Şimdi Ara

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.548
Cevap
46
Favori
91.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ayrıca bu salak saçma kadro seçimiyle spiderman serisinin de içine edilmiş, önü kesilmiş oluyor. Zira agent venom karakteri kitleniyor ki son serinin en çok üzerine konu işlenmiş karakterlerinden biriydi. Spidermanin sevgülüsüne hiç değinmiyorum bile.

Bence de suriyelileri atlamışlar. Onlardan da bir iki tane filme eklenebilirmiş esmerseviciler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _THANOS_

quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Adım gibi eminim ki bu filmi tamamen Sony çekti. Marvel sadece karakteri liseli yapın diyip bırakmış. Marvel'ın en iyi karakterini Iron Man'in gölgesinde bıraktılar. Fragmanı 720p olarak bir kez daha izledim de Spiderman'i çizgi filmden alıp filme koymuşlar resmen. Sen ne diye kostümü CGI yaparsın ki? Batman, Spider-Man fragman, promo, tv spotlarını, herşeyini en az 50 kez izlerim filmden önce amaşu filmin trailerinı toplasan 2 kez izlemişimdir. TASM 2'yi bile severek izleyen beni filmden soğuttular. Tebrikler Sony. Herhalde ölene kadar haram bize iyi bir Spider-Man filmi.

Sony yapsa efektleri böyle mi olurdu? Görmedin mi amazing spiderman 2'yi efektleri bin basar buna.

Marvel istese efektin alasını yapar (ör:doctor strange) ama bana göre bilerek böyle yapıyorlar. Her filme göre efektleri belirli bir tarz ve sınır içerisinde tutuyorlardır.

Marvel'ın sadece yaratıcı takımda olacağı söylentisi vardı zaten. Bütçe, marketing olayları Sony'nin. Filmi Marvel yaptıysa bile belli ki yeterli bütçeyi vermemişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 29 Mart 2017; 13:33:19 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Muhteşem sahne be gerçek Spider-man bu işte helal olsun Marvel'a.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlara bakıyorum da diyeceğim tek şey:

Haters Gonna Hate

• quote:

Orijinalden alıntı: waynei

En iyi Spiderman filmi olacak. Iron-Man'de var.

Efektler film ciktiginda kusursuz olacaktir. Ayrica Spiderman tabikide ergen filmi olacak sonucta cocuklarin en sevdigi karakter

Turkce dublajda iyi olmus

Dublaj berbat olmuş bence

• Fragman kötü olunca hemen kesin bu filme sony çok müdahil olmuş diyolar. niye disney kötü bir şey yapamaz mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oroborus

Fragman kötü olunca hemen kesin bu filme sony çok müdahil olmuş diyolar. niye disney kötü bir şey yapamaz mı?

Karakter Sony'nin illa karismistir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karışmamıştır demiyorum ki. karışsa ne olacak? daha film ortada yok trailerın kötü olmasını sony'e bağlar oldular.
    Şu filmi belli ki RDJ bile kurtaramayacak. bahanesi sony karıştı olacak
  • Bu çocuk belki şaşırtır diyordum ama olmamış yani.Tek başına kalınca kostümsüz çok sırıtmış.

Yan karakterleri konuşmaya gerek bile yok tam bir ergen filmi.RDJ direkt etki ederse filme izlenebilir ancak.
  • Berbat duruyor,trailerdan konun ne olduğu,nasıl işleyecekleri bile ortada.Trailer izlerseniz filmi izlemeye gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-56D7221EF -- 29 Mart 2017; 15:34:27 >
  • quote:

Fragman kötü olunca hemen kesin bu filme sony çok müdahil olmuş diyolar. niye disney kötü bir şey yapamaz mı?

GoTG 2 fragmanı ile The Amazing Spider-Man 2 fragmanını karşılaştır anlarsın. Adamlar Gwen'in öldüğünü göstermişler resmen diğer GoTG'de ise ne olacağı belli değil.

Fragmanın tek kusuru fazla detay vermesiydi onun haricinde 10 numara fragman olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: tru****

quote:

Karışmamıştır demiyorum ki. karışsa ne olacak? daha film ortada yok trailerın kötü olmasını sony'e bağlar oldular.
    Şu filmi belli ki RDJ bile kurtaramayacak. bahanesi sony karıştı olacak

Ya kardeşim altı üstü bir kişi Sony'e bağladı fragmanın kötü olmasını sanki burdaki hepimiz bunu savunuyormuşuz gibi yazmanın mantığı nedir anlatsana.

film duyurulduğundan bu yana sony karışacak o yüzden kötü olacak diye konuşuluyor veya algı yaratılmaya çalışılıyor. sen görmemişsin ve boşuna üzerine alınmışsın. bende diyorum ki o nedenle olmayabilir. o kadar.

• 10 numara olduğu konusuna pek katılamayacağım ya. çok şey göstermesi dışında cgi bazı marvel filmlerine göre fazla sırıtıyor.
    GoTG 2'nin trailerının iyi olması filan umrumda değil. filmin çapı belli.

• Fragman cacık çıktı ya dc tayfaya gün doğdu resmen

• Yukarıda bir arkadaş en iyi spider man filmi geliyor demiş. En iyi Spider Man filmi zaten gelmişti. Yıllar önce.

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland
  • Zaten Homecoming'ten sonra ayrılsaydı Marvel çok kötü eleştiriler alırdı.
  • Film fiyasko çıkacak sanırım tüm kıyafetleri ilk filmden vermişler fragman filmin özeti olmuş resmen

• quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Bana bayagi dandik geldi. Su an bu filmin gercekten elle tutulur bir yani yok. Cast secimi zaten tek basina filmi batirmaya aday ama dogru duzgun villain de yok bu sefer (sahsi zevkimdir, vulture ve shocker'i sevmem) onun disinda anladik ergenlik cagi ama kostum leş.

Vulture iyi karakterdir de Şu filmi yapanlar resmen Batırmış içine etmiş Bu filmdeki vulture kesinlikle değil Bildiğin Sırtına Planör bağlamış Robotik maske takmış sadece bir adam Güçlerini bile adım gibi eminim göstermeyecekler Vulturenin Burda da Bazı marvel hayranı ergenler hala bu filmi yapanları savunuyor Yakında Venomu Robot olarak görmeye hazır olun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 29 Mart 2017; 21:5:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarık-16

Yukarıda bir arkadaş en iyi spider man filmi geliyor demiş. En iyi Spider Man filmi zaten gelmişti. Yıllar önce.

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland

Bu mu yani gerçek Spider-man'le alakası yok Trilogy'nin çizgi roman okumamış adamlar en iyi film diyor şuna.Homecoming en iyi Spider-man filmi olacak bu kadar net.Gerçek Spider-man bu çünkü Trilogy'deki memur suratlı herif değil.

• Sony'nin bir daha Spider-man filmi çekebileceğini sanmıyorum Marvel bırakmaz bu saatten sonra
    Spider-man'i.Yani alışın artık gerçek Spider-man bu işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aboyhasnoname1 -- 30 Mart 2017; 3:19:16 >
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.