Şimdi Ara

Spartak moskova emenike kazığı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
1.139
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bencil ve oyun zekası biraz düşük oldugu kabul ama yinede emenike yi begenmemek nasıl bir fantezidir.
    Ayrıca şampiyonluga enaz diger oyuncular kadar katkı saglamıştır.
  • ne torresi la bitti o bitti nakavt.
  • Emenike kesinlikle benim Fenerbahçe de istediğim forvet değil.beyin 0 bir kere adamda oyun zekası zaten beyin olmayan adamda olmaz.evet hızlı ve güçlü ama benim ilk aradığım özellikler bunlar değil.futbolcu dediğin herşeyden önce zeki olacak oyunu okumayı, pozisyonları değerlendirmeyi ve oyunu açmayı bilecek.biz fenerbahçeyiz azerbaycan milli takımı değil kaleciden defans tan orta sahadan dik topu emenike vücudunu koyup top alsın.zaten alamıyor top kontrolü zayıf aldığınıda bencilliği yada yanlış pas tercihleri ile eziyor.benim forvetim emenike değil kesinlikle.

• bu olay biraz şeye benzedi geçen sene galatasaray şampiyon olduğunda herkes kral burak diyordu ama burak yine aynı buraktı.göze batmamıştı sadece.bu sezon bence emenike verilen parayı haketmedi.iyi oynadıgı, aldırdıgı maçlar oldu olmadı demiyorum ama şampiyonluk geldi diye göze batmıyor fazla
  • 1- Kazık öyle olmaz.Kazık dediğin Krasic,Guiza'dır
    2- Bu adam sezon başı kampını kaçırdı , bir oyuncu için sezon başı kampının ne kadar önemli olduğunu anlatmaya gerek yok herhalde
    3- Takımında Sow gibi biri varken önce Emenike'yi eleştirmek yersiz
    4- Bencil demişsin Bu adam toplam 25 maçta 1.846 dk süre almış(yaklaşık 20 maça tekabül ediyor).Bu süre zarfındada 12 gol , 8 asist yapmış.
    5- Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum.Bu sezon en az 5-6 penaltısı es geçildi , eğer biraz olsun kendini çabuk yere bırakan bir oyuncu olsaydı(gerçi son zamanlarda bunu yapmaya başladı ) rahatlıkla rakibi birçok maçta rakibi 10 kişi bıraktırırdı ve birçok penaltı kazandırırdı

• Sana katılıyorum ama bu kadar ağır konuşmak olmaz,sonuç olarak önemli maçlar kazandırdı bize.Kimse Caner'den böyle bir performans beklemiyordu.İleriyi besleyecek oyuncumuz yoktu o yüzden Emenike iyi bir tercihti ama gelecek sezon Emenike olur ama kesinlikle potansiyelinin altında kalır diye düşünüyorum.Dzeko gelsin isterim
  • Biri şurdan 1 kg guiza yarım kilo burak sarsın arkadaşa
  • Kimse Emenike'ye 15 20 vermez boşuna hayal kurmayın ama Sow o paralara eder kat kat daha iyi forvet tam donanımlı.

Emenike bizim ligimizde iş yapar Epl gibi liglerde istediği kadar koşsun bu kadar fayda sağlayamaz şuda ayrıntı olsun Cardozo felan gelseydi Emenike kadarda katkı sağlamazdı size.

Sonuç olarak Emenike bizim ligimizde rahat iş görür sahip çıkın şu parayı verdik ne yaptı demeyin Meireles,Krasic,Kadlec örnekleri varken..
  • Emenike'yi beğenmiyorsun bari yerine düzgün isim yaz. Torres, Dzeko nedir?
  • Sow'u beğenmeyenler var ya. Allah taş yapar taş.

• 12 gol, 8 asisti mi beğenmiyorsun? Takımının attığı 67 gole, 20 golle direkt katkı yapmış, daha ne yapsın. Bu gözler Kezman, Guiza ve Bienvenu'yu de gördü. Birini eleştirirken bu kadar acımasız olmayın.
  • çare bienvenü
  • Ne bekliyorsunuz anlamadım ki 30 gol 20 asist mi yapsın.Hücümdaki gol paylaşımı yüzünden bence az attı.Eğer tek forvet oılup bu kadar atsa tamam ama 4 forvet iken bence gol sayısı gayet iyi çoğu yerde kendi vuracağında pas verdiğide var tabi ilk 7 hata uyum sağlayamadı eğer o haftalardada gol atsaydı 20 gol olurdu şimdiye.Bence sezonu 15-16 golle bitirir.Sow da gol kralı olur
  • Size burdan 4-5 tane son dakıkada attırdıgı , attıgı gollerın videolarını koyabılırım.Adam size sampıyonlugu getırdı hala 13m haketmedı dıyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We are Oscar Mike

Biri şurdan 1 kg guiza yarım kilo burak sarsın arkadaşa

ahaha iyiydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercann35

12 gol, 8 asisti mi beğenmiyorsun? Takımının attığı 67 gole, 20 golle direkt katkı yapmış, daha ne yapsın. Bu gözler Kezman, Guiza ve Bienvenu'yu de gördü. Birini eleştirirken bu kadar acımasız olmayın.

Çok Yakışıklıydı yav ben seviyordum
     Spartak moskova emenike kazığı

• 3 forvetin toplam gol sayısını toplayıp 3'e böl bakalım. Tek forvet oynasaydık mutlaka daha fazla atardı.
  • Dünya kupasında şov falan yapamaz Nijerya ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahtsız_bedevii

1- Kazık öyle olmaz.Kazık dediğin Krasic,Guiza'dır
    2- Bu adam sezon başı kampını kaçırdı , bir oyuncu için sezon başı kampının ne kadar önemli olduğunu anlatmaya gerek yok herhalde
    3- Takımında Sow gibi biri varken önce Emenike'yi eleştirmek yersiz
    4- Bencil demişsin Bu adam toplam 25 maçta 1.846 dk süre almış(yaklaşık 20 maça tekabül ediyor).Bu süre zarfındada 12 gol , 8 asist yapmış.
    5- Ayrıca şunuda belirtmek istiyorum.Bu sezon en az 5-6 penaltısı es geçildi , eğer biraz olsun kendini çabuk yere bırakan bir oyuncu olsaydı(gerçi son zamanlarda bunu yapmaya başladı ) rahatlıkla rakibi birçok maçta rakibi 10 kişi bıraktırırdı ve birçok penaltı kazandırırdı

Sezon başı kampı hariç mantıklı şeyler demişsiniz de Emenike zaten hazır geldi maç kondisyonu vardı Rusya'da ligler oynanıyor olduğundan dolayı.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.