Şimdi Ara

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.548
Cevap
46
Favori
91.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum haber açıklandığında mesajı yazmaya basladin herhaldeEmeğine sağlık.okumaya başlıyorum.En kısa zamanda bitiririm insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maximum_Carnage kullanıcısına yanıt
    Hocam kac sayfadir yaziliyor TAS serisi cocukcaydi, felaketti, iyi ki bitti gibisinden... Ben o kadar da kotu oldugunu dusunmuyorum, savas sahneleri bakimindan 2. Film oldukca iyiydi diyebilirim. Ama hikaye konusunda sıkıntilari vardi, ikinci filmde dusmanlari yetistirmek icin hizlica gecmeleri ya da ultimate evrenine kaymalari gibi. İlk film bu konudan daha iyiydi bana kalirsa. Yine de sizin de dusuncelerinizi okumak isterim, size gore niye vasatti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 11 Şubat 2015; 12:28:59 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

quote:

Venom da dahil mi anlaşmaya hocam. Onunda kendi projesi vardı iptal olmasın ? @Shadow in the Dark

Resmi açıklamaya bu cümle ile basladar.
    Sony is bringing Marvel into the amazing world of Spider-Man.

Tercumesi - Sony Örümcek Adamın inanılmaz dünyasını Marvel getiriyor.

Demek ki Guardians of Galaxy de Carnage yakindir

O proje de iptal o halde. Enteresan günler bekliyor bizi.

Bizim Silver Surfer ne olacak la

• Bence Andrew Garfield spider man'a daha çok yakışıyordu. Tobey ve Kirsten Dunst'ın o bayık bakışları bile yeterliydi bence bu seriye yakışmamaları için.

TAS serisi devam etseydi daha çok memnun olurdum.

Özellikle Gwen'in ölüm sahnesi muhteşem tasarlanmış ve kurgulanmıştı. Hala hafızamdan silinmiyor.

İnsanların anlamadığı nokta şu. Sürekli filmlerde aksiyon istiyorlar. Fakat bence karakterlerin olgunlaşması aksiyondan daha önemli. Bu tür çizgi roman çevirilerinde elbet aksiyonun düşük olduğu, daha çok karakterlerin anlatılmaya çalıştığı filmler olacaktır. Siz konuyu önce bir noktaya getireceksiniz ki daha sonra aksiyon sahnelerinin sonuçlarının bir anlamı olsun ve seyircinin kalbine daha çok ulaşsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: abundantia

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

quote:

Venom da dahil mi anlaşmaya hocam. Onunda kendi projesi vardı iptal olmasın ? @Shadow in the Dark

Resmi açıklamaya bu cümle ile basladar.
    Sony is bringing Marvel into the amazing world of Spider-Man.

Tercumesi - Sony Örümcek Adamın inanılmaz dünyasını Marvel getiriyor.

Demek ki Guardians of Galaxy de Carnage yakindir

O proje de iptal o halde. Enteresan günler bekliyor bizi.

Bizim Silver Surfer ne olacak la

Onun hakları fox'da. Stan lee solo film gelir dedi ama öyle kaldı. F4 devam filminde rol alabilir. Yada x-men v f4 filminde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Hocam kac sayfadir yaziliyor TAS serisi cocukcaydi, felaketti, iyi ki bitti gibisinden... Ben o kadar da kotu oldugunu dusunmuyorum, savas sahneleri bakimindan 2. Film oldukca iyiydi diyebilirim. Ama hikaye konusunda sıkıntilari vardi, ikinci filmde dusmanlari yetistirmek icin hizlica gecmeleri ya da ultimate evrenine kaymalari gibi. İlk film bu konudan daha iyiydi bana kalirsa. Yine de sizin de dusuncelerinizi okumak isterim, size gore niye vasatti?

The Amazing Spider-Man üçlemesini gözümde tamamen bitirip yerin dibine geçiren ikinci filmdi zaten. Belki de son yıllarda izlediğim en kötü süper kahraman filmiydi, gerçi süper kahraman filmi kadar da aşk filmiydi ya hani. Ben ki çocukluğumdan beri Spider-Man'i çok seven biriyim, o filmde sıkıldığımı ve bitsin diye perdeye baktığımı hatırlıyorum, ki bunu kolay kolay söyleyeceğimi de düşünmezdim. İlk film de şaheser değildi ama biraz olsun umudunuzu koruyordunuz en azından, ancak ikinci film öyle bir geldi ki adeta Sam Raimi sonrası serinin yapımcılığı çoluk çocuğa emanet edilmiş gibi. Mesela Raimi'nin üçlemesindeki Spider-Man'in de çok ciddi olduğunu ve alaycı tavırlarının hayli eksik kaldığını kabul ediyorum ama The Amazing Spider-Man filminde de Peter Parker ile Spider-Man arasında hal ve tavır anlamında neredeyse fark yok. Okulu bitirip adam olana, belli bir yaşa ve statüye gelene kadar Peter Parker'ın Peter Parker iken olamadığıdır Spider-Man, hayatı boyunca da o ezik hallerde kalmaz elbet ama aynı Bruce Wayne'in günlük hayatında Batman olamayacak kadar zıt bir yaşam sürmesi gibi sırf bu yüzden bir çok kişi de Parker'ın Spider-Man olabileceğine ihtimal bile vermez. Ben hiçbir çizgi roman ve herhangi bir roman, kitap temelli serinin birebir haliyle sinemaya aktarılamayacağını düşünüyorum, hatta aktarılmaması ve bazı farklı yorumlar da getirilmesi gayet doğal çünkü hiç kimse okuduğu şeyin birebir bir de sinema filmi olduğunu görmek istemez herhalde ancak böyle bunun gibi temel bazı noktaların da kaçırılmaması gerek ki TAS filmlerinde dozajı ayarlanamamış tek şey bu değil.

The Amazing Spider-Man fikri ve yapılanlar hakkında yazsam daha çok yazarım, bu şikayetçi olduğum pek çok maddeden sadece biri, değinilecek daha çok nokta var aslında ve bunların bazılarının çizgi romana bağlı kalmış-kalmamışla alakası yok bile. Zannediyorum o çocukçaydı ve iyi ki bitti diyenler de biraz bu yüzden de böyle diyorlar, senin fikrine saygı duyuyorum elbet tabii ama savaş sahnelerini bile beğenmedim; buram buram ve yapmacık bir CGI, güçleri ve kendisi aşırı abartılmış bir Electro ile hiçbir heyecan vaat etmeyen savaşlar. The Amazing Spider-Man 2 hakkında zamanında bunları yazmışım:

http://forum.donanimhaber.com/m_62998450/mpage_26/f_//tm.htm#91251592

----

Forumda benim veya başkasının yazdığı bundan çok daha uzun mesajlar da olmuştur ki bunu yazmak 6-7 dakikamı aldı maksimum; hem bu kadar yıllık beklenti sonrası Spider-Man Marvel'ın kontrolündeki bir filmde Captain America ile, Iron Man ile aynı karede yer alıp Avengers bünyesinde bulunacak, az bile.

• Bence bu sefer oyunculuğu çok çok iyi biri olsun isterim.
    Öncekiler iyidi güzeldi izledim her türlü severek ama vasat yani tamam genç olsunda sonuçta oyunculuk lazım
    Örnek olarak Batman'i başka çıtaya çıkartan christian bale gibi.

Mesela Jake Gylenhall aşırı çok yakışır role oyunculuk izleriz yani filmde hem benziyor tip olarak(yaş konusu tartışılır ama göze almak lazım)
    solo filmi geçtim önemli olan ironman ve captian america yanında ne yapacak soloda vasat oyuncuyla takıl zaten başrolsün götürürsün her türlü
    ama robert downey jr,chris evans karşı oynamak zor yani orada sırıtabilir oyunculuğu düşük olan biri.
  • Shadow in the Dark kullanıcısına yanıt

Anladım hocam ben de tobeycilerdendim açıklamadan sonra fikrim değişti. 5. Bolumu dun izledim 6yı da izlerim gece teşekkür ederim

• Surfer Rosa kullanıcısına yanıt
    Bunun konu ile alakası ne? Rdj rolünün yaşını gösteriyor. Tobey lise öğrencisi gibi mi görünüyor size?

• aklıma bir şey takıldı şimdi ilk yenilmezler filminde o kadar şey olurken şehirde örümcek adam nerdeydi diye sormazlar mi peki onu nasıl bağlıcaklar biri anlatabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reacti0n

Bunun konu ile alakası ne? Rdj rolünün yaşını gösteriyor. Tobey lise öğrencisi gibi mi görünüyor size?

tobeyin 39 yaşını vurguladınız ben de rdjnin 50 küsürlü yaşını ornek verdim. ama tobeyden de genç olması lazım-mış. Ki lise değil üniversite değil mi seride p.parkerın eğitimi
  • Ama millet, insanlar bir reboot filmi daha kaldıramaz şuan spiderman'i marvel'in satın aldığını bilen çok az zaten bizim insanlarımızın spiderman'e çocuk gözüyle bakması ayrı bir olay yeni bir reboot çıkarsada "ne oluyor la" diyenlerin sayısını düşünemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: minikkanarya

aklıma bir şey takıldı şimdi ilk yenilmezler filminde o kadar şey olurken şehirde örümcek adam nerdeydi diye sormazlar mi peki onu nasıl bağlıcaklar biri anlatabilir mi?

Peter o zamanlar daha radyoaktif örümcek tarafından ısırılıp güçlerini kazanmamıştı derler muhtemelen. Veya nerede olduğunu sorarlarsa Sony'nin elinde olduğunu söylesin.
  • Marvel solo filmde Spider-Man'ın orjin hikayesini anlatmayabilirmiş. Direk iki kişilik olarak yaşadığı zamanı anlatma imkanları varmış. Yani Ben Amca yine,yeni,yeniden ölmeyecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: minikkanarya

aklıma bir şey takıldı şimdi ilk yenilmezler filminde o kadar şey olurken şehirde örümcek adam nerdeydi diye sormazlar mi peki onu nasıl bağlıcaklar biri anlatabilir mi?

Farklı bi paralel evrendeydi desinler. Earth-Sony'den Earth Marvel'a geçti falan
  • haber çok iyi umarım 2. serideki filmler gibi olmaz
  • Dylan O'Brien ya da Logan Lerman Spider-Man olabilir.

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 11 Şubat 2015; 16:31:10 >
  • Oyuncu faktörü çok önemli bu karakter için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hâlâ andrew garfield oynasın diyenler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gothmog a Maia

Hâlâ andrew garfield oynasın diyenler var

Ohooo daha dur sen. BvS konusunda ki gibi sakız gibi uzatacaklar. Andrew ve Tobey ile ilgili tonla kavga çıkacak.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.