Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013) (627. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.603
Cevap
62
Favori
674.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cayene06

quote:

Orijinalden alıntı: Adana Devleti

Hiç yoktan Crassus'un nasıl öldüğünü biliyorum ve bu beni mutlu ediyor.

Nasil oluyor?

Harran bölgesinde (Şanlıurfa'da) aldığı yenilgi sırasında öldürülmüş.
  • Ağır spoiler

ne olurdu lan bağlı kalmasanız tarihe, spartaküs deşiverseydi krasus itini ? ganikusun vedası epik ötesiydi, spartaküs yine yağmur getirdi
    ulan..neyse
    agron ölmedi ona çok sevindim, agron dizideki favori karakterlerimden biriydi, nasir ölebilirdi o pek umurumda değil.Jeneriğin sonunda andy whitfield'ı görmek de güzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N0YAN -- 13 Nisan 2013; 13:04:21 >
  • Çok iyiydi çok.
  • quote:

quote:

quote:

Nasil oluyor?

Öyle kuru kuru gitmedi.Zenginliği ve açgözlülüğüne ibret olarak boğazına eritilmiş altın dökülerek öldürüldü.

Spoiler içine falan almıyorum.Sonuçta tarihi bir bilgidir.

• crassusla teke tek kapışması bi o yana gitti bi bu yana. tam crassus öldürecek dedim spartacus şahlandı tma spartacus öldürecek dedim bir roma geleneği olan arkadan mızrak yeme olayı gerçekleşti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 13 Nisan 2013; 13:04:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

crassusla teke tek kapışması bi o yana gitti bi bu yana. tam crassus öldürecek dedim spartacus şahlandı tma spartacus öldürecek dedim bir roma geleneği olan arkadan mızrak yeme olayı gerçekleşti

o mızrağı sezar atmış olsaydı monitörün içine girip deşebilirdim sezarı o kadar kılım herife
  • Çok epikti kim ne derse desin
  • Bir Mükemmel Dizinin Daha Sonuna Geldik . Yine yokluğuna alışmak zorunda kalacağım bir dizi
  • Dedigim gibi cok bgenmedim ama her cumartesiyi ozel kilan bir diziydi

Simdiden basim agriyor uzuldum 1 sezon daha uzatsalardi keske

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

dostum spoiler vermeden söylemek istiyorum yinede spoiler şeyi yapayım

Roma ordusu orda feci moral kaybı yaşadı arkadan saldırı yedi ama Bir anda Gannicus un etrafını sardılar . Spartacus'un ordusu ne çabuk dağıldı ayrıca Spartacus kendini feda etti ama adam gibi başka lider yoktu ortada bu yaptığı bu kadar zeki olan bir adama yakışmadı bence .
    O onu öldürürken mızrak geliyor o onu öldürürken ok geliyor bunlar klasik şeylerdi bence

orda doğru diyorsun gannicus arkadan geldikten sonra savaş kazanılmış gibi oldu ama tarihte sonuçta bu savaşı kaybediyor spartacus.diziyi de ona göre kurguluyorlar.jenerikten sonra andy i görmekte güzel oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sylar. -- 13 Nisan 2013; 13:12:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

quote:

quote:

quote:

Nasil oluyor?

Öyle kuru kuru gitmedi.Zenginliği ve açgözlülüğüne ibret olarak boğazına eritilmiş altın dökülerek öldürüldü.

Spoiler içine falan almıyorum.Sonuçta tarihi bir bilgidir.

Ooo bak bu güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sylar.

quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

dostum spoiler vermeden söylemek istiyorum yinede spoiler şeyi yapayım

Roma ordusu orda feci moral kaybı yaşadı arkadan saldırı yedi ama Bir anda Gannicus un etrafını sardılar . Spartacus'un ordusu ne çabuk dağıldı ayrıca Spartacus kendini feda etti ama adam gibi başka lider yoktu ortada bu yaptığı bu kadar zeki olan bir adama yakışmadı bence .
    O onu öldürürken mızrak geliyor o onu öldürürken ok geliyor bunlar klasik şeylerdi bence

orda doğru diyorsun gannicus arkadan geldikten sonra savaş kazanılmış gibi oldu ama tarihte sonuçta bu savaşı kaybediyor spartacus.diziyi de ona göre kurguluyorlar.jenerikten sonra andy i görmekte güzel oldu.

10 numaraydi o sahneler ooof ooof basim agriyor cidden efkar basti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 13 Nisan 2013; 13:14:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Spoiler içine al be sığır. Paraylamı veriyorlar bunlar foruma anlamıyorum. Babadan oğula nesil bunlar.

sende alınıtıyı sil hocamm
  • beyler ben arada sırada izliyorum koreyi ne ara pompişlediler kaçırdım biri link atabilirmi en azından hangi bölüm olduğunu söylesin
  • efsane bir bölümdü sadece gannicus reyize olanlar dışında.
  • Ağladım.

İşte zafer diye buna denir.
  • çok üzüldüm huzursuzluk bastı
  • Bir efsanenin daha sonuna geldik önceden cumartesiler fringe özel kılardı benim için sonra bu görevi spartacus almışdı şimdi o da gitti iyisiyle kötüsüyle 4 sezonluk efsane bitmiş oldu benim için sonunda ne olacağı önemli değildi zaten gerçek hayatta amaçlarına ulaşdılar sonrası boş.Son olarak sonunda andy reis ide unutmadılar o da güzel oldu.

I am spartacus der kaçarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Çevirmen X -- 13 Nisan 2013; 13:42:51 >
  • Hiç böyle bir son beklemiyordum.Hüngür hüngür ağladım sondaki bez sahnesinde.

I AM SPARTACUS !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final güzeldi
  • 
Sayfa: önceki 625626627628629
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.