Şimdi Ara

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.548
Cevap
46
Favori
91.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Man Down

o is yalan olur. wolverine gelirse x-men evreni ile aynı evren sayılıcak, quicksilver ile scarlet witch farklı hikaye ve oyuncular, mcu'da mutant yok. hem son xmen filminde
    tarihin akışını degiştirdiler
    vs.
    eger recast olucaksa da kimse böyle istemez, wolverine hugh jackmanla guzel.

Aslında şöyle birleşebilirler Scarlet witch mutantları farklı gerçekliğe hapsetmiştir

Onların farklı olmasınıda şöyle açıklarlar onları x men deki sw ve qs dan klonlanmışlardır falan fistan

Senarist mi olsam lan ben acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

CIVIL WAR

-IRON MAN (6.Film)
    -CAPTAIN AMERICA(5.Film)
    -HULK (4.Film)
    -SPIDER-MAN(Yeni oyuncunun tanıtılacağı ilk film)
    -ANT-MAN (2.Film)
    -SCARLET WITCH (2.Film)
    -QUICKSILVER (2.Film)
    -BLACK WIDOW (5.Film)
    -HAWKEYE (4.Film)
    -FALCON (2.Film)
    -BLACK PANTHER (Yeni oyuncunun tanıtılacağı ilk film)
    -NICK FURY (Sayısını artık unuttum)
    -DAREDEVIL ( 1.sezonu bitmiş bir dizi)
    -JESSICA JONES( 1.sezonu bitmiş bir dizi)
    -IRON FIST
    -LUKE CAGE
    -QUAKE ( 3.sezonu bitmiş bir dizi)
    -AGENTS OF S.H.I.E.L.D.( 3.sezonu bitmiş bir dizi ve Crossover)
    -STAN LEE (Cameo)

DAWN OF JUSTICE

-SUPERMAN
    -BATMAN (Yeni oyuncunun tanıtılacağı ilk film)
    -WONDER WOMAN(Yeni oyuncunun tanıtılacağı ilk film)
    -GERİYE KALAN HERKES CAMEO

Ben demiyorum ki Dawn of Justice kotu olacak.Box Office zaten kalite ile belirlenseydi şuana kadar ki herşey farklı olurdu.Ama göz göre göre adım adım yaklasıyor BAN.

Hocam bu bahsettiğiniz Cap'in 3. filmi mi? Onda sadece Iron Man olacak diye biliyordum.
  • iyi olmuş yeni kadroyu sevmemiştim zaten nerede Tobey, James Franco nerede yeni Peter, Harry. Emma Stone!un yeri ayrı tabiki
    Spiderman re-cast'lerinin en kötü yanı her seferinde Ben amcanın ölüşünü tekrardan izlemek zorunda kalıyoruz
  • Su anda elinde olan kadro diyelim.Bunun büyük kısmı bu filmde rol alacaktır

• Bare bu sefer şu Venom ile Carnage olayını adam akıllı yapsınlar. Spider-Man'ın Venom ile beraber olup Carnage ile kapışmasını yaparlarsa mükemmel olur. Bana kalırsa bu sefer Doctor Octopus baya önemli olabilir.
  • hocam senaryo gene yazılır ama bu konuda en son düşünülecek şey senaryo, anlasmalar yüzünden mutant kelimesi bile geçemiyor mcuda en basiti. hem bu inhumans olayı da şimdiden agents of shield ile sokulmasının sebebi mutant olan özel gücü olan kişileri inhuman diye lanse edip mutanta kacmadan kendi evreninde mantık çerçevesinde kalabilmek. yani bu ikizler aslında inhuman fakat hydra da bi diviner var (dolayısıyla o after credits sahnesindeki von strucker denen adam da inhuman olabilir, kendi diviner'ı falan) ve hydra bunları aktif ediyor. hayatta kalan denekler diye geçiyorlar zaten bunlar, inhuman olmayan herkesi öldürüyor bu diviner, olanın da gücünü serbest bırakıyor. gayet mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 10 Şubat 2015; 23:08:50 >
  • Fantastic Four'un reboot'u gibi rezalet bir şey olmasın yeter.

• quote:

Orijinalden alıntı: Judassem

Fantastic Four'un reboot'u gibi rezalet bir şey olmasın yeter.

Film daha çıkmadı ya

• Tobey ve James i tekrar görebiliriz.Şuan internette herkes eski castin geri gelmesi için çıldırmış durumda.Bende dahil.James Franco,Tobey Maguire,Willem Dafoe,Alfred Molina,Kristen Dust bu kadrodan al mcu ya her gözüktükleri film hasılatı tavan yapar.
  • herkes almış başını bi tobey aşağı tobey yukarı. adam 39 yaşında dostlar ciddi misiniz siz?
  • Ne Tobey'i iyi misiniz? Adamlar Andrew Garfield'den bile genç adam arıyorlar.
  • Venom da dahil mi anlaşmaya hocam. Onunda kendi projesi vardı iptal olmasın ? @Shadow in the Dark

• quote:

Yazın bir kenara! LOGAN LERMAN Spider-Man olacak.Kesin değil ama bence olacak

Bu olursa spideri kalbime gömerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batman

Ne Tobey'i iyi misiniz? Adamlar Andrew Garfield'den bile genç adam arıyorlar.

Andrew garfield iyiydi aslında keşke ondan vazgeçmeselerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Venom da dahil mi anlaşmaya hocam. Onunda kendi projesi vardı iptal olmasın ? @Shadow in the Dark

Resmi açıklamaya bu cümle ile basladar.
    Sony is bringing Marvel into the amazing world of Spider-Man.

Tercumesi - Sony Örümcek Adamın inanılmaz dünyasını Marvel getiriyor.

Demek ki Guardians of Galaxy de Carnage yakindir

• aynen hocam katılıyorum size. ben andrew'u beğenmiş olmama rağmen adamlar iyice lise öğrencisi kıvamında birisini arıyorken forum tobey diye çıldırmış. anlamak mümkün değil. ilk seriyi yere göğe koyamayan fanlara zaten bişey diyemiyorum. çizgi romanla zerre alakasız senaryosuyla (elden diken çıkmalar, symbiote ile etkileşime girince emoya dönüşmeler falan) şahsi görüşüm vasat bir seriyi bu kadar abartanlar neresi o kadar harikaydı ben göremedim acaba dememe neden oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Judassem

Fantastic Four'un reboot'u gibi rezalet bir şey olmasın yeter.

Nasıl anladın çıkmamış film rezalet olduğunu.

Yalnız fox un x-meninde bildiğiniz gibi Scarlet witch ve Quicksilver gözüktü,Marvelın avengers ultronunda da farklı oyuncularla scarlet ve quiksiver gözüktü.Eğer sony bu seriyi devam ettirir ,marvelda bir taraftan farklı oyuncu kullanırsa çarşı pazar karışır,sonuçta sonynin ps den sonra en büyük ekmek kapılarından biri,Marvela bırakamaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Andrew Garfield'ı Spiderman rolünü yakıştıran tek benim sanırım bence harcadılar adamı.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Venom da dahil mi anlaşmaya hocam. Onunda kendi projesi vardı iptal olmasın ? @Shadow in the Dark

Resmi açıklamaya bu cümle ile basladar.
    Sony is bringing Marvel into the amazing world of Spider-Man.

Tercumesi - Sony Örümcek Adamın inanılmaz dünyasını Marvel getiriyor.

Demek ki Guardians of Galaxy de Carnage yakindir

O proje de iptal o halde. Enteresan günler bekliyor bizi.

• Güzel olacak gibi. Mesajım şurada dursun. 2017 gelmez diyorum ama gelince şaşırayım artık
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.