Şimdi Ara

SPECIALIZED KULLANICILARI KULÜBÜ[SS][12 Kişi Olduk!] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
2.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

quote:

Orijinalden alıntı: Victor Branco

Specialized Diverge Comp Carbon 2017 yeşil rengini sipariş ettim. 1 aya kadar Türkiye'ye gelmiş olacak. İşin ilginç yanı Türkiye'de bu model hiç yok.

Hocam çok güzel bir bisiklet almışsınız.

Yeni Bisikletiniz Hayırlı Olsun.

Kulübümüze Hoş Geldiniz. 6 Kişi olduk.

Bisikletiniz gelince fotoğraflarını bekleriz.

Tesekkur ederim. Gelince paylasacagim tabii...

Merak ettigim bir husus var. Yurtdisindan araci baska bir firmadan vergileri odenmek suretiyle kendim getirtiyorum. Yaklasik 12.000 TL civarinda bir paraya mal oldu. Turkiye distributorunde adam akilli yol bisikleti modelleri goremedim. Benim getirttigim bu bisiklete, Turkiye distributoru bakar mi ? Yani uluslararasi garanti mevzusu bunda var mi yoksa genel bakimlarinda falan kendimiz mi bisikletci arayacagiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Specialized Diverge Comp Carbon 2017 yeşil rengini sipariş ettim. 1 aya kadar Türkiye'ye gelmiş olacak. İşin ilginç yanı Türkiye'de bu model hiç yok.

Hocam çok güzel bir bisiklet almışsınız.

Yeni Bisikletiniz Hayırlı Olsun.

Kulübümüze Hoş Geldiniz. 6 Kişi olduk.

Bisikletiniz gelince fotoğraflarını bekleriz.

Tesekkur ederim. Gelince paylasacagim tabii...

Merak ettigim bir husus var. Yurtdisindan araci baska bir firmadan vergileri odenmek suretiyle kendim getirtiyorum. Yaklasik 12.000 TL civarinda bir paraya mal oldu. Turkiye distributorunde adam akilli yol bisikleti modelleri goremedim. Benim getirttigim bu bisiklete, Turkiye distributoru bakar mi ? Yani uluslararasi garanti mevzusu bunda var mi yoksa genel bakimlarinda falan kendimiz mi bisikletci arayacagiz ?

Hocam garanti olayını tam bilmiyorum ama Uluslararası Garanti mevcutsa bisikletin garantisi, Türkiye Distribitörü olan Aktif Pedal Bisiklet'te ve onun bayilerinde de geçerli olmalı.

Bakımlarını kendiniz de yapabilirsiniz. Zor şeyler değil. Ama Aktif Pedal'da da yaparlar.

• Specialized secteur sport sahibiyim. Herkese selamlar.

Bu arada aktif pedal bakim ucretleri ne civarda bilen var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutluthegreat

Specialized secteur sport sahibiyim. Herkese selamlar.

Bu arada aktif pedal bakim ucretleri ne civarda bilen var mi?

Kulübümüze Hoş Geldiniz Hocam.

Kişi sayımız gün geçtikçe artıyor.

Bakım fiyatları hakkında malesef bir bilgim yok. Diğer arkadaşlar biliyor olabilir.

Bu arada Bisikletinizin SS'lerini bekleriz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPECIALIZED -- 17 Mart 2017; 14:1:9 >
  • Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    Hocam distribütör firma size ücteti karşılığında hizmet verecektir. İnşallah kötü bir olay yaşamazsınız ancak kadro ile felan ilgili bir garanti durumunda size yardımcı olacaklarını tahmin ediyorum. Campanglo ekipmanın anahtar takımları çok nadir bulunuyor. Biz ne kadar konuşsak boş size en iyi bilgiyi aktif pedal verecektir. Ben yüz yüze görüşmenizi tavsiye ederim

• Hocam yeni bisikletiniz geldi mi ?

• quote:

Hocam yeni bisikletiniz geldi mi ?

2 hafta kadar oldu geleli. Alisma asamasindayim. Biraz boyun, sirt ve bel agrisi cekiyorum. Bisiklette bir sorun yok ama bir seylerin eksik oldugunu hissediyorum. Belki de alisma asamasinda oldugum icin boyle. Ilk 250 KM'yi yaptiktan sonra Carraro'yu goturdugum yere bakima goturecegim. Ilginiz icin tesekkur ederim. Havalar biraz daha duzelsin fotograf yuklerim diye dusunuyorum.

• quote:

quote:

Hocam yeni bisikletiniz geldi mi ?

2 hafta kadar oldu geleli. Alisma asamasindayim. Biraz boyun, sirt ve bel agrisi cekiyorum. Bisiklette bir sorun yok ama bir seylerin eksik oldugunu hissediyorum. Belki de alisma asamasinda oldugum icin boyle. Ilk 250 KM'yi yaptiktan sonra Carraro'yu goturdugum yere bakima goturecegim. Ilginiz icin tesekkur ederim. Havalar biraz daha duzelsin fotograf yuklerim diye dusunuyorum.

İlk zamanlar öyle olması normal hocam.

Bisikletinizin fotoğraflarını bekliyorum. Her Specialized gibi o da çok güzel görünüyordur.

• Victor Branco V kullanıcısına yanıt
    bisikletin geldimi bir foto isteriz artık aylardık merak ediyorum şu bisikleti....!
  • Suan icin baska bir sehirdeyim. Dondugum zaman hem ilk 250 KM bakimini yaptiracagim hem de burada fotografini paylasirim. Ne zamandir aklimda.

• quote:

Suan icin baska bir sehirdeyim. Dondugum zaman hem ilk 250 KM bakimini yaptiracagim hem de burada fotografini paylasirim. Ne zamandir aklimda.

Merakla bekliyoruz hocam.

• Güncel.
  • SPECIALIZED KULLANICILARI KULÜBÜ[SS][12 Kişi Olduk!]

Specialized Hardrock.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vvolkan198

SPECIALIZED KULLANICILARI KULÜBÜ[SS][12 Kişi Olduk!]

Specialized Hardrock.

Kulübümüze hoş geldiniz.

Bisiklet yeni galiba hayırlı olsun. İyi pedallamalar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Suan icin baska bir sehirdeyim. Dondugum zaman hem ilk 250 KM bakimini yaptiracagim hem de burada fotografini paylasirim. Ne zamandir aklimda.

Hocam fotoğrafları bekliyoruz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vvolkan198

SPECIALIZED KULLANICILARI KULÜBÜ[SS][12 Kişi Olduk!]

Specialized Hardrock.

Kulübümüze hoş geldiniz.

Bisiklet yeni galiba hayırlı olsun. İyi pedallamalar.

2,5-3 sene oldu alalı. Çok severek kullanıyorum ancak evi taşıdım şimdi koyacak yer bulamıyorum :( Çok sağ olasın, herkese iyi ve kazasız pedallamalar.

• Merhaba arkadaşlar aslında bende Specialized kullanıcısı sayılırım fakat yol bisikleti kullandığımdan aşağıdaki Specialized HardROCK Sport bisikletimi satıyorum. Bisiklet20-25 km ancak kullanılmıştır tamamen sıfıra yakındır. Mekanik diskti ben hidroliğe çevirdim. Bu forumdan ve değerini bilecek bir kişi alırsa 1200 TL ye vericem aklınızda bulunsun. Yer BURSA

Satış Linki;
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-spor-bisiklet-specialized-dag-bisikleti-nokta-hatasiz-464568805/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samet007tr -- 25 Temmuz 2017; 17:5:5 >

• Merhaba,

3 yıldır Rockhopper 29 kullanıyorum. Çok bilgim yok aslında. Daha ince lastik kullanabilirmiyim? Nasıl marka/model önerirsiniz.

Yardımlar için şimdiden teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuksek

Merhaba,

3 yıldır Rockhopper 29 kullanıyorum. Çok bilgim yok aslında. Daha ince lastik kullanabilirmiyim? Nasıl marka/model önerirsiniz.

Yardımlar için şimdiden teşekkürler..

Hocam marka olarak bir önerim yok fakat bildiğim kadarıyla ince lastik kullanabilirsiniz.

• Güncel

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.