Şimdi Ara

sp2 yükleyince bilgisayar açılmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bilgisayarı formatlayıp yeniden xp yi kurdum. sp2 yi yükledim. yükleme bitince bilgisayarı yeniden başlattım fakat bilgisayar başlamadı.
    sonra sp2 entegreli bir cd ile yeniden formatladım. gene aynı şeklide açılmadı. xp açılırken çizgilerin geçtiği ekranda çizgiler geçmiyor. bir süre bu şekilde bekledikten sonra sigorta atarmış gibi bi " tık " sesi geliyor açılmıyor, güvenli kip dahil hiçbir şekilde açılmıyor. enteresan olan taraf şu ki sp2 yüklemediğim zaman normal çalışıyor. nasıl çözeriz bu sorunu arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

• ben sp2 var fakat güncelleme yaptığımda açılşta çizgilerde takılıyor ve açılmıyor güvenli kipte sistem geri yükleme ile kurtarıyorum bi kaç kere denedim hep aynı sorun oluştu en son orjinal olduğunu doğrulayan güncellemeyi yükledim ondan sonra 76 tane güncelleme buldu onları yaptıktan sonra açılmıyor yardımlarını bekliyorum.
  • sayın mehmetgündüzbey;

siz gene güvenli kipte açıp bir nebze durumu düzeltebiliyormuşsunuz. bende hiç bir şekilde açılmıyor . sanırım hdd ile ilgili bir sorun. işin kötüsü işyerindeki bilgisayar olması. sp2 olmadan usb leri high speed tanıtabilme imkanım varsa o bile yetecek ama olmuyor.
  • direk sp2 olan bir xp kurun böylece güncelleme ile uğraşmassınız.
  • o şekilde de denedim. kurulum işleminde sorun yok. gayet güzel kuruluyor ama iş restarta gelince olmuyor. bilgisayar açılmıyor. ama normal xp ile ( sp2 siz) sistem hem kuruluyor hem çalışıyor. sorun sp2 yükleyince meydana çıkıyor.

bu usb olayını ( sp2 yüklemeden high speed yapma) yapabileceğimiz bir yol bilen arkadaşlar varsa yardım bekliyorum. zira high speed usb şart. sp2 çok da önemli değil. sadece şu usb leri high speed yaparsak o da yetecek.
  • yokmu arkadaşlar herhangi bir fikri olan?
  • Harddisk ile ilgili bir sorun var gibi görünüyor.Yeniden kurulumda da aynı hata oluyosa hdd yi bir kontrol ettir derim ben
  • ben de ilk başta hdd ile ilgili birr problem olacağını düşünüyordum. Ama hdd de problem olsa xp yi kurarken de hata verir diye düşünüyorum. usb lerden şüpheleniyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.