Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013) (628. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.603
Cevap
62
Favori
674.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Days Grace

çok üzüldüm huzursuzluk bastı

Öyle bir hüzün bastı ki. İçim gidiyor.
  • Bazı sahnelerde göze batan yanlışlıklar dışında sezon finaline yakışan bir bölümdü.Beni son sahne değilde tek başına tekrar arenaya dönen kişi etkiledi.Kim olduğunu izleyenler biliyor

Sezon sonunda son bölümde böyle yanlışların yapılmaması lazımdı beni en çok üzen o.Zaten belli bir hayran kitleniz var ve son bölümünüz insan bir gözden geçirir eksik ne varsa elden geçirir böyle harika bir bölümü kusursuz yapmaları gerekirken özenmeden yapmaları hoş değil.Andy Whitfield'ı unutmamaları çok iyi olmuş en büyük vefakarlığı yapımcıların isimlerini verdikleri kısımında Andy Whitfield 'ı gösteriyor ve meşhur sözüyle bitiyor.

Hatalara gelince
    Spartacus'un mezarını uyduruktan bir yere yapacaklarına adam zaten ölmüş al yanında götür şöyle adam gibi bir mezar yapın değil mi ?

-Arkadan saldıran Gannicus elinde mükemmel bir avantaj varken neden o kadar az kullandırdılar mancınıkları vs ? Böyle hata mı olur.
    -Spartacus kazdıkları hendeğe romalı askerleri düşürdükten sonra ön tarafa attıkları rampalar romalı askerlerin zırhının üstüne geldi ya da çivi gibi adamları yere gömdü ki rampalar hala eğik duruyordu .Kafası çalışan bir roma askeri yanındaki arkadaşlarıyla kalkanı üstünde duran rampayı azıcık öne ittirse hendeğin içine spartacus düşecek
    -Crassus ile karşılaşan Spartacus a 3 tane mızrak spalanıyor ayağa kalkarken 2 mızrak oluyor ,Agro istese Crassus 'u öldürebilecekken Crassus aşağıya itiliyor canlı kalması sağlanıyor.
    -Crassus Pompei e yanındaki lavuk ile konuşurken adamda savaştığı yaralardan eser yok ,taş çatlasın 1-2 saat geçmiştir savaş ve dövüşün ardından.Ya mükemmel ilaçlar vardı Romada,ya Crassusun metabolizması 300 kat daha hızlı işliyor ,ya da çekimlerde Crassus'un dövüştüğünü unuttular

Böyle bilindik sahneler yerine daha gerçekçi ve normal film veya dizilerde kullanılmamış sahneler koyasalar büyük olaylar için çok daha güzel olurdu final.Bu haliyle kötü mü derseniz hayır kötü değil ama böylesine harika bir yapım bu kadar basit hataları son bölümünde barındırmamalıydı.
  • yağmur getiren.

• crassus ve ceaserın oldugu yenı bır dızı gelıcek galıba roma tarafını açık uclu bıraktılar cunku ?

• ''One day, Rome shall fade and crumble. Yet you shall always be remembered...''
  • quote:

Orijinalden alıntı: Clarenc58

crassus ve ceaserın oldugu yenı bır dızı gelıcek galıba roma tarafını açık uclu bıraktılar cunku ?

ceaser ile ilgili dizi yapıcaklar diye okumuştum ama resmi bir şey açıklanmadı.bekleyip görücez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

quote:

crassus ve ceaserın oldugu yenı bır dızı gelıcek galıba roma tarafını açık uclu bıraktılar cunku ?

ceaser ile ilgili dizi yapıcaklar diye okumuştum ama resmi bir şey açıklanmadı.bekleyip görücez.

gelırse guzel olur acıkcası tabıkı spartacusun yerını tutmaz ama ceaser ve crasusunda nasıl dustuklerını gormus oluruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

quote:

o çizikten dizi yapsalar ne yazar, karaktersiz hergele.

• Spartacusu arkadan vurmaları olmadı ama
  • Ya resmen huzunlu bir sekilde etrafa bakiyorum.Bu kadar etkilenecegimi hic dusunmemistim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke 4 sezon olsaymış en azından.Çabuk bitirdiler diziyi.

Gerçi bizimkiler böyle bir dizi çekmiş olsaydı Spartacus hala Batiatus'un evinden kaçmaya çalışıyor olurdu.
  • Finali cok begendim sahane olmus

The bringer of rain
    Slayer of theokoles
    The rebel king
    Spartacus

God of the arena
    Gannicus

Undefeated Gaul
    Crixus

Olumlerinden 2000 yil gecmis hala isimleri aniliyor

Ayrica Fatih Sultan Mehmet ten Allah razi olsun roma imparatorlugunu yoketmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savaş sahnelerinde kimi yerlerde hatalar olduğu doğru ama bence yine de finale yakışır bir final oldu. Sonda
    jenerik akarken Andy'yi hiç beklemiyordum. Onu da böylelikle yad etmeleri muhteşemdi.
    Hepsinin ölüp tarihe bağlı kalmalarını sevdim. Spartacus'ün ölümü Gannicus'un durumu ve arenada kendini görmedi, doctore'yi görmesi... Her şeyiyle etkileyiciydi final.
  • Doğu Roma'yı yerle bir eden de bizim ecdadımızdı, evet.
  • Bu arada son bir tespit yapayım ben medieval 2 total war oynamaya başlayayım malum roma'nın ırzına geçmem lazım.

Pompey kadar tipsiz adam görmedim.
  • Efsane bir bölümdü,özleyecegiz seni Spartacus Reis
  • Özgürlük adına savaşmış olan herkese teşekkür ederiz ALLAH rahmet eylesin hepsine

Kürşad ve 39 kişiyi de unutmamak lazım tabiki

Hepsine selam olsun
  • Sezarın dizisi gelsın bakalım nasıl olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arnold Schwarzenegger -- 13 Nisan 2013; 14:13:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Bazı sahnelerde göze batan yanlışlıklar dışında sezon finaline yakışan bir bölümdü.Beni son sahne değilde tek başına tekrar arenaya dönen kişi etkiledi.Kim olduğunu izleyenler biliyor

Sezon sonunda son bölümde böyle yanlışların yapılmaması lazımdı beni en çok üzen o.Zaten belli bir hayran kitleniz var ve son bölümünüz insan bir gözden geçirir eksik ne varsa elden geçirir böyle harika bir bölümü kusursuz yapmaları gerekirken özenmeden yapmaları hoş değil.Andy Whitfield'ı unutmamaları çok iyi olmuş en büyük vefakarlığı yapımcıların isimlerini verdikleri kısımında Andy Whitfield 'ı gösteriyor ve meşhur sözüyle bitiyor.

Hatalara gelince
    Spartacus'un mezarını uyduruktan bir yere yapacaklarına adam zaten ölmüş al yanında götür şöyle adam gibi bir mezar yapın değil mi ?

-Arkadan saldıran Gannicus elinde mükemmel bir avantaj varken neden o kadar az kullandırdılar mancınıkları vs ? Böyle hata mı olur.
    -Spartacus kazdıkları hendeğe romalı askerleri düşürdükten sonra ön tarafa attıkları rampalar romalı askerlerin zırhının üstüne geldi ya da çivi gibi adamları yere gömdü ki rampalar hala eğik duruyordu .Kafası çalışan bir roma askeri yanındaki arkadaşlarıyla kalkanı üstünde duran rampayı azıcık öne ittirse hendeğin içine spartacus düşecek
    -Crassus ile karşılaşan Spartacus a 3 tane mızrak spalanıyor ayağa kalkarken 2 mızrak oluyor ,Agro istese Crassus 'u öldürebilecekken Crassus aşağıya itiliyor canlı kalması sağlanıyor.
    -Crassus Pompei e yanındaki lavuk ile konuşurken adamda savaştığı yaralardan eser yok ,taş çatlasın 1-2 saat geçmiştir savaş ve dövüşün ardından.Ya mükemmel ilaçlar vardı Romada,ya Crassusun metabolizması 300 kat daha hızlı işliyor ,ya da çekimlerde Crassus'un dövüştüğünü unuttular

Böyle bilindik sahneler yerine daha gerçekçi ve normal film veya dizilerde kullanılmamış sahneler koyasalar büyük olaylar için çok daha güzel olurdu final.Bu haliyle kötü mü derseniz hayır kötü değil ama böylesine harika bir yapım bu kadar basit hataları son bölümünde barındırmamalıydı.

-mancınıkları kullanmaları bile saçmaydı. kadın geliyor ilk defa gördüğü macınıkla oklar sallıyor. ve o okların daha ileride olan spartacus ve adamlarına çarpma olanağğı daha yüksek. o yüzden uzatmamaları iyi olmuş.
    -kesinlikle haklısın. ama sanırım merdivenlerin bizimkilerin tarafında olan kısımları sabit. böyle olunca en fazla yukarı kaldırabiliyorlar. ve üzerinde 3-4 kişi varsa ve kalkanları tutma şekilleri yüzünden bunu yapamamaları biraz hoş görülebilinir.
    -spartacus ayağa kalkarken ayağındaki mızrağı söküyor. karşında spartacus öldü ölecek yapacağın ilk hamle düşmanı ondan uzaklaştırmak olur olasılıkları hesaplayıp onu öldürmeye çalışmak değil. he sonra yere düştükten sonra peşnden gitmeliydi diyebiliriz ama bence gitmemesi daha mantıklı.
    -biraz haklısın. ama kanlar silinince yaralardan pek birşey kalmaması normal. zaten elleri sargılı aslında dikkat edersen. fazlada yüzüne yara almamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinan -- 13 Nisan 2013; 14:10:51 >
  • Harika bir finaldi,bu kadar dizi izlerim Spartacus kadar etkileyici ve heyecan uyandırıcı bir dizi görmedim.Emeği geçen herkese teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.