Şimdi Ara

SPARTA SERVERINDA FULL FARM 90 ARCHER!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Build:Str archer
    Fiyat:800 Ytl(pazarlık payı var)
    Server:Sparta
    Satış şekli: İstanbul ve Kocaeli çevresine elden eğer değilseniz havale ile önce para sonra char.
    TAKAS YOK!

Açıklamalar: Arkadaşlar char full farm 90 lvl archer skiller resimlerde görüldüğü gibi 90 pacheon-fire 60 light-fire.Charda 90 isim verilmiş köpek ve 83 noname köpek var tablet element herşeyi var, 250m gold en az 500m gidicek +7 spear var kasada yani charın 750m goldu var sayılır.Devil dress ve yeni alınmış arab dresi var.Full blue +5 seti ve +7 bowu var.3 tane yan charı var aynı id de scrol ve azına kadar elixir dolu.Presi bitti 2 gün önce anca domuzu açabilcek silk bulabildim 26 günlük peti var yani ve pre plus olmadığı halde phy balance %109 pre plus alınırsa %11 e çıkıyor.

Yani anlıcağınız toplamda 250m goldu ve üstünde 1.7 milyar gold edicek item var charda tahmini toplam 2 milya gold ediyor buda gerçek para ile 800-1000 Ytl ye tekabul ediyor, ve 90 full farm itemsiz archerın ben en azından 400 Ytl ediceğini düşünüyorum buda toplamda tamı tamına 1300 ytl ye denk geliyor toplamda ama ben 800 Ytlye satıyorum LÜTFEN AMA LÜTFEN char pahalı kimse almaz fiyatı düşür gibi yorumlar yapmayın herkeze kolay gelsin Ben sroda bıktım hayata akıcağım :)

Bu arada char 6 kere şeytan kesti o kadar full farm wizardın içinde 1 kere bile şeytan kesmek zordur bilenlere açıklamaya gerek yok :)

Gerekli resimler:
    http://img204.imageshack.us/img204/3458/zelliklerhvz4.jpg
    http://img530.imageshack.us/img530/5391/giysilerhbx9.jpg
    http://img205.imageshack.us/img205/5204/kasaveitemhbq8.jpg
    http://img229.imageshack.us/img229/1697/skiller1hfu8.jpg
    http://img229.imageshack.us/img229/6892/heytanep6.png

Edit:Eksiklikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nightdeath -- 23 Temmuz 2008; 0:47:18 >

• 90 lwl full farm glavierla takas yaparmısın pasific
  • Takas yok özür.
  • lol fevkalade bir char bu charı alana tepe tepe kullan denecek bir char hemde... itemlere bayıldım bluelerin yanında item statlarıda çok güzel... böyle bi seti garment olsa bile takarım... bakalım ben nezaman bitirebilcem parasızlıktan zor oluyor...

char bu parayı eder sdece nickden kaybediyor
  • Charda dün 900m gold vardı sırf inadım yüzünden şu anda sadece 250m gold kaldı ^^
  • tabi para olunca ben kendi setimi 20m 30m goldlarla bu hale getirdim ozaman benimki bir mucize olsa gerek
  • Ya setimi 150-200m a mal ettimde
    650m goldu salaklığına harcadım sırf inadım yüzünden süper 4 silah destroy ettim 1 tanede shield.
  • fire shield series max değil
    neden 60-60 ? 90 - 30 daha mantıklı kanımca.
    Bu arada char hak edior bu parayı, tembeler inde dediği gibi nick i saymazsak
  • hayırlı satışlar hocam bittiği zaman benimkide seninkinin biraz fakir hali olucak
    bir şey sormak istiyorum izin verirsen ? bende aynı yapılandırmayı seçtim ama full farmed olarak pvp de nasıl oluyor. biraz bilgi verir misin ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MirabLe

hayırlı satışlar hocam bittiği zaman benimkide seninkinin biraz fakir hali olucak
    bir şey sormak istiyorum izin verirsen ? bende aynı yapılandırmayı seçtim ama full farmed olarak pvp de nasıl oluyor. biraz bilgi verir misin ?

bunun full farmed versiyonunu arkadaşımla beraber kastım aynı anda başladık daha dorusu onglarda tanıştık fakat bundan tek farkı üzerinde hala 8dg full blue set var ve o setle benden 26k net damage yiyip tekte yatıyor

ama yienede çok tehlikeli sadece itemsiz okadar...

• Hayırlı Satışlar Mustafa Abi....,
  • Arkadaşlar skillerim hakkında yorum yapmayın lütfen

Pvplerde beni izliyenler varsa ne wizard dayanıyor ne 2h ne glavier skillerimde çok memnunum herkezede tavsiye ederim 1h sunlu adamla bile kapışık yatırdım ayrıca sun spearlı jekku var ondada yaptığımz pvp de 5-3 aldım evgeni denen mahluk var oda 5-1 yenildi 1 elide şansına aldı yani işin kısası bu itemlerle yapmadığım şey yok birazda benim professoyenlliğimde kaynaklanıyor herhalde :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: nightdeath

Arkadaşlar skillerim hakkında yorum yapmayın lütfen

Pvplerde beni izliyenler varsa ne wizard dayanıyor ne 2h ne glavier skillerimde çok memnunum herkezede tavsiye ederim 1h sunlu adamla bile kapışık yatırdım ayrıca sun spearlı jekku var ondada yaptığımz pvp de 5-3 aldım evgeni denen mahluk var oda 5-1 yenildi 1 elide şansına aldı yani işin kısası bu itemlerle yapmadığım şey yok birazda benim professoyenlliğimde kaynaklanıyor herhalde :)

jekkuyu 8dg zamanı çok yatırdım ben nezaman eline sun aldı o?
  • Şansına kendi guildinde Knagprig diye bi adama çıktı bütün itemlerini satıp birazda gold aldı ve sunu aldı adamdan şimdi full farm oldu.
  • Up konu çok geri düştü.
  • quote:

Orjinalden alıntı: *£Lv£dA*

Hayırlı Satışlar Mustafa Abi....,

up
  • al abi bnden de bi up sana charın mükemmel aynı serverda olduğumuzdan biliorum aynı guildeidikte şimdi aynı uniondayız charaına paha biçilmes bnce o emeğe ama inşallah emeğinin hakkını alırsınn!herkese ii forumlar
  • hayırlı satıslar.
  • Hector sağolasın.

Elveda sende saolasın.

Up :)
  • sunlu adam olarak atilla dan bahsediyorsun galiba. bende gap9 olmasına rağmen yatıramıyor o beni. dmgleri çok. ama +7 axe ile +7 2h swordu ile çok rahat yatırıyor.

hayırlı satışlar

NOT: her inglizce konuşanada türkçe küfür etme
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.