Şimdi Ara

Spartacus (2010 - 2013) (231. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.603
Cevap
62
Favori
674.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nicomedia66

quote:

Orijinalden alıntı: afsdfas

quote:

Orijinalden alıntı: RockMeTr

quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

quote:

quote:

Andy olmadan bir sezon daha yayınlandı (gods of the the arena) herkes beğendi. Garnicus Spartaküsün yoklugunu hissetirmedi. ama 3. sezondan (Vengeance) bir çok kişi şikayetçi olmuş. Diyeceğim o ki Garnicus geri gelmeli ve dizinin adı SpartaKüs yerine GarnicusKus olmalı

o olay çok farklı,tamamen psikolojik
    spartacus'ün öncesini anlatıyordu o dizi,kimse Spartacus'u aramadı yani diziyi izlerken,çünkü onun ile ilgili bir dizi değildi o
    ayrıca Ganicus zaten bu sezonda da oynayacak.........

+ zaten o sezonun sonunda insanlar hikayenin nereye bağlanacağını biliyordu. Andy i kimse aramadı çünkü hem 6 bölümdü hemde And nin öncesini konu alıyordu

Sonuç olarak Andy nin yoklugu hep hissedilecek (yeni Spartacus berbat!) bari diğer sezondan tanıdıgımız ısındıgımız hatta sevdiğimiz birisi gelsin (Garnicus) diziye çok olumlu etkisi olacaktır. ki 3. sezondada yer alacagı 2. sezon başlar başlamaz anlaşılmıştı, adam diziye gidiyo 3. sezonda gelmesiyle renk katacak belki şuanki Spartaküsü bile solluyacak, geldiğinde şuan dizi berbat diyenler bayılacak...hepsini zamanla görücez..

Arkadaşlar yanlışınız var şuan oynanan 2.sezon zaten.. 3.sezon (2.sezon başlamadan 3.sezon onaylandı) seneye olacak.. 6 bölümlük sezon prequel idi yani dizinin öncesini konu alan bağımsız bir sezondu:)

http://www.starz.com/originals/spartacus?src=starz_mktg&med=referral&cmp=SPS2 bu sitede ''episodes guides'' ye tıklarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız :)

biliyoruz 2.sezon oldugunu da bizim tartışığımız konuyla ne alakası var bu yazdıklarının

Sen biliyor olabilirisn ama bir başkası bilmiyor mesela Alıntı yaptığın kişinin mesajını okursan sezonların karıştırıldığını farkedebilirsin ki bu cevabı yazmadan önce farketmen gerekirdi Aydınlatmak istedim arkadaşı...
  • onu farkettimde konu o değil yani,3.sezonda olsa 5.sezonda olsa spartacusun yoklugunun etkilerini konuşuyorduk,yinede saol paylaşım için
  • quote:

onu farkettimde konu o değil yani,3.sezonda olsa 5.sezonda olsa spartacusun yoklugunun etkilerini konuşuyorduk,yinede saol paylaşım için

Yanlış yerden kaynak yaptık o zaman Kusura bakma
  • yeni spartacus andy kadar olmasada yine de çok iyiydi.

yalnız seppia çok tatlı lan

• Arkadaşlar lüküs kaliteli versiyon ne zaman düşer? 28i sabahı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: barisdragon

Arkadaşlar lüküs kaliteli versiyon ne zaman düşer? 28i sabahı mı?

şimdiki versiyonuda pek kalitesiz sayılmaz. heralde arşivlik için istiyorsun
  • Altyazı bulamadım bulan varsa link verebilirmi lütfen.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BlıtzKrıeg

quote:

quote:

Andy olmadan bir sezon daha yayınlandı (gods of the the arena) herkes beğendi. Garnicus Spartaküsün yoklugunu hissetirmedi. ama 3. sezondan (Vengeance) bir çok kişi şikayetçi olmuş. Diyeceğim o ki Garnicus geri gelmeli ve dizinin adı SpartaKüs yerine GarnicusKus olmalı

o olay çok farklı,tamamen psikolojik
    spartacus'ün öncesini anlatıyordu o dizi,kimse Spartacus'u aramadı yani diziyi izlerken,çünkü onun ile ilgili bir dizi değildi o
    ayrıca Ganicus zaten bu sezonda da oynayacak.........

+ zaten o sezonun sonunda insanlar hikayenin nereye bağlanacağını biliyordu. Andy i kimse aramadı çünkü hem 6 bölümdü hemde And nin öncesini konu alıyordu

Sonuç olarak Andy nin yoklugu hep hissedilecek (yeni Spartacus berbat!) bari diğer sezondan tanıdıgımız ısındıgımız hatta sevdiğimiz birisi gelsin (Garnicus) diziye çok olumlu etkisi olacaktır. ki 3. sezondada yer alacagı 2. sezon başlar başlamaz anlaşılmıştı, adam diziye gidiyo 3. sezonda gelmesiyle renk katacak belki şuanki Spartaküsü bile solluyacak, geldiğinde şuan dizi berbat diyenler bayılacak...hepsini zamanla görücez..

Arkadaşlar yanlışınız var şuan oynanan 2.sezon zaten.. 3.sezon (2.sezon başlamadan 3.sezon onaylandı) seneye olacak.. 6 bölümlük sezon prequel idi yani dizinin öncesini konu alan bağımsız bir sezondu:)

http://www.starz.com/originals/spartacus?src=starz_mktg&med=referral&cmp=SPS2 bu sitede ''episodes guides'' ye tıklarsanız ne demek istediğimi daha iyi anlarsınız :)

biliyoruz 2.sezon oldugunu da bizim tartışığımız konuyla ne alakası var bu yazdıklarının

Sen biliyor olabilirisn ama bir başkası bilmiyor mesela Alıntı yaptığın kişinin mesajını okursan sezonların karıştırıldığını farkedebilirsin ki bu cevabı yazmadan önce farketmen gerekirdi Aydınlatmak istedim arkadaşı...

hayır karıştırdığımız yok, bizde biliyoruz 2. sezon olmadıgını ama gelen olarak herkes 2 olarak kabul ediyo, en azından 2 sezondan ne kastettiğimizi biliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkbaba17

Altyazı bulamadım bulan varsa link verebilirmi lütfen.

aynı sorunu bende yaşıyorum bulursan banada pm at :)
  • yeni sezon bence harika, yeni çocuk fazla sırıtmıyor :D fakat gannicus bayağı özlenmiş, :)))) ashur adisi kesin lucretia ya yardım etmiştir :D süper ya sigara kola film eşliğinde geçen keyifli gecelerime renk geldi yeniden :D
  • yeni ( ilk bölüm ) tv de ne zaman gösterilecek.

720p veya 1080p ne zman izleriz ??
  • quote:

720p yetmiyormu arkadaşım ? benim PC de duruyordu, şimdi izlemek nasipmiş
  • 2. bölüm çıktımı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

quote:

720p yetmiyormu arkadaşım ? benim PC de duruyordu, şimdi izlemek nasipmiş

ilk bölüm 720p olsada webden olduğunda sanrıım bir şey farketmeyecek gibi.
  • Ashur ve Gannicus'un ilk bölümde ortada olmaması kötüydü
  • Herkesin ölüleri toplanırken Lucretia'nın yoklugu anlasılmamışmıydı ? birden ortaya çıkması çok şaşırtıcı olammalıydı zaten bilmeliydiler ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockMeTr -- 28 Ocak 2012; 2:48:29 >
  • O genelev sahnesi neydi öyle ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galois_

yeni spartacus andy kadar olmasada yine de çok iyiydi.

yalnız seppia çok tatlı lan

O seppia nın başına neler gelecek heyecanla bekliyorum :). Hele bide lucrettia ile tanışırsa erir gider dizide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KENZOOvet -- 28 Ocak 2012; 4:17:59 >
  • Şimdi izledim yeni bölümü... Mükemmeldi yav yeni spartacus diziye çok yakışmış eskisini aratmıyor bırakmıştım diziyi Andy yok diye bu sezon tekrar başlıyorum.
  • arkadaşlar ilk bölüm yayımlandı mı tv den. 720p veya 1080 p ne zmaan izleriz.
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.