Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013) (722. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.603
Cevap
62
Favori
674.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3 yıl... 12 Nisan 2013.. Bugün tam olarak koskoca 3 yıl geçti biteli. Bir gün olsun unutamadım be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whitfield -- 12 Nisan 2016; 20:03:06 >
  • Whitfield kullanıcısına yanıt
    Hocam bi duygulandım yine nickinizi falan görünce :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.lsea

Hocam bi duygulandım yine nickinizi falan görünce :(

Eski Spartacuslü günler..
  • Andy öldü diyemi üzülelim spartacüs öldü diyemi üzülelim bilemedim İşin ironik tarafı arkadaşlar bütün spartacüsler öldü dizideki. dileğim sonradan katılan genç spartacüsün gerçek hayatta diğerlerinden uzun yaşaması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanat Günesi -- 13 Nisan 2016; 14:16:25 >
  • Huzur içinde yat Reislerin Reisi
    Bu mesaja eklenen görseller:

Spartacus (2010 - 2013)
  • Andy Whitfield ölünce dizi hiçbir zaman eskisi gibi olmadı
  • Diziyi yeni bitirdim gerçekten de efsane bir dizi olmuş. Bitince böyle bir boşluğa düştüğüm bir breaking bad var bir de bu. Böylesi bir dizi yaptığı için Starz kanalına teşekkürler.

Sonunda duygulandım harbiden ben bir yeşil yol filminin sonunda bu kadar duygulanmıştım şimdi de bu dizinin sonu eklendi.

Ne diyeyim hep böyle kaliteli diziler görmek dileğiyle.

• Eski dizilerimden birine tekrar başlayasım var bayadır. Sanırım spartacus olacak. Ahh Lucretia'm ah.
  • 2 defa bitirdiğim dizilerden. Belki seneye falan tekrar bitiririm. Öyle güzel ve bağlayıcı bir dizidir.
  • Gannicus reyis

Spartacus (2010 - 2013)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mr.lsea

Gannicus reyis

Spartacus (2010 - 2013)

Hortlatma yapma

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Eski dizilerimden birine tekrar başlayasım var bayadır. Sanırım spartacus olacak. Ahh Lucretia'm ah.

quote:

Orijinalden alıntı: Whitfield

3 yıl... 12 Nisan 2013.. Bugün tam olarak koskoca 3 yıl geçti biteli. Bir gün olsun unutamadım be

Kardeşim her gün izleyesim var.

quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Eski dizilerimden birine tekrar başlayasım var bayadır. Sanırım spartacus olacak. Ahh Lucretia'm ah.

Spartacus'u efsane yapan olaylardan biri de dizideki hemen hemen tüm karakterlerin önemli, değerli ve başrol olmasıdır. İşte bu olayına bayılıyorum Spartacus'ün.
  • Spartakusun yaninda bi eleman var sansara benziyor. Bu eleman gemiden soydaslarini kurtariyor. Ama bunlarjn soyu ne?

• There is no greater victory than to fall for this world as a freeman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaan173 -- 30 Mayıs 2016; 23:43:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Centilmen.4444

Spartakusun yaninda bi eleman var sansara benziyor. Bu eleman gemiden soydaslarini kurtariyor. Ama bunlarjn soyu ne?

Germen.
  • Centilmen.4444 kullanıcısına yanıt

Ren nehrinin doğusundan köle olarak getiriliyor bu sarışın arkadaş kardeşi ile beraber. Daha sonraları ise yine Cermen kölelerin olduğu gemiyi basıyorlar Spartaküs ile beraber ve gruplarına birçok Cermen katıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0BDC9E5B7 -- 3 Haziran 2016; 18:58:40 >
  • Siz pis bir kölenin bir hainin koskoca Batiatus'u öldürmesini tekrar ve tekrar izlemek zorunda kalmak nasıldır bilir misiniz ? O anın verdiği acıyı kendi boğazında hissetmek ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Siz pis bir kölenin bir hainin koskoca Batiatus'u öldürmesini tekrar ve tekrar izlemek zorunda kalmak nasıldır bilir misiniz ? O anın verdiği acıyı kendi boğazında hissetmek ...

Boğazın düğümlensin

/>
  • :DDDDDD
  • 
Sayfa: önceki 720721722723724
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.