Şimdi Ara

MARVEL'S SPIDER-MAN [PS4 ANA KONU] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.758
Cevap
45
Favori
256.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • vay be. şu bizim emektar ps4 e çıkan oyuna grafiğe bak. sadece şehirde yayan dolaşsak yeter bize sanırım. marvel tarzı oyunları sevmem de bu bambaşka birşey olmuş.
  • açık dünyasında gezeyim, oradan oraya zıplayıp tırmanıyım yeter bileuzun zamandır spider man oyunu oynamıyorum acayip canım çekti ne yenir varya.
  • neczer kullanıcısına yanıt
    Ps4 pro dan alınma yalnız video. Arada ne kadar fark olur bilinmez ama fazla olacağını sanmam çözünürlük ve bazı detaylar medium high ayarı gibi olması dışında.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar SONY açıklama yaptı. tüm tanıtımlar STANDART PS4 de yapılmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

açık dünyasında gezeyim, oradan oraya zıplayıp tırmanıyım yeter bileuzun zamandır spider man oyunu oynamıyorum acayip canım çekti ne yenir varya.

Uzun zamandır oynamıyosun çünkü şimdiye kadar hiç bi spider oyunu bunun kadar güzel gözükmüyordu bunun kadar albenisi yoktu ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

açık dünyasında gezeyim, oradan oraya zıplayıp tırmanıyım yeter bileuzun zamandır spider man oyunu oynamıyorum acayip canım çekti ne yenir varya.

Uzun zamandır oynamıyosun çünkü şimdiye kadar hiç bi spider oyunu bunun kadar güzel gözükmüyordu bunun kadar albenisi yoktu ;)

evet hocam ben bayadır oynamıyorum ps1-ps2 dönemde oynamıştım ama bunu görünce harbi çağ atlamış dedim :)

• Çok güzel gözüktü bana, en az Batman Arkham serisi kadar başarılı olacak gibi görünüyor. Oynamak için sabırsızlanıyorum.
  • Yalnız bi şu activision'ın yayıncılığını yaptığı spider-manlere bakın (web of shadows, shattered simensions, edge of time , amazing spider man) bir de şu oyunun kalitesine bakın, bir oyun ps exclusive olunca küllerinden doğuyor resmen, bu çöplerle ki hepsini bitirdim kıyaslanamayacak kadar güzel görünüyor oyun.
  • Binaların dış cephesinde koşarak çıkmayı kaldırsalar keşke ya çok absürd duruyor, ve oyunu basitleştiriyor. Böyle kaliteli bir yapıma yakışmıyor. Biride demiş ağ atarak yavaş gidiyor daha nasıl gidecek süperman gibi uçsunmu, activision oyunlarının saçmalıklarını şurda yazmayın.

Bu arada düşmanları ne kadar can yakıcı olursa o kadar taktiksel oynamaya mecbur bırakır bizi oyun, bu iyi birşey, zaten videoda ağını taktiksel bir şekilde kullanarak ilerledi umut verici. bazı saçma activision oyunlarında 50 kişinin arasına dalıp ölmüyorsun mesela öyle olmamalı.
  • E3 2017 nin tartışmasız yıldızı
  • Muhteşem görünüyor. 🙌🏻

• Helal olsun valla iyi yapmışlar ben çok beğendim, binalar arası ağ atarak gezinirken çok çok hızlı gitmemesi çok iyi olmuş yani bi hafif ağırlık var iyi anlamda fizik motoruyla onu ayarlamaları iyi olur zaten, wilson fisk'in olmasına çok sevindim daredevil dizisinde karakteri sevmiştim, başka hangi villianlar var onu merak ediyorum osborn kesin olacak ama şu Mr Negative villanı ilk defa görüyorum.
  • Güzel oyun olmuş QTE ler nasıl işlenecek daha detaylı görmek lazım.

• Hocam gerçekten mi? Eğer böyleyse efsane duruyor. Sabırsızlanıyorum bu oyun için
  • Beklediğimden iyi duruyor

• Villainları başarılı olursa oyunun mekanikleri grafikleri şahane duruyor. Oyun çok akıcı geldi bana. Öyle ahım şahım bir senaryo beklemiyorum ama kaliteli düşmanlarla bu oyun adını en iyilerin arasına yazdırabilir. Dövüş mekanikleriyle Arkham Serisi, sinematik sahnelerde çıkan QTE ler ile God of War'ı anımsattı bana.
  • TaKo kullanıcısına yanıt
    Haydaaa. Onu daha yeni gördüm. Düşünsene iki farklı spideyi.
  • spader S kullanıcısına yanıt
    aralarında hiçbir fark beklemiyorum.tıpkı uncharted yada horizondaki gibi.pro 4k tv olanlar için bir çözünürlük temelli ek fayda sağlayacaktır o kadar. god of war normal ps4 ten alınmış mesela. insan gerçekten hayret ediyor.
  • Oyunu geçen sene de gördük nerde bunun çıkış tarihi

• Yalnız oyunda çevre ile müthiş etkileşim var. Dövüş sahnelerinde efektif olarak kullanılabiliyoruz sanırım.

Arkham dövüş mekanikleriyle aşağı yukarı aynı öyle basit gibi görünüyor buradan ama oynamaya başlayınca 2-3 dayak sonrası baştan başlıyorsun oyuna .
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.