Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013) (588. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.603
Cevap
62
Favori
674.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Micca61

Daha öncede birçok kez tarihten sapmalar oldu Spartacuste . Sadece kurgusal olarak değil karaktererde farklı o dönemde yaşamamış insanların isimlerini görüyoruz ki Crixus'un gerçek tarihte Lucius Gellius Publicola nın ordusuyla savaşırken öldüğü bilinir
    http://en.wikipedia.org/wiki/Lucius_Gellius_Publicola_(consul_72_BC)
    Daha gelişimini tamamlamamış 1buçuk metrelik kıytırık bi çocuğun elinde değil ki tiberius diye bi oğluda yoktur Marcus crassus un ...

Son bölümde bi meydan savaşı bekliyor bizi ve fragmanlardan anlaşıldığı kadarıyla ki agron ölmedi zaten vucudu sargılar içinde görünüyor spartacus konuşurken onun dışında hemen hemen tüm anakarakterler son bölümde olacak

Ve bence böyle bi dizinin son bölümü kölelerin kaybedip yokolmasıyla bitecekse o bölümün adı Victory falan olmaz arkadaşlar :) bence dizi en büyük planını final bölümüne saklıyor ki spartacus serilerinin finalleri efsanedir bilirsiniz
    Bence final spartacus ve kölelerin zaferiyle olabildiğince mutlu bir sonla bitecek ...

Hiç sanmam
  • Final Bekleniyorr.

Prison Break dan sonra beklediğim en büyük final olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iRugged

quote:

Orijinalden alıntı: --Txhor--

quote:

Orijinalden alıntı: Not Today!

Sezon tanitimina bakin hele..Adamlar en bastan ne bilgilr vermiste kimseler anlamamis.

0.58 de agronu görüyorum yoksa yanlışmı görüyorum ?

aynen dostum Agron o da ellerinden nasıl kaçmış ? Çarmıha geriyorlardı ?

0:1 sn de spartacüs konusma yaparken arkasındada var üstünde beyaz sargı var hatta...

0:28 final bölümü mü acaba crassus ile spartacus karşı karşıya
  • Beyler Spartacus gifleri yapan bir tumblr yok mu bildiğiniz lütfen biri cevap versin
  • Lan oğlum adamı sinir etmeyin sayfa spoiler dolu hepsini şikayet edicem.Spoiler butonunu kullanmayı bi öğrenemediniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: silvestet

quote:

quote:

quote:

Sezon tanitimina bakin hele..Adamlar en bastan ne bilgilr vermiste kimseler anlamamis.

0:1 sn de spartacüs konusma yaparken arkasındada var üstünde beyaz sargı var hatta...

crassus ile spartacus şehirde ve hendek dışında karşılaşmadı yani son bölüm olması gerek
  • artık spartacus'un diplomasiyi bırakıp biraz adam öldürdüğünü görücez inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CastamereDH

Buyrun buda gifimiz

/>

İmza ve gif bi harika paşam süpersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Micca61

Daha öncede birçok kez tarihten sapmalar oldu Spartacuste . Sadece kurgusal olarak değil karaktererde farklı o dönemde yaşamamış insanların isimlerini görüyoruz ki Crixus'un gerçek tarihte Lucius Gellius Publicola nın ordusuyla savaşırken öldüğü bilinir
    http://en.wikipedia.org/wiki/Lucius_Gellius_Publicola_(consul_72_BC)
    Daha gelişimini tamamlamamış 1buçuk metrelik kıytırık bi çocuğun elinde değil ki tiberius diye bi oğluda yoktur Marcus crassus un ...

Son bölümde bi meydan savaşı bekliyor bizi ve fragmanlardan anlaşıldığı kadarıyla ki agron ölmedi zaten vucudu sargılar içinde görünüyor spartacus konuşurken onun dışında hemen hemen tüm anakarakterler son bölümde olacak

Ve bence böyle bi dizinin son bölümü kölelerin kaybedip yokolmasıyla bitecekse o bölümün adı Victory falan olmaz arkadaşlar :) bence dizi en büyük planını final bölümüne saklıyor ki spartacus serilerinin finalleri efsanedir bilirsiniz
    Bence final spartacus ve kölelerin zaferiyle olabildiğince mutlu bir sonla bitecek ...

Umudumuz o yonde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl hayatta kalır anlam veremiyorum spartacus alplere kaçmış agron ellerinden kurtulsa bile o kadar yolu enfeksiyon kapmadan nasıl gidebilmiş hayret doğrusu

vallahi bence sezar tiberus u verirken spartacüse agronuda veriyor dicem ama adamı çarmıha geriyorlar..neyse bekleyip gorucez ..

tiberiusu oldurmesi karsiliginda vermis olabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

nasıl hayatta kalır anlam veremiyorum spartacus alplere kaçmış agron ellerinden kurtulsa bile o kadar yolu enfeksiyon kapmadan nasıl gidebilmiş hayret doğrusu

vallahi bence sezar tiberus u verirken spartacüse agronuda veriyor dicem ama adamı çarmıha geriyorlar..neyse bekleyip gorucez ..

zaten son bolum fragmaninda sezar spartacusla tiberiusu oldur 500 adamini vereyim diye pazarlik yapiyor ya
    dedigin gibi yani

• quote:

Orijinalden alıntı: caglar_sss

quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

zaten son bolum fragmaninda sezar spartacusla tiberiusu oldur 500 adamini vereyim diye pazarlik yapiyor ya
    dedigin gibi yani

bu bir teori. ... Teori nedir biliyor musun acikliyayim mi ? Adama bildigin tecavuz etti tiberius ve kendisi de olduremez geriye bir secenek kaliyor . LA HAVLE ...

• quote:

Orijinalden alıntı: Certhas

sezarı arkasından vuran sadece brütüs değilmiş demek ki

Sen de mi Tiberius...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Certhas

sezarı arkasından vuran sadece brütüs değilmiş demek ki

• Hayır adama böyle bir sahne yapıp rezilliğin dibine vurdular. Üzerine bir de cila olsun diye ata bindirmiyorlar. Hadi onu da seyirci yorumlasın kendi arasında gülsün de demeden direkt Crassus'a ''Hayırdır hacı ata binmiyorsun'' dedirtiyorlar. Aleni dalga geçiyorlar yani..

Sezardan ne istemiş, Sezar ne yapmış bu senaristlere anlamış değilim.
  • Geçmişe s...... ulan. BİZ GALİBİYET GÖRMEK İSTİYORUZ !

• quote:

Orijinalden alıntı: eagle7

quote:

Buyrun buda gifimiz

/>

• Merak ettim final nasıl olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: denn1s33

quote:

Orijinalden alıntı: eagle7

quote:

Buyrun buda gifimiz

/>

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: silvestet

quote:

quote:

quote:

crassus ile spartacus şehirde ve hendek dışında karşılaşmadı yani son bölüm olması gerek

40. saniyede gannicus yanında spartacus olmadan saldırıya geçiyor acaba burdan spartacusun öldüğünü ya da spartacusun crasusa karşı savaşta orduyu ikiye ayırıp gannicusun da arkadan saldırması gibi bir niyetinin olduğu çıkarılabilir mi :P
  • 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.