Şimdi Ara

MARVEL'S SPIDER-MAN [PS4 ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4.757
Cevap
45
Favori
256.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koşarak tırmanma olmaz umarım gereksiz geldi bana vede işi arcadeye çeviriyor iyice.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dublaj olsa da olur olmasa da fakat TR altyazı bu oyunda ve Days Gone'da kesinlikle olmalı.
  • Mr Negatif dokunduğu kişinin düşüncelerini değiştirebiliyormuş zaten spiderman ile peter parkerin çatışması olacak deniyordu spidermanın kişiliği bozulacak belli ki, hikaye olarak da umarım sağlam bir yapım olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KAKÁ -- 19 Haziran 2017; 4:14:50 >
  • Sony Entertainment yöneticisi 2018 çıkış tarihi verilen oyunların yılın ilk yarısında çıkacağını söylemiş, oyun en kötü 1 sene içinde satışa çıkarılacak yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mart- Nisan gibi çıkar.

• Mart ta gow çıkar hazıran spider rez alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veterangamer -- 19 Haziran 2017; 10:48:21 >

• "Peter Parker oyunun cok sayidaki karakterlerden sadece biri'

"Oyunda bir suru klasik ve bi o kadar da yeni kotu adam olacak"

Galiba gelmis gecmis en iyi super kahraman oyunu geliyor beyler.

• QTE den dert yanılmış. Oyuncu QTE yi sevmez. Haklı da aslında. Kontrolün tam kendisinde olmasını ister. Ama bu bir spiderman oyunu. Eğer tam kontrölün sizde olmasını istiyorsanız kolda 30 tane tuş varsa 300 tane falan olması lazım :D. Çok esnek ve çok hareketli çünkü. Çevreyle olan etkileşimi de inanılmaz fazla. İyi bir kontrolle qte leri oranlı bir şekilde harmanlayabilirlerse bu oyun başyapıt olur. Şu grafik, şu hikaye anlatımıyla metacritic puanı net 9' u aşar.

Ha bi de şu miles morales kerkenezini görmek sinirlerimi bozmadı değil.
  • Oyun standart ps4'de 1080p 30 fps olacak ve Pro'da 4k 30 fps olacakmış,Ve adamlar sorduğum bu soruya gerçekten cevap verdiler,biraz şaşırdım açıkçası
    Kaynak:ttps://twitter.com/insomniacgames/status/877996061935128576

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 23 Haziran 2017; 1:25:37 >
  • powersmachine54 kullanıcısına yanıt
    4k 30fps yaziyor hocam görmüyon mu

• quote:

Orijinalden alıntı: Funder

Mart- Nisan gibi çıkar.

Mart ta Gow4 çıkar hocam yakın tarihli çıkarmazlar yaz ortalarını bulur bunun çıkması.
  • 4K Tv'im olsa kesinlikle gözüm kapalı Pro alırdım 4K TV olmadan Pro almanın da mantığını göremiyorum. Sony Bravia TV kullanıyorum 1080p gayet iyi gözüküyor normal oyunlara göre, exclusive oyunlar çok başka oluyor tabi umarım grafikleri çok kısmamışlardır birazcık oynarken görsel şölen yaşamak istiyorum açıkcası
  • WrathofGlatzeman kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam acele ile yazdığım için hata yapmışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 23 Haziran 2017; 1:27:37 >
  • Bence e3 ün en iyi oyunu buydu. Hatta fazla iyiydi ama Insomniac games bu işin altından kalkar bence.
  • Ratchet and Clank grafiklerinden sonra beklentim büyük. 1080p 30 fps yeterli oyunu bekliyoruz.
  • Geliştirici günlüğü yayınlanmış oyun varya şahane duruyor dövüş animasyonlarına diyicek Yok

https://youtu.be/Ciu7fijZq44

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lıfenorm -- 16 Temmuz 2017; 12:38:31 >
  • Umarım ps4 proya iyi bir enchanced paketi gelir.

Çünkü oyun harika gözüküyor.

• Goty belli ikinci kim

• oyun çıkmadan eskiycek ya
  • The Last Beerbender kullanıcısına yanıt
    Efsane geliyor. Gerçekten harika olacak.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.