Şimdi Ara

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.548
Cevap
46
Favori
91.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tekrar uzun uzun yazmayacağım. Tobey'nin Peter Parkerlığına laf etmedim. Spidermanlikte sınıfta kaldığını belirttim. Peter Parker zaten alçak gönüllü bir karakter ama Spider-Man öyle değil. Ölmek üzereyken bile espri yapabilen bir adam. Ben de beyaz perdede çizgi romanlarını okuduğum karakteri görmek istiyorum. Siz Deadpool'u 4. duvarı yıkmayan, ciddi, sorumluluk sahibi bir adam olarak beyaz perdeye yansıtabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _THANOS_

quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Kaç haftadır sadece konuyu okuyordum. Ama son sayfaları görünce yorum yapmadan geçemedim. Öncelikle hepimiz Raimi üçlemesiyle büyüdük. Bu yüzden aktörün değişmesini yadırgamak herkesin hakkı. Her ne kadar Spider-Man 2'yi en iyi Spider-Man filmi olarak görsem, tren sahnesini süper kahraman filmleri tarihinin en iyi sahnesi olarak görsem de Tobey Maguire kötü bir SPIDER-MAN idi. Her film zırlayan, Peter Parker'ın maske altındaki halini kötü yansıtan bir karakterdi. Çizgi romandaki Spider-Man Tobey'ninki değil. Üstüne filmler de 2. film dışında ortalama bile denenemeyecek seviyede. Adamlar aynı filmi 3 kere çekti ya. 3. Her filmin plotu aynı şekilde:

1-Peter Spider-Manlik ile boğuşur, neden Spider-Man olduğunu sorgular.

2-Mary Jane ile ayrılır/birleşir.

3-Ben Amca motivasyon konuşmasi.

4-Filmdeki bir yakını/idolü filmin ana düşmanı olur.

5-Son dövüşte kazandıktan sonra kötü adam kendini öldürür.

Tamamen eski sevdanızdan kaynaklanıyor şu filmi övmeniz. Spider-Man'i olması gerektiği gibi yansıtmadığı gibi aynı filmi sürekli ısıtıp izleyiciyi aptal yerine koydular. Neyse ki artık bitti. Tom Holland ile yeni bir döneme girdik. USM ile başlayıp(her ne kadar hoşlanmasam da) yıllar içinde TASM olgunluğuna geçiş yapılacağını tahmin ediyorum. Spider-Man'in hem 16, hem de 30lu yaşlardaki halini göreceğiz. Tom Holland yaklaşık 10-15 sene Spider-Man olacak. Kendinizi alıştırın.

Tobey kötü bir Pater Parker değildi ,tam tamına olması gereken bir kahramana bürünmek zorunda olan çok ideal bir tiplemeydi. Sizin şu an bunu söylemenizin altında yatan sebep toplumların zihniyetinin 2002'den beri çok bozulup değişmesi ve sizin de bu değişimden nasibini almanız. Spider-man ilk çıktığı zamanlarda "süper kahraman" kelimesinin anlamı bir grup insanın süper güçlere kavuşmasının ardından ortalıkta espriler ve artistlikler yaparak gezmesi demek değildi. Bunun anlamı sahip olduğu gücü kendinden fedakarlıklar yapıp en doğru şekilde kullanarak "halkın kahramanı" olmak demekti. İyilik yapmak yani hatırlatırım. Zamanında herkes onun gibi olmak isteyip onun gibi davranmışsa bu onun ultra güçlü yeteneklere sahip olmasından değil,kostümün sahip olduğu "kişilikten" kaynaklanıyor. Sizin ağlayıp zırlıyor dediğiniz karakter oldukça efendi,sorumluluklarını bilen,gücünü doğru şeyi yapmak için kullanan oldukça mülayim ve saf bir karakter. Şu an toplum içinde böyle bir insanın yer edinebilmesinin neredeyse imkansiz olması bu bozulmayı örnekliyor zaten.Bunun şuan size rahatsız edici gelmesinin sebebi de başta belirttiğim gibi,zihniyetlerin bozulması.Şu trailera baktığım zaman ebevyn rolüne sıkıştılmış bir Robert Downey,olgunluktan uzak oldukça itici bir imaj veren ve "yanlışlıkla" oldukça kaslı vücudunu "sergileyen" bir peter parker ve çalınmıs sahnelerden başka bir şey görmüyorum. Bilmiyorum siz ne görüyorsunuz?

Tobey'in spiderman'ı şuan herkesin gönlünde taht kurmuş tek gerçek ve özlenen kahramandır. Cizgi roman yansıtılmış/yansıtılmamış,hiçbir önemi yok. Bu kadar şey yazdım umarım anlatabilmişimdir.

Hocam helal olsun forumda gerçeği gören nadir kişilerdensiniz.

Tobey'in Peter'i idol alınacak bir karakterdir. Bir felsefe biçimidir, bir yaşam stilidir.

ADAMDIR

DÜNYADA Kİ HERKES TOBEY'İN PETER'I GİBİ OLDAYDI, BU DÜNYA DAHA YAŞANABİLİR BİR YER OLURDU

Tek üzüntümüz böyle bir efsanenin bir daha yeryüzünde görülemeyecek olması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MARVEL -- 18 Aralık 2016; 13:07:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: _THANOS_

quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Kaç haftadır sadece konuyu okuyordum. Ama son sayfaları görünce yorum yapmadan geçemedim. Öncelikle hepimiz Raimi üçlemesiyle büyüdük. Bu yüzden aktörün değişmesini yadırgamak herkesin hakkı. Her ne kadar Spider-Man 2'yi en iyi Spider-Man filmi olarak görsem, tren sahnesini süper kahraman filmleri tarihinin en iyi sahnesi olarak görsem de Tobey Maguire kötü bir SPIDER-MAN idi. Her film zırlayan, Peter Parker'ın maske altındaki halini kötü yansıtan bir karakterdi. Çizgi romandaki Spider-Man Tobey'ninki değil. Üstüne filmler de 2. film dışında ortalama bile denenemeyecek seviyede. Adamlar aynı filmi 3 kere çekti ya. 3. Her filmin plotu aynı şekilde:

1-Peter Spider-Manlik ile boğuşur, neden Spider-Man olduğunu sorgular.

2-Mary Jane ile ayrılır/birleşir.

3-Ben Amca motivasyon konuşmasi.

4-Filmdeki bir yakını/idolü filmin ana düşmanı olur.

5-Son dövüşte kazandıktan sonra kötü adam kendini öldürür.

Tamamen eski sevdanızdan kaynaklanıyor şu filmi övmeniz. Spider-Man'i olması gerektiği gibi yansıtmadığı gibi aynı filmi sürekli ısıtıp izleyiciyi aptal yerine koydular. Neyse ki artık bitti. Tom Holland ile yeni bir döneme girdik. USM ile başlayıp(her ne kadar hoşlanmasam da) yıllar içinde TASM olgunluğuna geçiş yapılacağını tahmin ediyorum. Spider-Man'in hem 16, hem de 30lu yaşlardaki halini göreceğiz. Tom Holland yaklaşık 10-15 sene Spider-Man olacak. Kendinizi alıştırın.

Tobey kötü bir Pater Parker değildi ,tam tamına olması gereken bir kahramana bürünmek zorunda olan çok ideal bir tiplemeydi. Sizin şu an bunu söylemenizin altında yatan sebep toplumların zihniyetinin 2002'den beri çok bozulup değişmesi ve sizin de bu değişimden nasibini almanız. Spider-man ilk çıktığı zamanlarda "süper kahraman" kelimesinin anlamı bir grup insanın süper güçlere kavuşmasının ardından ortalıkta espriler ve artistlikler yaparak gezmesi demek değildi. Bunun anlamı sahip olduğu gücü kendinden fedakarlıklar yapıp en doğru şekilde kullanarak "halkın kahramanı" olmak demekti. İyilik yapmak yani hatırlatırım. Zamanında herkes onun gibi olmak isteyip onun gibi davranmışsa bu onun ultra güçlü yeteneklere sahip olmasından değil,kostümün sahip olduğu "kişilikten" kaynaklanıyor. Sizin ağlayıp zırlıyor dediğiniz karakter oldukça efendi,sorumluluklarını bilen,gücünü doğru şeyi yapmak için kullanan oldukça mülayim ve saf bir karakter. Şu an toplum içinde böyle bir insanın yer edinebilmesinin neredeyse imkansiz olması bu bozulmayı örnekliyor zaten.Bunun şuan size rahatsız edici gelmesinin sebebi de başta belirttiğim gibi,zihniyetlerin bozulması.Şu trailera baktığım zaman ebevyn rolüne sıkıştılmış bir Robert Downey,olgunluktan uzak oldukça itici bir imaj veren ve "yanlışlıkla" oldukça kaslı vücudunu "sergileyen" bir peter parker ve çalınmıs sahnelerden başka bir şey görmüyorum. Bilmiyorum siz ne görüyorsunuz?

Tobey'in spiderman'ı şuan herkesin gönlünde taht kurmuş tek gerçek ve özlenen kahramandır. Cizgi roman yansıtılmış/yansıtılmamış,hiçbir önemi yok. Bu kadar şey yazdım umarım anlatabilmişimdir.

+ sonsuz...

RDJ'de koyalım gişe garanti olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Misaros

Benim filmini çekilmesini istediğim Comic Book versiyonu bu...

Spider-Man The Animated Series

Efsane idi benim için hiç kaçırmazdım çocukken keşke çekilse.

• luganoguz kullanıcısına yanıt
    rolne tam giriyor karakteri yaşıyoarak canlandırıyor... Necati Şaşmaz gibi odun adam değil...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

Tobey'li Spiderman serisi başkadır ancak geçmiş geçmişte kaldı.

Eeeeeeeeeyyyyyyy Marvel'lı kardeşlerim bunlar DC lobisinin oyunlaarııı.

Affleck - Bale tartışmasını unutturmak istiyorlar hedef şaşırtıyorlar oyuna gelmeyin
  • benim anlamadığım spidermanin her serisinde kingpin var kaç tane film çektiler ama 1 tanesine bile kingpin koymadılar nedeni nedir bilen varmı
  • Aynen ya Sanki seçecek oyuncu bulamamışlar. Tom Holland çok iyi de, filmin diğer oyuncuları çok deneyimsiz ve kötü (Robert Downey hariç tabi )
  • Spiderman üçlemesi çok güzel bir üçleme. Benim favorim 2'ydi o seride. Çok sevmiştim 2.filmi, 3.filmin de Black Spiderman falan olması çok güzeldi. Ya benim bildiğim Spiderman, çizgi filmlerdeki Spiderman'dir. Bilenler bilir, Spectacular Spiderman vardı. Benim gözümde orjinal Spiderman odur (Çünkü comic'leri okumadım) Ve orjinal Spiderman ile o üçlemeyi karşılaştırınca odun gibi kalıyor üçleme. Spiderman espri yapmıyordu arkadaş. Spiderman gibi değildi. Yani resmen TDK Trilogy'sindeki Batman'in farklı bir Batman olması gibi
  • mgsfanboy kullanıcısına yanıt
    Bu forumda şimdiye kadar yaptığın en iyi yorum
  • luganoguz kullanıcısına yanıt
    Maşallah diyelim o zaman

• Şuan Atv de ilk serinin ilk filmi var efsane be
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Şuan Atv de ilk serinin ilk filmi var efsane be

Bende izledim tekrar. Tv'de görünce kaçırmam her seferinde ilk izleyişim gibi hiç sıkılmıyorum.

• MARVEL M kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de valla bu seriden aldığım tadı hele bu yeni seri hiç veremeyecek.

• Cidden hiç sıkılmadan izleniyor. Çok keyifli. İlk seri efsanedir. Gerçek Spidey değil falan demesinler efsanedir.

• Haha güzelmiş

• Ve gün gelir...

• İlk serinin ilk filmi yine yayınlanıyor şimdi başında daha. İsteyen izlesin. ATV.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MARVEL

quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Şuan Atv de ilk serinin ilk filmi var efsane be

Bende izledim tekrar. Tv'de görünce kaçırmam her seferinde ilk izleyişim gibi hiç sıkılmıyorum.

Kesinlikle, ne kadar izlersem izleyeyim hic sıkılmıyorum, her zaman ayni zevki aliyorum. Ilk serinin yeri bende apayri sahsen.

Suanda atv'de yayinlaniyor bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cavill -- 25 Aralık 2016; 0:39:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Bayağı iyiymiş bu.

• 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.