Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013) (585. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.603
Cevap
62
Favori
674.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fragmanın sonundaki önerilen videolarda yine gördüm, Andy özletti kendini.

• test
  • tiberius ta bir sorun var galiba
  • Tiberius ''Sezar'ın hakkı Sezar'a.'' lafını çok yanlış anlamış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selates

Fragmanın sonundaki önerilen videolarda yine gördüm, Andy özletti kendini.

kesinlikle
  • slm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tiberius

slm

Bekliyordum bunu birinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crixususun savaşı çok iyiydi ama.God of war oynayanlar bilir, Kratosun Arese yemin ettiği bölümdeki videoyu hatırlattı bana.Ateş arkası dövüşler, yukarıdan çekim felan çok benzerlik vardı.

• Agron çok daha sağlam bir ölüm hakediyordu.o tıfıl tiberius'un arkadan öldürmesini değil.o kısmı beğenmedim.crixus'u da arkadan vurdu zaten beleşçi.o ikisi de çıplak elle evire çevire benzetir hergeleyi.bir de crixus'ın elinden kurtardığı ceasar'a bu kadar kolay ölmene izin veremem derken aklında ne vardı? son olarak tiberius'ın babasına düşmanlığı ne oldu?

ben kafayı bozdum bu tiberius'u döverim

• Agron çok daha sağlam bir ölüm hakediyordu.o tıfıl tiberius'un arkadan öldürmesini değil.o kısmı beğenmedim.crixus'u da arkadan vurdu zaten beleşçi.o ikisi de çıplak elle evire çevire benzetir hergeleyi.bir de crixus'ın elinden kurtardığı ceasar'a bu kadar kolay ölmene izin veremem derken aklında ne vardı? son olarak tiberius'ın babasına düşmanlığı ne oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

Bu arada andy gercekten ozletti kendini :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 25 Mart 2013; 0:34:11 >
  • quote:

slm

• quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon

quote:

slm

• Sezon tanitimina bakin hele..Adamlar en bastan ne bilgilr vermiste kimseler anlamamis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

quote:

slm

Bekliyordum bunu birinden.

• Senki Capua sampiyonu koskoca Crixus... o bebenin elinde o şekilde ölmemeliydin. Bildiğin çocuktu bu ne ara bu kadar savaşmayı öğrendi?

Üşüyoruz Crixus

• quote:

Orijinalden alıntı: Kelâg

Tiberius ''Sezar'ın hakkı Sezar'a.'' lafını çok yanlış anlamış.

Çocuğun rolü çok fazla ve değişik şekilde büyütüldü. Arkadaş adam kız erkek ayırmıyor. Agron en azından erkek seçimi yaptı bunun gibi ona buna dalmadı
    Bu arada üstteki mesajda yazmamışım.

Agron da bu şekilde bir ölümü haketmiyordu. Savaşarak olsaydı daha iyiydi. Arkadan dalarak öldü ikisi de.

• 
Sayfa: önceki 583584585586587
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.