Şimdi Ara

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.548
Cevap
46
Favori
91.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yıl olmuş 2017 hâlâ organik ağ atan "memur suratlı" herifin spider-man olduğunu sananlar var

Arkadaşa çoğu konuda katılmıyorum ama doğru söylediği bir nokta var; gerçek spider-man budur. Aynı şekilde Ben Affleck'in Batman'ine de alışın çünkü artık çr filmlerindeki karakterler özüne daha uygun hale gelmeye başladı.
  • Debra karakteri olsa da vulture onun gençliğini alsa. Çizgifilmindeki gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jersey Devil -- 30 Mart 2017; 9:31:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koks34

quote:

Orijinalden alıntı: Vespucci

Bana bayagi dandik geldi. Su an bu filmin gercekten elle tutulur bir yani yok. Cast secimi zaten tek basina filmi batirmaya aday ama dogru duzgun villain de yok bu sefer (sahsi zevkimdir, vulture ve shocker'i sevmem) onun disinda anladik ergenlik cagi ama kostum leş.

Vulture iyi karakterdir de Şu filmi yapanlar resmen Batırmış içine etmiş Bu filmdeki vulture kesinlikle değil Bildiğin Sırtına Planör bağlamış Robotik maske takmış sadece bir adam Güçlerini bile adım gibi eminim göstermeyecekler Vulturenin Burda da Bazı marvel hayranı ergenler hala bu filmi yapanları savunuyor Yakında Venomu Robot olarak görmeye hazır olun

Aynen hocam filmdeki ile normal Vulture neredeyse alakası yok.

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland

• quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Yıl olmuş 2017 hâlâ organik ağ atan "memur suratlı" herifin spider-man olduğunu sananlar var

Arkadaşa çoğu konuda katılmıyorum ama doğru söylediği bir nokta var; gerçek spider-man budur. Aynı şekilde Ben Affleck'in Batman'ine de alışın çünkü artık çr filmlerindeki karakterler özüne daha uygun hale gelmeye başladı.

Spiderman bir dönem comics serilerinde organik ağlara sahip olmuştur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -_-_- -- 30 Mart 2017; 12:2:34 >
  • Abi çok çocuk gibi be. Keşke Andrew Garfield devam etseydi bu role, tam uyuyordu bence.
  • Filmi izledim. Çok güzeldi. 2 dakika yetti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzelim serinin içine ettiler. Tobey reis sonrası Andrew Garfield olmamış dediğim için kendime daha çok kızıyorum şimdi. Beterin de beteri varmış. Spiderman gibi efsaneyi ele ayağa düşürdüler tam bir ergen filmi olmuş. Marvel aleminde en çok sevdiğim kahramanın böyle pısırık bir role bürünmesi gerçekten içler acısı.

Bu seri gibisi gelmeyecek kostümün güzelliğine bakın be üşüyoruz Tobey reis.

Spider-Man: Homecoming (7 Temmuz 2017) - Tom Holland

• quote:

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

Yıl olmuş 2017 hâlâ organik ağ atan "memur suratlı" herifin spider-man olduğunu sananlar var

Spiderman bir dönem comics serilerinde organik ağlara sahip olmuştur.

Bir dönem oldu sadece bildiğim kadarıyla bu da filmden sonraydı yani filmden etkilenip böyle bir şey yapmışlar.

• Hedef kitle anaokulu mu aga?

• quote:

Orijinalden alıntı: JusticeLeague

Hedef kitle anaokulu mu aga?

Ne yazık ki.

• Bu seride Carnage'yi görme şansımız var mı? Yoksa en olası Venom(2018)'de mi görürüz?

• Fragman dediğin

• quote:

Orijinalden alıntı: -Carnage

Bu seride Carnage'yi görme şansımız var mı? Yoksa en olası Venom(2018)'de mi görürüz?

Sony o işi marvel bırakmaz hocam. Büyük olasılıkla Venom filminde görürüz ki öylede olsun. Marvel onu da batırır liseli korkunç olmayan venom yapar hemde esprili.

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

quote:

Orijinalden alıntı: -Carnage

Bu seride Carnage'yi görme şansımız var mı? Yoksa en olası Venom(2018)'de mi görürüz?

Sony o işi marvel bırakmaz hocam. Büyük olasılıkla Venom filminde görürüz ki öylede olsun. Marvel onu da batırır liseli korkunç olmayan venom yapar hemde esprili.

Hocam ben de Carnage'yi Venom filminde görmek isterim. Yoksa etrafa güller saçan Carnage'yi görürüz

• tobey maguire'ın oynadığı spiderman konstumündeki metalik çizgiler çok iyi bir detaydı ama değiştirmişler.

• Tobey'nin Spider Man'inin ağının organik olmasını eleştirmiş bazıları ama bence her ne kadar çizgi romanlara aykırı olsa da hoş ve gayet mantıklı bir değişiklikti.Ayrıca 80'lerde çıkmış bir seride bir kostüm sayesinde bu özelliğe sahip oluyordu Peter,yani filmlerden çok daha önce.Hatta Stan Lee de bir açıklamasında bunun çok hoşuna gittiğinden hatta kendisi karakteri yaratırken organik ağ olayını düşünememiş olmasından dolayı üzüntü yaşadığını belirtmişti.15-16 yaşlarında liseli bir çocuğun öyle gelişmiş bir tasarım yapabilmesindense örümcek ısırığı ile doğal olarak ağa sahip olması bence de daha iyi olurdu
  • Marvel evlilik programı yapsın onu bile izlerim yürü be

• Bu arada fragman çok şey gösterdi diye üzülmenin anlamı yok. Tüm Marvel filmleri aşağı yukarı aynı zaten. Büyük bir plot twist falan olmayacak sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Tobey'nin Spider Man'inin ağının organik olmasını eleştirmiş bazıları ama bence her ne kadar çizgi romanlara aykırı olsa da hoş ve gayet mantıklı bir değişiklikti.Ayrıca 80'lerde çıkmış bir seride bir kostüm sayesinde bu özelliğe sahip oluyordu Peter,yani filmlerden çok daha önce.Hatta Stan Lee de bir açıklamasında bunun çok hoşuna gittiğinden hatta kendisi karakteri yaratırken organik ağ olayını düşünememiş olmasından dolayı üzüntü yaşadığını belirtmişti.15-16 yaşlarında liseli bir çocuğun öyle gelişmiş bir tasarım yapabilmesindense örümcek ısırığı ile doğal olarak ağa sahip olması bence de daha iyi olurdu

Organik ağlar güzel bir fikir bence. Raimi serisinde gayet iyi işlenmişti. Çizgi romanlarda, Spider-Man Morlun'la savaştıktan sonra garip bi örümceğe falan dönüşüyordu. Örümcek derisini yırtıp içerden çıktığında organik ağlara sahip oluyordu ama bu olayların hepsini sildiler saçmalandığı için. Bir daha da organik ağa sahip olmadı bildiğim kadarıyla. Ağ atıcıları Peter Parker'ın zekasını yansıtan bir şeydir ve bana göre şu an olması gerekendir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0F7B056BC -- 30 Mart 2017; 20:20:0 >

• quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Tobey'nin Spider Man'inin ağının organik olmasını eleştirmiş bazıları ama bence her ne kadar çizgi romanlara aykırı olsa da hoş ve gayet mantıklı bir değişiklikti.Ayrıca 80'lerde çıkmış bir seride bir kostüm sayesinde bu özelliğe sahip oluyordu Peter,yani filmlerden çok daha önce.Hatta Stan Lee de bir açıklamasında bunun çok hoşuna gittiğinden hatta kendisi karakteri yaratırken organik ağ olayını düşünememiş olmasından dolayı üzüntü yaşadığını belirtmişti.15-16 yaşlarında liseli bir çocuğun öyle gelişmiş bir tasarım yapabilmesindense örümcek ısırığı ile doğal olarak ağa sahip olması bence de daha iyi olurdu

Organik ağ olmasını eleştirme amacım; karakteri başta yanlış yansıttılar şimdi o yüzden insanlar doğrusunu yadırgıyor. Filmde Peter'ın tek becerisi kostüm dikmekti ama çizgi romanda webshooterlarını kendisi yapmıştı ve gayet de başarılıydı. İlk üçleme ne Peter Parker olarak ne de Spider-man olarak aslına uygundu ama hâlâ karşılaştırma olarak o baz alınıyor. Aslında arkadaşları anlıyorum ben de o üçlemeyle büyüdüm ben de TASM filmlerini baya gömdüm ama sonradan doğrusunu öğrendim. Bir şeyin doğrusu varken sırf daha eski olduğu için yanlışta ısrar etmenin manası yok

• 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.