcısına yanıt
    Tşkler cevap için

• En son activision cop ettigi oldurdugu soiderman serisinden amazing spiderman i oynamistim. Bugun de bu harika oyunu bitirmis bulundum. Friendly neighbour modunda bitirdim cunku artik hikayeli tum oyunlari oynuyorum ve eskisi gibi zamanimda olmadigindan hikayesi icin oynadim.

Oynadigim en guzel spiderman oyunu. Ilk olarak ps2 de spiderman2 yi oynamistim ondan beri harika bir oyun gormemistim. Belki 5 yasindan beri oyun oynadigimdan olsa gerek bazi oyunlar her ne kadar zevkli olsa da bana yeni seyleri yansitmiyor. Bu oyunu oynarken 2011 geri gunlerinde Batman arkham city den aldigim hatta gecen ay hafif cop oglu cop xbox one s de gamepass ile hafif bir peek yaptigim arkham city kadar bu oyun olmus diyemedim.

Spiderman benim favori kahramanimdi ama oyun olarak batman den sonra activision un her cop denemesinde sevgimi biraz daha indirdi.Bu oyunu yapan firma nin onunde 3 tane batman oyunu yapan Rocksteady den oldukca copy paste seyler almasi gayet normal ama onlar kadar becerikli oldugunu soyleyemeyecegim.

Spiderman seven biri olarak bu oyunda spiderman oldugumu tam anlamiyla hissedemedim.Her sey harika gibi ama olmadi. Sadece ana hikaye yaptim ne kadar oynadim bakamiyorum belki 8 saat olmustur ama bu sure icinde oyun 2018 cikti ve yukleme ekrani gormek hosuma gitmedi.Bana kalirsa olmamaliydi. Kapidan gec bekle , aksiyon yap goreve gir bekle.bekleme ekrani cok degil ama kisa bir kesinti bile hos degildi.

Oyunda ozensizlik hissettim.kombolar fena degildi ama bir batman degildi. Vurus hissi sanki plastik adamlara vuruyormussun gibi geldi. Ag atma olayi guzel olmus.

Batman da ise dusmanlarin uzun uzun konusmalarini dinler aralarinda ki komik olaylar icin bile goreve girmeden cati da bekledigim olurdu. Batman de yine ruzgar sesini o denli guzel sunmuslar ki muziklerde o denli iyiydi.Telsiz konusmalari batmanin sesi ayni zamanda atmosfer bana batmani kontrol ettigimi dusundurmustu.

Oyunu ps4 pro (7216b)da 1080p out da oynadim. Cok ilginc kapali mekanlarda makine ucusa geciyor. Fan acayip donuyor

• Oyunu beğendim GoW dan zerre zevk almamıştım ve hiç beğenmemiştim bu oyun sağlam olmuş.

• Yeni bir güncelleme gelince heyecan yaptım ama sadece bug'ları düzeltiyor
  • keyifli bir oyun ama o kadar yani

benim gibi batman arkham serisi tarzı bir oyun beklemişseniz boşa beklemeyin. belki şehirde ordan oraya atlamak keyifli olabilir hatta belki yan görevler de güzel olabilir ama ana hikaye ve oynanış olarak bir batman oyunu değildi bence.

2 eksisi daha var; birincisi boss dövüşleri harbiden zorlamadı. ikincisi ana oyun süresi kısa.

yine de oynanması gereken oyunlardan biri.
  • bcan402 kullanıcısına yanıt
    Hocam sana katılıyorum gerçekten çok güzel oyundu ama sanki biraz aceleyle çıkmış gibiydi teknik anlamda demiyorum fakat hikaye ve oynanışta daha çeşitlilik olabilirdi sony biraz zorlamış olabilir çıkış tarihini insomniac'a biraz daha müddet verseler bi efsane çıkabilirmiş ortaya

• Oyunu platinledim. İnanılmaz keyifli ve başarılı bir oyun olmuş. Arkham City den sonra yapılan en iyi süper kahraman oyunu. 90 benim şahsi puanım.

• Oyuna ara vermiştim bir süre sonra bir baktım ki platin kupaya sadece 2 kupam kalmış(Normalde hiç platin kasan biri değilim bu oyunu da sadece tüm içeriğini tüketmek için oynadım). Ben de o iki kupayı aldım ve oyunu platinledim Platinlemesi kolay bir oyun olmuş ama öyle çok uçuk istekleri yok diğer oyunlar gibi.

İlk ve son platin kupam olacak sanırım
  • efendimuhendis E kullanıcısına yanıt
    Bende ilk platinimde böyle demiştim suan nur topu gibi 60 platinim var :)

• I appreciate how much detail went into this game

• https://comicbook.com/gaming/2019/04/20/marvel-spider-man-ps4-easter-egg-nobody-noticed/

Oyunda kimsenin keşfedemediği bir easter egg varmış, oyunu eğer gerçek hayatta cumartesi oynuyorsak Yahudiler işe gitmiyormuş. Evet bizden birinin keşfedememesi çok normal Müslüman olarak. Ama kimin işe gittiği kimin gitmediği belli olmayan, npclerin amaçsız dolandığı bir oyunda bu nasıl açıklama anlamış da değilim

• Bu oyun ne zaman 100 TL'nin altına düşecek?
  • Deluxe edition primary hakkın 70 TL'lere düştü bence kaçırma :)
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.