Şimdi Ara

Spider-Man 3’ten ilk resmi görseller paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
657
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Spider-Man 3’ten ilk resmi görseller paylaşıldı

Disney ve Sony'nin ortaklaşa hazırladığı başrolünde Tom Holland'ın olduğu Spider-Man serisinin yeni filmi Spider-Man 3'ün çekimleri şu anda devam ediyor. Geçtiğimiz saatlerde de filmden ilk resmi görseller paylaşıldı.

Ayrıca Bkz.Kingsman'in yaratıcısının süper kahraman temalı yeni Netflix dizisi Jupiter's Legacy'den fragman paylaşıldı

Bu sabah erken saatlerde oyunculardan Tom Holland, Zendaya ve Jacob Batalon; ayrı ayrı paylaşımlar yaparak filmin logosunu ve tam ismini paylaştı. Ancak hepsinin paylaştığı da birbirinden farklıydı. Bu yüzden hangisinin doğru olduğu veya içlerinden birinin doğru olup olmadığı bilinmiyor. Ayrıca filmden bahsi geçen üçlünün bulunduğu ilk resmi görseller de paylaşıldı. Görselleri aşağıdaki galeri bölümünde bulabilirsiniz.

Ayrıca Tom Holland, üçüncü filmde Tobey Maguire ve Andrew Garfield'ın bulunacağına dair söylentileri bir kez daha yalanladı. Ancak kendisinin bu konularda çok güvenilir bir isim olmadığını da belirtmek gerek.

Spider-Man 3, 17 Aralık 2021'de yayınlanacak ve şu anda çekimleri devam ediyor. Konuk olması beklenen isimlerin tamamı şöyle: Jamie Foxx, Benedict CumberbatchTobey Maguire, Kirsten Dunst, Andrew Garfield, Emma Stone, Alfred Molina, Charlie Cox, Willem Dafoe ve Thomas Haden Church. 

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

• 3 farklı poster paylaşmaları spider verse göndermesi diye düşünüyorum :) yeşil poster ise green gobline gönderme sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Koks34 -- 24 Şubat 2021; 13:38:30 >
  • BU HANGİ ÖRÜMCEGİN 3 Ü ACABA KARIŞTI ARTIK

• hiçbiri Tobey maguire' nin yerini tutmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MEGA1178 -- 24 Şubat 2021; 13:7:40 >
  • PS4 için falan sandım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MEGA1178

hiçbiri Tobey maguire' nin yerini tutmaz.

Robot gibi aynı şeyleri tekrarlamayın . Tobeyli seriler bitti gitti geçmiste yaşamayı bırakın artık adamı da ilahlaştırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zeytunk Z kullanıcısına yanıt
    Bu hepsinin devamı olacak hocam. Diğer filmlerin oyuncuları da olacak bunda.

• Koks34 kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşündüm. Her evren için ayrı bir poster hazırlanmış olabilir.

• Moueson kullanıcısına yanıt

Haklısın hocam

• Bence isimin içinde home kelimesi geçmeyecek

• Oyun zannettim film güzel 👍🏻
  • Ulan Musk kullanıcısına yanıt
    Nasıl yani tek spider man yok mu, başkaları da mı var?

• Değişik bir pazarlama, üç ayrı oyuncu üç farklı başlık paylaşarak milleti daha şimdiden üzerinde düşünmeye itti. İlk iki filmi hiç sevmemiştim, bundan da umudum yok ama yine de meraklıyım özellikle şu gizli kimliğinin herkes tarafından bilinmesini nasıl ele alacaklar ondan dolayı merağım çok.

Tobey ile Andrew dönerse zaten yer yerinden oynar. Olma ihtimalleri bile sadece bir söylentiyken bu kadar yankı yaptıysa gerçekten döndüklerinde neler olur düşünemiyorum. Pandemi falan olmasa gişeleri alt üst ederdi bu iki ismin de katılması.

• Halilowich kullanıcısına yanıt
    Hocam her paralel evrende farklı bir spider man mevcut. Bu film de paralel evrenler konusuna gireceği için eski spider man karakterlerini de göreceğiz.
  • Bu çocuktan sonra seri bitmişti

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • her derde derman spi derman

• 2027 yılında rebootu çekilecek filmdeki Spider-Man(!)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ulan Musk

Hocam her paralel evrende farklı bir spider man mevcut. Bu film de paralel evrenler konusuna gireceği için eski spider man karakterlerini de göreceğiz.

Böyle deyince ilgimi çekti bak, teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.