Şimdi Ara

Speedtest'e göre Türkiye'nin internet hızı 100 ülkeden daha yavaş (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
273
Cevap
2
Favori
11.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Alaturcamawzerezumzum

Bu neyin kafasıdır arkadaş

bonzai olabilir hocam Speedtest'e göre Türkiye'nin internet hızı 100 ülkeden daha yavaş 

• Turkcell fiber internet kullanıcısıyım...

Internetimiz aslında hızlı bilerek yavaşlatıyor firmalar alt yapıları çökmesin diye.

1 tivit atıyorum 35 mb paketim olmasına rağmen 50 mb hız alıyorum.

Ama 6 saat sürmüyor sonra yine 7 mb ortalamaya düşüyor.

AKK da yapıldığı gibi ortak bir tepki koyulmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH | equ*

Yalniz tam ortasi dedigin listede altindaki ulkeler hala gotune yaprak baglayip mizrakla avcilik yapiyor  

Alıntıları Göster

Valla seni bilmem de ben dötüne yaprak bağlayıp mızrakla dolaşmıyorum sen dolaşıyorsan üzerine alınabilirsin kendin bilir.

• benimki 10mbps ortalamayi dusurdugum icin ozur dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: Alaturcamawzerezumzum

Bu neyin kafasıdır arkadaş

Altına s*çıp forumda konu açan sen gibi bir ergenin kafası değil bebek emin olabilirsin. Lütfen tuvalet eğitimi almadan foruma girmeyin. Kokutuyorsunuz.

Speedtest'e göre Türkiye'nin internet hızı 100 ülkeden daha yavaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi monacomen -- 30 Temmuz 2020; 14:45:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3645D418B

benimki 10mbps ortalamayi dusurdugum icin ozur dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: monacomen

Valla seni bilmem de ben dötüne yaprak bağlayıp mızrakla dolaşmıyorum sen dolaşıyorsan üzerine alınabilirsin kendin bilir.

Alıntıları Göster

Türkçe okuyup anlamanda eksiklikler var senin lise terk misin ? Listede bizim altimizdaki ulkeleri kast ediyorum Uganda zimbabwe somali filan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle İstanbul'un internet altyapısını yenilemenin tek yolu rezidans ve toplu konut tarzı yapılardır. Adil olmak gerekirse son birkaç yıldır Türk Telekom ve diğer ISS'ler imkanları el verdiğince sıkı çalışmaya başladılar. TurkNet'in bile kendi altyapısını hazırladığını görüyoruz. Bu iyi birşey.

Tekrar belirtmeden geçemeyeceğim. ABD o listedeki yerini hiç hak etmiyor. Bu konuda bizden daha beter durumdalar. Hiç yüz ölçümünü falan bahane etmesinler. Adamlar dünyanın süper gücü daha ötesi yok. Zaten dev şirketlere sahipler, telekom şirketlerinin kazançları her yıl milyar dolarlar seviyesinde ama ülkelerine yatırım yapmıyorlar.

Bizim Türk'ler gidip orada internet hızıyla hava atmaya çalışıyorlar. **an 350 milyonu aşkın insanın yaşadığı ülkede gitmişsin şehrin göbeğine.. Senin aldığın hız o ülkenin internet kalitesini mi yansıtıyor da insanları kandırmaya çalışıyorsun derler adama...

Gidip görmesek, konu hakkında bilgi sahibi olan Amerikalılarla konuşmasak inanacağız.

• 12-16 kullanan arkadaşların interneti en az 35 e çıkarılmalıdır.

En düşük hız 35 mpbs olursa iyi olur.

Ben kendim öncesini bildiğim için şikayetçi değilim. 35 mbps kullanıyorum, yetiyor da artıyor açıkçası. Bir oyunu indirmek için 1 hafta bilgisayarı açık bıraktığım günleri bilirim :)

Ha tabi zaman ve koşullar değişti. Şu an en düşük 35 mbps olmalıdır.

• DH | equ* kullanıcısına yanıt

Oy kıyamam alındın mı? Tamam sen yapraksız gez biz bakmayız. Lisede takdir almış bu belli, aferin sana.

• Önce tuvalet eğitimi şart sonra kendini psikiyatr sanıyor bu çocuklar. Salmayın şunları aileler forumlara sözlüklere, hiç sahip çıkmıyorlar çocuklarına sonra millet olarak uğraş dur. Evin nerde senin kayıp mı oldun?

• gowlet kullanıcısına yanıt

10 sene önce 10Mbit fiber kullanıyordum. 15 senedir sınırsız internet kullanıyorum. 2005 ten önce kotalı vardı sanırım.

• monacomen kullanıcısına yanıt
    boş konuşma, git güzellemelerini başkasına hatta başka bir platformda yap.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vollkan59

12-16 kullanan arkadaşların interneti en az 35 e çıkarılmalıdır.

En düşük hız 35 mpbs olursa iyi olur.

Ben kendim öncesini bildiğim için şikayetçi değilim. 35 mbps kullanıyorum, yetiyor da artıyor açıkçası. Bir oyunu indirmek için 1 hafta bilgisayarı açık bıraktığım günleri bilirim :)

Ha tabi zaman ve koşullar değişti. Şu an en düşük 35 mbps olmalıdır.

Hazırkini de indirdiler hocam 12-14 görsek keşke.

şuan 4 mbit internet alıyorum, ilk bağlattığımda 16 mbit idi. 2 yıl içinde "şebeke yoğunlugunu" bahane ederek önce 12, sonra 10 şimdide 4mbit.

"Arıza kaydı" bıraktık ,hiç çözümü olmayacağını bilerekten

Ve bu internet için 65 tl alıyorlar.

• monacomen kullanıcısına yanıt
    Ne edebiyat yaptın be.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Violet Evergarden kullanıcısına yanıt

Kabul edilemez gerçekten. 4 MB kullanıyorduk, hatta yoğunlukta 2-3 oluyordu.Hele bu zamanda.

Ettiğim küfürleri bilirim :)

Yok mu başka iss, bir araştırın.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.