Şimdi Ara

MARVEL'S SPIDER-MAN [PS4 ANA KONU] (220. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.758
Cevap
45
Favori
256.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zugu

Arkadaşlar platin kupa için kasıyorum da. Bu taskmaster challenge ların hepsini yaptım. Taskmaster 2. Defa son challenge yPtığında ortaya çıktı fakat öldüremedim. Tekrar karsıma nasıl çıkar. Challengelar da bitti.
    Yok mu yardım edecek olan?

• Oyunu biraz oynayabildim combat sistemi çok sağlam adamları kendim dövüyormuş gibi hissediyorum :D Keşke cd yi tutabilsem arada açar açar adam döverdim ama malum oyun fiyatlarından dolayı takas yapıp oyun almak lazım :/

• zugu kullanıcısına yanıt
    Gidin bir tane challenge yapıp tamamlayın, tekrar gelecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. dlc yi de dün oynayabildim. ilkine göre çok daha kısa geldi. Umarım 3. sü daha iyi olur. Aralıkla beraber spider man defterini kapatacağım artık. Yine de böyle ayda bir geri dönüp oynamak zevkli oluyor.
  • Çok ingilizce gerekiyor mu arkadaşlar oyunda?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu başlatabilmek için kaç GB lık kısmının inmesi gerekiyor?
  • theJuDGe_41 kullanıcısına yanıt
    48 yani hepsi
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Çok ingilizce gerekiyor mu arkadaşlar oyunda?
    hayır gerektirmiyor orta seviye ingizlice ile çogu oyunu anlayarak oynayabilirsiniz
  • dlcler çok mu kötü, reddit'te falan çok kısa demişler hep. oyunu %100 bitirip satmıştım hepsi çıkınca deluxe alıp oynamayı düşünüyorum tekrar
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

dlcler çok mu kötü, reddit'te falan çok kısa demişler hep. oyunu %100 bitirip satmıştım hepsi çıkınca deluxe alıp oynamayı düşünüyorum tekrar
    Dlcler güzel ama kısa olduğu doğru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 1 Aralık 2018; 22:4:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

hayır gerektirmiyor orta seviye ingizlice ile çogu oyunu anlayarak oynayabilirsiniz

Alıntıları Göster
    Doğru diyorsun ama ara sinematikler için geçerli dediğin, aksiyonlu sahnelerde altyazı takip etmek zor o yüzden duyduğun kadarıyla kalıyorsun ve altyazı olmadan anlamak biraz orta üstü seviye gerektiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efendimuhendis -- 2 Aralık 2018; 15:25:23 >
  • Merhaba, bölge kodu ALL olan kutulu Spiderman oyunuma Tr PSN den dlc alsam sorun olur mu oynayabilir miyim?

• Ya arkadaşlar bu oyunda adam akıllı bir tane mi suits olmaz hepsi okadar çirkin ki en baştaki suit i giyiyorum hala

biraz bakındım da level 29 dan sonra güzeller çıkıyor sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jegande -- 11 Aralık 2018; 10:5:59 >
  • Valla açıkçası suit konusunda ben de biraz dertliyim ana oyun %100 tüm yayınlanan 2 dlc %100 oldu. son dlc yi bekliyorum ama oyunun başındaki beyaz örümcek olan suitten daha fala ısındığım suit olmadı. Çabuk sevemiyorum herhalde.
  • Yeni kostümler belli olmuş. Son DLC Silver Lining 21 Aralık'da geliyormuş. DLC'lerin hepsi çıktığına göre oyuna tekrar dönmek lazım.

MARVEL'S SPIDER-MAN [PS4 ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 13 Aralık 2018; 18:17:6 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Yeni kostümler belli olmuş. Son DLC Silver Lining 21 Aralık'da geliyormuş. DLC'lerin hepsi çıktığına göre oyuna tekrar dönmek lazım.

Skinler yine kotu

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Yeni kostümler belli olmuş. Son DLC Silver Lining 21 Aralık'da geliyormuş. DLC'lerin hepsi çıktığına göre oyuna tekrar dönmek lazım.

Oyun ne kadar güzelse dlc'ler o kadar kötü oldu bence. Kısa oyun süresi, hiçbir yenilik getirmemesi,
    ana hikayeden kopukluk(arada bir miles ile güçleri hakkında konuşuyor o kadar. Keşke may halayı filan atsaydın), Birbirini aynısı hikaye(New York'u isteyen bir çete sable grubunun silahlarını çalar ve olaylar gelişir) . Bu da aynı olacak heralde. Bu sefer 1 saatte biten kısıtlı bir dlc olmaz umarım.

Ayrıca raimi suit gelmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efendimuhendis -- 13 Aralık 2018; 21:39:11 >

• efendimuhendis E kullanıcısına yanıt
    Yan görevler ve DLC'ler Batman Arkham serisine kıyasla gerideler. Spiderman güzel oyun fakat Arkham serisi oyunlarına kıyasla bazı eksikleri var. Bu eksikleri devam oyununda kapatırlar diye düşünüyorum.
  • Kimse kusura bakmasın ama MJ ve Miles Morales görevleri inanılmaz derecede sıkıcı.

Oynamadan önce Arkham serisinden daha iyi olduğunu söyleyen çok gördüm ama bana göre kesinlikle daha iyi değil.
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.