Şimdi Ara

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.548
Cevap
46
Favori
91.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shadow in the Dark

quote:

Orijinalden alıntı: Fast_Tortuga

Amazing serisi ayrı olarak devam edecek zaten 3 de son olacak sanırım Amazing ama Sony farklı çekecek sanırım Disney farklı filmler çekecek gidi duruyor tabii Spider hakkında herzaman son söz Sony Reis de olacak.

İngilizce nedeniyle yanlış anlama olmuş herhalde.3. Film olmayacak ve Marvel filmlerinde Sony nin hicbir söz hakki olmayacak.Kendi filminde ise yine Marvel
    Kurgulayacak ama son sözü Sony soyleyecek

Amazing 3 olması gerek bence yani devam edecek diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

The Amazing Spider-Man 3'ün IMDB linki:

http://www.imdb.com/title/tt2250912/

IMDB nin çalışma sistemi Wikipedia nında yaptığı gibi okurlar tarafından geliştirilen bir yapıya sahiptir.İlk mesajda Marvel ın Resmi olarak yayınladığı makale vardır ve burada açıkça yeni bir Spider-Man ın olacağı belirtilmistir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Amazing serisi ayrı olarak devam edecek zaten 3 de son olacak sanırım Amazing ama Sony farklı çekecek sanırım Disney farklı filmler çekecek gidi duruyor tabii Spider hakkında herzaman son söz Sony Reis de olacak.

İngilizce nedeniyle yanlış anlama olmuş herhalde.3. Film olmayacak ve Marvel filmlerinde Sony nin hicbir söz hakki olmayacak.Kendi filminde ise yine Marvel

Tabiki sizin düşünceniz o yönde olabilir ve çok isteyebilirsiniz ama öyle birşey olmayacagi açıklandı.Artık yeni bir Spider-Man göreceğiz.

• Sonunda.

marvel haklari tamamen alabilseydi cok daha iyi olurdu.

• Ben Marvel ın bu kadar söz hakkına sahip olacağına inanmazken , yüzü görünmeyen cameolara bile razıydım.Boyle olunca tadından yenmedi.

O yüzden elimizdekinin değerini bilelim

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tabiki sizin düşünceniz o yönde olabilir ve çok isteyebilirsiniz ama öyle birşey olmayacagi açıklandı.Artık yeni bir Spider-Man göreceğiz.

Hadiya ikinci film öyle bir bittiki yani sonunda devamı gelecek gibiydi. Amazing ve normal Spiderman serileri farklıydı sanki ben çok eskiden okumuştum hikayelerde oldukça farklıydı.

• Tobey Maguire konusuluyordu ciddi ciddi, ama umarım comicse baglı kalırlar elinden diken neyim cıkmaz :)

bu herif dışında bir de J.K. Simmons görmek isterim, cuk diye oturmuştu karakter :)

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland
  • quote:

quote:

Serinin ana hakları sony de değilmi? Ve her filmde marcel sony farketmeksizin amy pascal yani sony olamyacak mı? Sonyçta spidey hala sony nin marvel sadece filmler icin spideyi kiraladı. Tabi bu benim anladığım.

• CIVIL WAR

-IRON MAN (6.Film)
    -CAPTAIN AMERICA(5.Film)
    -HULK (4.Film)
    -SPIDER-MAN(Yeni oyuncunun tanıtılacağı ilk film)
    -ANT-MAN (2.Film)
    -SCARLET WITCH (2.Film)
    -QUICKSILVER (2.Film)
    -BLACK WIDOW (5.Film)
    -HAWKEYE (4.Film)
    -FALCON (2.Film)
    -BLACK PANTHER (Yeni oyuncunun tanıtılacağı ilk film)
    -NICK FURY (Sayısını artık unuttum)
    -DAREDEVIL ( 1.sezonu bitmiş bir dizi)
    -JESSICA JONES( 1.sezonu bitmiş bir dizi)
    -IRON FIST
    -LUKE CAGE
    -QUAKE ( 3.sezonu bitmiş bir dizi)
    -AGENTS OF S.H.I.E.L.D.( 3.sezonu bitmiş bir dizi ve Crossover)
    -STAN LEE (Cameo)

DAWN OF JUSTICE

-SUPERMAN
    -BATMAN (Yeni oyuncunun tanıtılacağı ilk film)
    -WONDER WOMAN(Yeni oyuncunun tanıtılacağı ilk film)
    -GERİYE KALAN HERKES CAMEO

Ben demiyorum ki Dawn of Justice kotu olacak.Box Office zaten kalite ile belirlenseydi şuana kadar ki herşey farklı olurdu.Ama göz göre göre adım adım yaklasıyor BAN.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow in the Dark -- 10 Şubat 2015; 19:18:37 >

• esasen x-men ve F4 için de fox ile bi ortaklık olsun isterdim ama bu sefer bi yılda 3-4 mcu filmi ilgiyi azaltabilirdi.
    bu sekilde iki farklı ama kaliteli evren izleyebiliyoruz.

namor ve man-thing de marvel'a dönmüş bu arada.

edit: güncel infografik de cıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 10 Şubat 2015; 20:55:36 >

• Peter Parker heralde Logan Lerman yada Dylan O'Brien olur.
  • Andrew role yakışmıştı ama seri çok cıvık çok çocuksu arkadaş Captain 2 izledikten sonra Amazing 2 izlesen uyursun resmen.

Umarım Captain America 2'deki karakterin oturması,ağırlığı,kazandığı kaliteyi Marvel Spidey'e uygulayabilir.
  • Tobey Marquire olsun
  • Avengers 2 nin sonunda marvel her zamanki yaptığını yapıp bi ipucu ile bitirir orda spiderman olur sonrada civil war da ve infinty serisinde görürüz (kendi filmleri hariç tabi)

• Birisi net bilgi verebilir mi. Marvel spidey i ebediyen mi aldı?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: grkm1

The Amazing Spider-Man 3'ün IMDB linki:

http://www.imdb.com/title/tt2250912/

IMDB nin çalışma sistemi Wikipedia nında yaptığı gibi okurlar tarafından geliştirilen bir yapıya sahiptir.İlk mesajda Marvel ın Resmi olarak yayınladığı makale vardır ve burada açıkça yeni bir Spider-Man ın olacağı belirtilmistir

yok bu zaten çok önceden eklenmişti. ben hala duruyor onu diyorum yani iptal edildi gibi bir şey yazmamışlar imdbye

• Ant-Man yönetmeni paylaşmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 10 Şubat 2015; 19:39:55 >
  • Marvel'a geçmesinden çok, o leş çocuk filminin devamının gelmemesine seviniyorum.

Muhtemelen Civil War'da görünecek yeni karakter, solo filminde ise tekrar örümcek ısırmalarını göstermezler, Civil War'da tanıttıkları halinden devam eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaten yasli adama da yazık .Ben amca bildiğin kevgire döndü.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

İlk sayfadan yerimizi alalım. Marvel deyince akan sular durur benim için. Eve hoşgeldin SPIDEY !

DC candır bence :)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.