Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013) (580. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.603
Cevap
62
Favori
674.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Man Down

quote:

Orijinalden alıntı: Pratik Adam

Bu bölüm Crixus öldüğüne göre 9. bölümde Gannicus reyizi malesef Ceaser öldürecek. Ceaser ve Tiberius'un sahne de iğrenç ötesiydi. Bu kadar da abartmamalıydı senaristler. Haftaya da yeni bölüm yokmuş zaten 2 hafta nasıl bekliycez. Şaka maka dizi tamamen bitiyor be resmen Efsaneydi.

Bu arada 9. bölüm Promosu

https://www.youtube.com/watch?v=VOI5N30OWV4

gannicus'un sonu ile ilgili spoiler

çarmıha gerilecek

spartacus de bi alem arkadaş.3.sezonun başından beri crixus yırtıyo kendini saldıralım romaya acımayalım diye, taa son bölüm aklına geldi romaya acımamak, alplere olan yürüyüşü kesip geri dönecekler sanırım, gladyator tarzı musabaka yapıcaklar belli oldu. crixus en başından beri söylüyodu zaten...
  • saxa yengemiz kendini çok yalnız hissediyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stannis Baratheon

Spartacus (2010 - 2013)

Biri şuna caps yapsın sabah sabah koltuktan düşüyodum
  • Arkadasar bu diziyi en basindan izlemek istiyorum. Her sezonun ismi degisik sirasiyla biri yazabilir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jambon

Arkadasar bu diziyi en basindan izlemek istiyorum. Her sezonun ismi degisik sirasiyla biri yazabilir mi

blood and sand
    gods of the arena
    vengeance
    war of damned

siralama bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fuck them all - Tiberius
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeaLeusy

Spartacus ve walking dead gibi dizilerde birine alışmıcan arkadaş türk dizisinde tutan biri 20 sezon oynar yabancılar lap diye harcıyor adamı

Naeviayı öldürcekler crixus'a izliticekler diyodum hatta sevindim bile o an bi baktım crixus gitti. Gannicus falanda yalan olcakmış herhalde nasıl izlicez bakalım alıştık o kadar.

Naevia yaktı Crixus'u ya gazladı gazladı, birde madem çok seviyordu kocasının kafası havadayken kendisinide kılıça doğru ittirip öldürseydi zaten boynuna dayamıslardı kılıcı orda cok sinir oldum.

• ulan üzüldüm lan şu sezara. crassus şehri alırken sezar tek başına üç gladyatörü tutuyodu ama şu 2 tane dandik roma askerine bişey yapamadı saçmalığa bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kelt -- 24 Mart 2013; 11:07:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

ulan üzüldüm lan şu sezara. crassus şehri alırken sezar tek başına üç gladyatörü tutuyodu ama şu 2 tane dandik roma askerine bişey yapamadı saçmalığa bak

birinde ayakta savaşmak var birinde kolları bastırılmış şekilde masaya yatırılmak var ki adamlar da izbandut a benziyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

quote:

Orijinalden alıntı: Man Down

quote:

Bu bölüm Crixus öldüğüne göre 9. bölümde Gannicus reyizi malesef Ceaser öldürecek. Ceaser ve Tiberius'un sahne de iğrenç ötesiydi. Bu kadar da abartmamalıydı senaristler. Haftaya da yeni bölüm yokmuş zaten 2 hafta nasıl bekliycez. Şaka maka dizi tamamen bitiyor be resmen Efsaneydi.

gannicus'un sonu ile ilgili spoiler

çarmıha gerilecek

Promaya bakarak mı verdin spoiler'i yoksa konu ile ilgili resim var mı?

hocam amazon'da war of the damned soundtrack albümü listelenmişti. orada agron crucified ve gannicus crucified adlarında parçalar vardı. şimdi bakıyorum da listeyi kaldırmışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thecaliph16

quote:

Orijinalden alıntı: Kelt

ulan üzüldüm lan şu sezara. crassus şehri alırken sezar tek başına üç gladyatörü tutuyodu ama şu 2 tane dandik roma askerine bişey yapamadı saçmalığa bak

birinde ayakta savaşmak var birinde kolları bastırılmış şekilde masaya yatırılmak var ki adamlar da izbandut a benziyordu

o da doğru ama koskoca sezara yapılırmı bu lan tarihe göre adamın daha isyanda savaştığı bile belli değilken siz tuttunuz koskoca adama tecavüz ettirdiniz
  • diziyi hd hangi siteden kalıteli izleyebilirim pm lutfennn
  • quote:

Spartacus (2010 - 2013)

Spartacus (2010 - 2013)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Spartacus (2010 - 2013)

Spartacus (2010 - 2013)

• bu sezon sonmu ? çok güzel diziler hep kısa sürüyor 1-2 sezon daha uzatabilirlerdi,bu dizi bitince ne izlicez
  • ekşi sözlükten bir yorum, haykırarak güldüm

"tiberius dördüncü duvarı yıkıp seyirciyi mikmeye başlamadan bitmesi gereken dizidir abi."
  • quote:

yalnız gannicus ölmüyor agron da öyle bütün sezonun trailerında son savaşta agronun göğüs kısmı sargıyla dolu ve ganicusda oralarda bi yerde işte şasfgşfsaf

https://www.youtube.com/watch?v=ptX_pjz5s2k
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cypon

quote:

Spartacus (2010 - 2013)

Spartacus (2010 - 2013)

• quote:

Orijinalden alıntı: B3FY

quote:

yalnız gannicus ölmüyor agron da öyle bütün sezonun trailerında son savaşta agronun göğüs kısmı sargıyla dolu ve ganicusda oralarda bi yerde işte şasfgşfsaf

https://www.youtube.com/watch?v=ptX_pjz5s2k

agron sadece 1 kılıç darbesi aldı umarım dediğin gibi yaşar
  • diziye başlıyorum hadi bakalım.Gerci spoiler verip trolleyemeyeceğiz ama olsun.
  • 
Sayfa: önceki 578579580581582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.