Şimdi Ara

Sparkle kendi ürettiği GeForce GTX 570 modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
40
Cevap
0
Favori
3.655
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> Sparkle kendi ürettiği GeForce GTX 570 modelini duyurdu
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    38828 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Bu mersa sparkle yaninda 10larca markanin dist.u, daha once senelerce gigabyte dist.lugu de yapti simdi o teknik servis elemanlari gigabyte servisi veriyor. En az 10 yildir bu adamlar Sparkle dist.lugu de yapiyor.

Olayi tam bilmiyorum ancak bu kadar da bir sirketin uzerine gidilip, kotulenmez diye dusunuyorum.

Mersa-Penta, malesef ki bir çok markayı getiriyor, ancak sadece Sparkle'dan dolayı insanları mağdur etmiyor, diğer anakart vb. bileşenlerle sıkıntı yaşayan insanlar da var ve gördükleri muamele rezillikten başka bir şey değil.

Malum şikayet sitesine bakmanız yeterlidir, zira memnun olduğumuz noktaları yazarken sorun olmuyorsa, memnun olmadığımız firmaların takındığı olumsuz tavırları da yazabilmemiz aynı önemi taşıyor.

Tekrar söylemem gerekirse, MERSA-PENTA garantili ürün almayın, aldırmayın

* Size hiç bir teknik dayanak sunmadan, ürününüzün "kullanıcı hatası" olduğunu söyleyerek, baştan savma kısa devre olacak şekilde ürün tamiri yapan (aynı zaman da garantisini de sonlandıran), sözde de 2 gün test edilmiş (15dk. Crysis full detay açmadan mefta oldu kart) kartı bana yapılmış diye gönderen (usülsüz kargo ve teslimat) bir firma ile kimsenin karşılaşmasını istemem, bunu mail olarakta yazdım kendilerine ama cevap alamadım.

Buyrun MERSA'yı savunun bakalım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 3 Ocak 2011; 17:39:38 >
    |
    |
    Asrock Z370 Extreme4 / Intel Core i7 8700 (All Core) @ 4.3GHz / Noctua NH-U14S / A-Data XPG-Z1 16GB 3200MHz CL16 / XFX RX580 GTS XXX 8GB / Crucial BX100 250GB * Seagate 2TB (x2) / Seagate 320GB / Asus 24x Dvd / Corsair RM 750x Gold Psu / Cooler Master Haf-X / Samsung C24F390 VA Curved LCD / Powercom 1000VA UPS / Logitech Z-2300 2.1 / Logitech G300S

• Yarbay
    20358 Mesaj
    MERSA

MERSA garantili ürün almayın-aldırmayın.
    |
    |

Ölçülü davranmayı, yanlıştan korkmayı, belgeye dayanmayı, aklını kullanmayı, duyguculuğa kapılmamayı ve gerçekçi, düzenli, dengeli, tutarlı olmayı MUHASEBE öğretti bana. (Asım BEZİRCİ)

• Binbaşı
    1012 Mesaj
    Mersa Sistemin sattığı ürünler arasında alternatifi olmayan tek marka var o da "Logitech". Böylesine güzide bir markanın arkasında Mersa Sistem olması geçekten çok hazin.
    Diğer markalar başka distrübitörlerden temin edilebilir. Yada Mersanın getirmediği başka markalar tercih edilebilir.

LEON-X ve onun gibi arkadaşların başına gelen çirkin olaylardan sonra kullanmamda, kullandırtmamda...
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Riqimaru

Anlatım bozukluğu yapmayın lütfen. MERSA garantili diye birşey yok. MERSA olunca otomatik olarak garantisiz oluyor zaten.

var ya iyi ki anlamışız kim bilir kaç kişi mersa diye baska markaya yönelmiştir. Bizi bilgilendirdiği için leon-x i de tebrik etmek lazım
    |
    |

birbirimizi anlamamız için aynı dili konuşmamıza gerek yok,
    ezildikten sonra hepimiz aynı şarabız.
  • Çavuş
    58 Mesaj
    mersa garantili ürün alma konusunda ciddi olumsuz düşünceler içindeyim.
    |
    |
  • Yarbay
    4488 Mesaj
    Simdi leon-x arkadasimiza katiliyorum.sadece ekran kartlarinda degil,diger bilesenlerdede bu durum mevcut.yani sonuc olaral mersa garantili bir urun almanizi kesinlikle onermem.bunun disinda 2. bir durum olarak bazi arkadaslarin yorumlarina baktigimda,sparkle alinmaz daha kaliteli firmalar varken denilmis.burdaki sonuctan cikardigim,bana gore sparkle firmasina camur atmaktan baska bir sey degildir.cunku sparkle in parca kalitesi iyi durumda,yani sonuc olarak problem sparkleda deil,distribitoru olan mersadadir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Er
    5 Mesaj
    Anlaşılan Mersa bitik bir distribütormüş ve Mersa değişmedikce Sparkle anlınmaz mış muş müş..
    |
    |
  • Yarbay
    12674 Mesaj
    Hiç mersadan biri yokmu bu forumda yaptıklarını çeksinler ne diyelim
    |
    |
    Şimdiye kadar Mersa garantili hiç bir ürün kullanmamıştım.Bu yorumlardan sonrada kullanacağımı sanmıyorum.Sonuçta parayı sokaktan toplamıyoruz.
    |
    |
    62971 Mesaj
    böyle bi kart laptop hastanesinden aldım süper ucuruyo makineyi adamlar süper parçalar getiryolar işlev süper sade görüntü deilmiş.
  • Teğmen
    140 Mesaj
    MersaSistem, 2009 yılı itibariyle bünyesinde Intel, Asus, LG, HP, Logitech, Casio, A-Data, Maxell, Engtron, ECS, Labtec, Powercolor, Sapphire, Samsung, ZyXEL, Eaton ve Sparkle gibi teknoloji firmalarının distribütörlüğünü yapmaktadır

bence bu kadar marka varken bu firmayı kötülemek olmaz.spearkle alınmaz ise bu markalarıda almayın.
  • Yarbay
    2434 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kaya_kerim

MersaSistem, 2009 yılı itibariyle bünyesinde Intel, Asus, LG, HP, Logitech, Casio, A-Data, Maxell, Engtron, ECS, Labtec, Powercolor, Sapphire, Samsung, ZyXEL, Eaton ve Sparkle gibi teknoloji firmalarının distribütörlüğünü yapmaktadır

bence bu kadar marka varken bu firmayı kötülemek olmaz.spearkle alınmaz ise bu markalarıda almayın.

yazdığınız firmalarının distribütörlüğünü yapsa ne olur sonuçta mersa hizmet yaramaz tüketici yanında olmayan bir firma
    |
    |
    quote:

asusu sadece mersa getirmiyor ama ,sparkle ise bildiğim kadarı ile mersa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1444 -- 22 Aralık 2011; 14:30:12 >
    |
    |

Oradaki markaları Mersa haricinde başka firma ve firmalar da getirmekte zaten.
    Ayrıca neden Mersa savunuculuğu yaptığını da anlamış değiliz yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *Furious* -- 22 Aralık 2011; 14:34:09 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: LEON-X

Hemen alayım bir tane

Off yarıldım.Mesaj yazmasaydın ben dıyecektım LEON-X e haber verın sparkle yenı kart cıkartmıs dıye

Orijinalden alıntı: DUKES

quote:

Hemen alayım bir tane

Off yarıldım.Mesaj yazmasaydın ben dıyecektım LEON-X e haber verın sparkle yenı kart cıkartmıs dıye

LEON şu anda şınav çekiyordur.

Ölçülü davranmayı, yanlıştan korkmayı, belgeye dayanmayı, aklını kullanmayı, duyguculuğa kapılmamayı ve gerçekçi, düzenli, dengeli, tutarlı olmayı MUHASEBE öğretti bana. (Asım BEZİRCİ)

• Kurmay Yarbay
    36091 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

quote:

Orijinalden alıntı: DUKES

quote:

Hemen alayım bir tane

LEON şu anda şınav çekiyordur.

Bu saatte Eğitimdedir onlar şimdi Fatih ne yapıyor acaba
    |
    |

• Yarbay
    3299 Mesaj
    Vatan'dan aldığım(internet üzerinden) Asus 5870 V2'de Mersa garantili.. Doğal olarak garantisiz.. Ancak Çizgi Elektronik bakabilir mi benim karta. Ben Asus'un bütün ürünlerine Çizgi Elektronik bakabiliyor diye biliyorum ama bir bilgisi olan var mı ?
    |
    |
    Sis651-Geforce 2mx400-Geforce 4 mx440 -Fx5200- Radeon 9200-9250-9550-9600xt-Geforce 6200-6600- 6600GT-7100GS-7200GS-7300LE-7300GS-x600xt-x1800GTO-x1900GT-x1950pro-HD2600xt-HD3850-HD4830-HD4770-HD4850-HD4870-HD5870-HD7850-HD7870 EZ- R9 280- R9 280x- R9 290- R9 290x-RX 480
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
üniversite
haberler
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
1,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.