Şimdi Ara

Space basmadan nasıl oynayabilirim

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> Space basmadan nasıl oynayabilirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    13 Mesaj
    Mainim support ama bu aralar adc oynuyorum normalde kilitsiz oynuyorum ama fight olunca elim hep spacede oluyor ve ileri tarafları pek göremiyorum, space basmayıncada hakimiyetimi,heroyu kaybediyorum
    bir sorumda A ile farm alıyorum sürekli A ile minyona tıklarken başka minyona gidebiliyor ve asıl tıklayacağım minyonu kesemiyorum ve farmda geri kalabiliyorum bazen,

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fareyle harita hareket ettirme hızını azalt, space'e basmasan da heroyu kaybetmezsin ekranın yeri çok değişmez. Bir de bazı oyuncular çok space kullanır ben aşırı nadir basıyorum ama mesela gosu falan da fightlarda baya kullanıyor.
    |
    |
    faremden dolayı en hızlıda oynuyorum azaltsam kötü olurmuş gibi bir hissim var
    |
    |
    Eski Kullanıcı Adı:
    VOLLKRASSHER

Basma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

|
    |
    Erik Kompostosu kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel Core i7-8700K / Asus Prime Z370-A / Radeon R9 380X OC Nitro Dual-X / G.SKILL TridentZ (2X8GB) 3000Mhz RGB / Samsung 960evo 250GB / Iceberg 240mm Sıvı Soğutma RGB / Toshiba P300 2TB / Thermaltake 750W 80 Plus Gold RGB / Hypnos Gaming Kasa RGB / Viewsonic XG2402 1 MS 144hz Gaming Monitör / AOC Q3279VWF 31.5" 5ms 75hz 2.Monitör /
  • Yarbay
    2353 Mesaj
    Bak kardeşim şimdi ne yapıyorsun biliyor musun önce bir bıçak al bak burası çok önemli o bıçağı space tuşunun altından baskı uygulaya uygulaya çıkart burayı dinle çıkarttığın space tuşunun yerine bir kaktüs parçası koy ve kendini oraya basmamaya alış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

I-its 3!
  • Er
    13 Mesaj
    Oyunu bıraktım beyler gerek kalmadı
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
bankalar.org
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.