Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013) (635. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14.603
Cevap
62
Favori
674.225
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _Glorious_

ah ulan Crixus keşke tarihte öyle ayrılmayaydında hep birlikte yerdiniz crassusu

Su kadinlar yok mu tarihin en basindan beri ara acmakta ustlerine yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lugo,Naevia,Saxa,Gannicus hepsinin sonu çok trajedikti. Herkes Gannicus'a odaklanmış ama ben Saxa'nın öldüğü sahnede daha fena oldum.Gannicus'a 'Yeniden kollarındayım' derken. Off düşündükçe fena oluyorum, harbiden bir efsane gitti ya.Cidden ben normalde pek etkilenmem böyle şeylerden ama hala dizinin son bölümü aklıma geldikçe gözlerim doluyor.
  • o değil de crixusun ilk sezondaki haliyle son sezondaki hali arasında baya yaş farkı var gibi duruyor adam dizide yaşlandı

• quote:

Orijinalden alıntı: ||SerdenGeçti||

quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

Bir çok insan diziye bu yazdıklarını bilmeden başladı. Spartacus'ün tarihsel kişiliğiyle ilgilenen insan sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Çoğu "iki hatun görelim, oooo sevişme sahneleri varmış, Spartacus diye bir dizi var sürekli yiyişiyolarmış biliyo musun?" gibisinden başladı.

Haksızlar mı?

Haksızlar mı derken? aç biraz daha
  • Ağlamak istiyorum ama utandığımdan kendimi tutuyorum annem falan hepsi burada ... Batiatus reyizi gördüğümde de en az bu son kadar üzüldüm gözlerim doldu ... Mükemmel bir oyuncuydu ... Spartacus'un açık ara en iyi bölümüydü ... Hep Spartacus'un en iyi bölümü olarak lanse ettiğim 1.sezon 9.bölümü
    (Varro'nun ölümü)
    EZE EZE geçti ... GERÇEKTEN ŞUAN BABAM ÖLMÜŞ OLSA EN FAZLA BU KADAR BOŞLUKTA OLURDUM ... Çok iyiydi ya ... En iyisi banyoya gireyim orda kimse görmez biraz gözyaşı dökerim
  • Sezon 3 paketi çıkmış,indiriyorum.Sadece ilk 3 bölümü izlemiştim daha 7 bölüm var önümde
  • Cnbcede en son kacinci bolum yayinladi? Crixus un oldugu bolumdu? Kacincisi?

Cevap verebilecek yokmu

• Finali akşam izleyeceğim ama IMDB'den baktım final bölümüne 9.8 puan verilmiş, benim tüm dizilerde gördüğüm en yüksek puan, rekor sanırım.Yanlışsam düzeltin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stevie G. -- 13 Nisan 2013; 18:35:55 >
  • BİRİNİZ ÇABUK ÇOK ÇOK ÇOK GÜZEL BİR İMZA YAPSIN ... PS'de yetenekli bir arkadaşımız yapsın ... Altına da Spartacus'un güzel bir sözünü koyunca tam olur ....İmza yapan beni alıntılayıp paylaşırsa çok sevinirim

• Hiç kimse kilikyalı zencinin Nasir e değil de Agron a yazdığından bahsetmemiş son bölümde önemli bir detaydı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kral Penguen -- 13 Nisan 2013; 18:45:13 >
  • Bir fotoğraf gelsin;

Spartacus (2010 - 2013)
  • aslında spartacusun ölüp olmedigi bilinmiyor diye biliyordum ben. herhalde diziyi böyle bitirmeyi uygun gördüler

• 10 üzerinden 10 böyle bir final olamazTek kelimeyle mükemmeldi I am SPARTACUS!
  • ''Bir gün Roma çökecek , Fakat sen her zaman hatırlanacaksın"

Hani bu söz hakikaten o zaman söylenmiş kabul edelim, vallahi doğru demiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayrton Senna da Silva -- 13 Nisan 2013; 18:46:49 >
  • Spoiler diye ağlayanlara çok ağır küfür edecem sonunda da dizi bitti.Karı gibi ağlıyorlar..Ya ruh hastaları izlemeden neden dalarsın konuya millet ne konuşacak ne konuşacak izlediği bölüm için kendi düşüncelerini paylaşacak dolayısıyla bölüm hakkında bilgi verecek bende işten geldim açtım pc yi önce izledim sonra yorumlara baktım hasta insanlar.

Final herşeye rağmen güzeldi lost gibi facia olmadı hem öfkelerini hem hüzünlerini hissettirdiler daha fazla uzatmayıp efsaneler arasında yerlerini aldılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isk0rpit -- 13 Nisan 2013; 18:46:25 >
  • Tek kelime ile muhteşem bir finaldi. Lost'tan sonra beni bu kadar etkileyeni olmamıştı. Heleki en sonda Andy Whitfield ile bitirmeleri ayır bir duygu kattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoosacheR

Hiç kimse kilikyalı zencinin Nasir e değil de Agron a yazdığından bahsetmemiş son bölümde önemli bir detaydı

Hiç böyle düşünmedim
  • Haritada trakyaya bakmasi da beni uzdu

• Güzel bir diziydi ve bitti , güzel bir son çekmişler tarihi akışa uygun sayılır benim merak ettiğim bir sahne var Spartacus ölen karısını falan düşünürken Crassus la savaşırken arada eski gladiatorlerden birini gösterdi şu kısa sarı saçlı olan birde castın sonunda anlamsız bir yerde gösterdi acaba ben mi bir detayı hatırlamıyorum bu adam bu kadar önemli miydi adam karısını hatırlarken niye arada onu koymuşlar anlamadım .
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

Herkes kimin ölüp, kimin yaşayacağını az buçuk biliyordu. Bu yüzden dizinin sonunda sadece bittiği için üzüntü duydum.
    Ama bitiş jeneriğinin sonundaki şu görüntü beni ağlattı:
     Spartacus (2010 - 2013)

Hiç sormayın. Boğazım düğümlendi yutkunamadım bile.
  • 
Sayfa: önceki 633634635636637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.