Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013) (626. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.603
Cevap
62
Favori
674.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • andy'i göstermeleri güzel olmuş sonunda

bölümü izlemeden başlığa neden giriyorsunuz ki ? bölümle ilgili konuşulcak burda tabi ki ne duymayı bekliyorsunuz? spoiler yedik diye ağlamayın ben twittera facebooka bile girmiyorum çünkü illa biri bişey yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smurats -- 13 Nisan 2013; 12:19:52 >
  • Dünyada çekilmiş en mükemmel dizi.. 1. Bölümden son bölüme kadar muhteşemdi.. Yıllarca tekrar tekrar seyredilecek tek dizi.
    I am Spartacus

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir tarih son buldu resmen.Yaz gelsin de tum diziyi bastan sona araliksiz izleyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adana Devleti

Hiç yoktan Crassus'un nasıl öldüğünü biliyorum ve bu beni mutlu ediyor.

Nasil oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır film dizi izlerim, hayatımda ilk defa gözlerim doldu bir finalde.

Huzur içinde yat yağmur getiren.

Spartacus (2010 - 2013)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alaska Yolcusu -- 13 Nisan 2013; 12:24:42 >
  • izlemeye kıyamıyorum lan
  • Batı roma'yı tarihten silen italya kralı Odoacer'dir. Ailesinin kökeni tam olarak bell değildir . Bazı tarihçilere göre kral olmadan önceki ismi Turcilingidir ve kökeni bilinmeyen bir kavmin lideridir . Turcilingi kavmi hakkında kesin olarak bilinen tek şey Avrupa kökenli bir kavim olmadığıdır. Bu kavmin Hunlar ile beraber Asya'dan gelmiş bir Türk kavmi olabileceği yönünde teoriler vardır. Yani Odocaer büyük ihtimal türk arkadaşlar

Doğu Roma'yıda bildiğimiz gibi Fatih siliyor :) Yani Bu Roma'yı tarihten silebilecek tak kavim türklerdir
  • Pek beğenmedim.

Tabi ki Spartacus'ün ölümüne üzüldüm. Fakat bu kadar iyi konulu diziyi aceleye getirdiler. Halen favorim Lost

• Gannicusun sahnesinde fena ağladım neydi ya

• ya nasıl bir finaldi o dizideki ayrıntılar çok başkaydı zaten kaç senedir finali merakle bekliyodum sonunda final oldu ama keşke olmasaymış sonunda andyi unutmamışlar oda çok güzeldi izlediğim en iyi dizi ve finaliydi teşekkürler spartacus seni unutmıcaz R.I.P
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Ağladım! Hemde dizinin son jeneriğinde en sonda eski sezonlardan ölen karakterleri, Varroyu, Barcayı görünce ve en sonda andy'nin i am Spartacus! demesiyle fena oldum. Vay be.. Ne diziydi arkadaş. Çok fenaydı çok..

Spoiler içine al be sığır. Paraylamı veriyorlar bunlar foruma anlamıyorum. Babadan oğula nesil bunlar.

Sığı olan sensin kardeşim ben spoilerlık bir şey yazmadım buraya sadece jeneriği yazdım ama bunu da spoiler olarak anladıysan ne diyeyim artık.

Ayrıca siz de hiç mi akıl yok anlamıyorum ben bölümü izleyene kadar spartacusle ilgili hiç bir yere girmedim spoiler yememek için siz niye giriyorsunuz kardeşim. Hayır onu geçtim spoiler da vermemişim ne diye hakaret ediyorsun?

Jenerikten sonra, bölümde olan birkaç şeyi söylemişsin. Onu kastediyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gallbaa

ya nasıl bir finaldi o dizideki ayrıntılar çok başkaydı zaten kaç senedir finali merakle bekliyodum sonunda final oldu ama keşke olmasaymış sonunda andyi unutmamışlar oda çok güzeldi izlediğim en iyi dizi ve finaliydi teşekkürler spartacus seni unutmıcaz R.I.P

• Torrentde şimdi inmeye başladı şimdiden hüzün çöktü
  • ne çektin be spartacus
  • Neyine ağladınız ? Beklediğimiz Final sahnesi bu muydu yapmayın etmeyin

Savaş sahneleri çok saçmaydı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 13 Nisan 2013; 12:48:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

Neyine ağladınız ? Beklediğimiz Final sahnesi bu muydu yapmayın etmeyin

Saçmalıktan başka bir şey değil hep klasik savaş sahnesi yapmışlar yine aptal yerine koyuyorlar insanı

ne bekliyordun.sinema filmi değil bu.kaçtane dizi izledim şimdiye kadar gördügüm en sağlam final bölümüydü.yine hiç bir şeyi beğenmeyen dizi tayfası gelmiş..
  • Keşke bir kaç sezon daha uzatsalardı. Son sezon gerçekten çok hızlandırılmış oldu. Güzel finaldi.
    Pek dizi izlemem ama Spartacus bağımlılık yapmıştı. ilk haberim olduğunda 1. ve 2. sezonları bitmişti, onları toptan izlemiştim. Son iki sezonu ise haftalık takip ediyordum.
  • beyler beyleeeeeeeeeer nabıcaz lan şimdi ne izlicez
  • dostum spoiler vermeden söylemek istiyorum yinede spoiler şeyi yapayım

Roma ordusu orda feci moral kaybı yaşadı arkadan saldırı yedi ama Bir anda Gannicus un etrafını sardılar . Spartacus'un ordusu ne çabuk dağıldı ayrıca Spartacus kendini feda etti ama adam gibi başka lider yoktu ortada bu yaptığı bu kadar zeki olan bir adama yakışmadı bence .
    O onu öldürürken mızrak geliyor o onu öldürürken ok geliyor bunlar klasik şeylerdi bence
  • 
Sayfa: önceki 624625626627628
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.