Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Speaker sistemleri hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
174
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Speaker sistemleri hakkında
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1279 Mesaj
    Arkadaşlar yeni bir speaker sistem alacağım belirli bir fiyat limitim yok kafama yatanı alabilirm yanlız kafamı kurcalayan bir iki şey var 1. si piyasada çok fazla marka var sizin tavsiyeniz nedir aradığım sistem minimum 5+1 olacak 7+1 e kadar yolu var 2. sorun ise logitech in 89 dolara 5+1 bir modelini beğendim çokta şık bana göre ancak özelliklerinde 80w yazıyor bu w olayı nedir tam olarak dandirik ucuz markalarda bile 3000 4000w yazıyor bakıyorum kaliteli ürünleri 80w 100w 120w hep böyle neye dikklat etmem gerek bu hususta son olarakta bana evde dvd seyrederken 10m² alanda sinemadayım hissi verebilecek bir ürün tavsiye ederseniz sevinirim saygılarımla.

|
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1279 Mesaj
    ses kartını geç abi onuda değiştirip aldıgım speaker a göre alıcam siz speaker tavsiye edn kartı boşverin saol ilgin için
    |
    |
    Sistemimde gördüğün X-530 alabilirsin.Sesi 5200den baya kaliteli yada Böle çok güzel bass diyorsan Jazz 9940b alabilirsin Creative Megaworks den daha kaliteli ses sistemlerinde detaylı açıklama mevcut.Kolay gelsin
    |
    |
    senin o gordugun 4000-5000-6000 w diye yazan acıklamalar p.m.p.o degeridir ve genelde atmasyondur.kaliteli markalarda ise"RMS" degeri yazar ve bu deger gercegi yansıtır. senin alacagın sistemde fiyat sınırı yoksa oncelikle "gigaworks" almanı tavsiye ederim inan bana daha iyisini bulamazsınama fiyatına gore mukemmel bi sistem istiyosan megaworks tam sana gore ama illada 7.1 dinlicem diyosan 7900 de iyidir
    http://www.tr.creative.com/products/welcome.asp?category=4&

quote:

Orjinalden alıntı: griswold

Arkadaşlar yeni bir speaker sistem alacağım belirli bir fiyat limitim yok kafama yatanı alabilirm yanlız kafamı kurcalayan bir iki şey var 1. si piyasada çok fazla marka var sizin tavsiyeniz nedir aradığım sistem minimum 5+1 olacak 7+1 e kadar yolu var 2. sorun ise logitech in 89 dolara 5+1 bir modelini beğendim çokta şık bana göre ancak özelliklerinde 80w yazıyor bu w olayı nedir tam olarak dandirik ucuz markalarda bile 3000 4000w yazıyor bakıyorum kaliteli ürünleri 80w 100w 120w hep böyle neye dikklat etmem gerek bu hususta son olarakta bana evde dvd seyrederken 10m² alanda sinemadayım hissi verebilecek bir ürün tavsiye ederseniz sevinirim saygılarımla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tylor -- 14 Şubat 2005, 22:04:35 >
    |
    |

• Çavuş
    63 Mesaj
    yaw bence creative den şaşma
    |
    |
    çok sağoluın arkadaslar özellikle tylor zahmet etmişsin 250 dolar ayırdım bu işe önerilerin doğrultusunda gidip alıcam yarın.
    |
    |
    |
    |
    <<<22" iiYAMA VM PRO 514(1600x1200-100hz)==DFI LANPARTY ULTRA-D==AMD ATHLON 64 VENICE 3200+==2X256TWINMOSS==MSI NX GEFORCE 6600GT PCI-E==120GB SEAGATE SATA HDD==AOPEN H600A==FSP BLUE STORM 500 WATT==SKYSTAR2 v2.6C==CREATIVE AUDIGY 2 ZS==CREATIVE MEGAWORKS 550 THX 5.1==NEC 3500AG 16X DVD WRITER ==TOSHIBA 16X DVDROM==GEEK PRO-MAX UE1 256K >>>
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
Masal
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,227
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.