Şimdi Ara

SP1 yüklenmeden SP2 yüklenebilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
4.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • XP işletim sisteminde SP2'yi yükleyebilmek için mutlaka SP1'in önceden yüklenmiş olması mı gerekiyor ? yoksa SP2, tek başına yüklenebiliyor ve düzgün çalışıyor mu ?

• evet
    ancak önce v5 update yap ne zaman senden SP2 de update yapayım mı diye sorarsa o zaman CD den yada pack den update yaparsın. Direkt yaparsan işletim sisteminin durumuna göre sorun cıkabiliyor.

sevgilerimle...
  • kardeş kitapgibi diye bir arkadaş var bu site de belki görmüşsündür onun sitesinde sp2 entegreli xp cd si var onu indir kur derim sonrasında gerekli updateleri yaparsın hem de sorun çıkartmaz sana bu şekilde
  • yahu sp2 zaten sp1 deki updateleri içeriyor diye biliyorum ben kaç kere xp kurdum hepsinde direk sp2 kuruyom bi sorun çıkmıyo.
  • direk sp2 yi kurabilirsin.sorun çıkmaz. bu arada entegre sp2 yide deneyebilirsin..
  • microsoftun sitesinde SP2 diye arama yaptırınca bir sürü link çıkıyor.Microsoft Türkiye veya Microsoftun sitesinden SP2'ye nasıl ulaşabilir ve yükleyebilirim ? (bendeki xp lisanslı)
  • yes
  • önce SP1 üstüne SP2 kurarak gereksiz yere sistemi şişirme , bir sürü zaman kaybı da cabası . Ben SP2 entegre edilmiş bir xp kurmanı öneririm ama buna imkan yoksa direkt SP2 kurabilirsin . Önce Sp1 kurmana gerek yok.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpha06

quote:

Orjinalden alıntı: Punisher

önce SP1 üstüne SP2 kurarak gereksiz yere sistemi şişirme , bir sürü zaman kaybı da cabası . Ben SP2 entegre edilmiş bir xp kurmanı öneririm ama buna imkan yoksa direkt SP2 kurabilirsin . Önce Sp1 kurmana gerek yok.

benim bilgisayarda SP1 yüklü, SP2 yüklemeden bunu ve bunun yamalarını nasıl kaldırabilirim ?

bir de SP2 yüklemek için microsoftun sitesinden link verebilir misiniz ? update bölümüne baktım bulamadım.Arama yaptırdım bir sürü SP2 içeren link çıktı bunların hangisini yükleyeceğimi şaşırdım.
  • windows update a gir ordan o sp2 update diye bulur...
  • http://www.kablonet.com/download/windowsxp-kb835935-sp2-trk.exe

en hızlı buradan indirebilirsin.. %100 Turk serverı..
  • entegre sp2 iyidir fakat entegreli değilse ve sistemi kurduktan sonra sp2 yi direk kurabilirsin ben bazen öyle yapıyorum fakat entegreli ssp2 windows işini baya bi hafifletir
  • sp2 zaten sp1 ve daha gelişmiş güvenlik yamalarını içinde barındırıyor.sp1 yüklemden direkt sp2 kurabilirsin.hiçbi sorun olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gonca -- 22 Haziran 2005, 15:51:57 >
  • en iyisi sp2 entegreli xp hiç sorun çıkmıyor.
  • windowsu labtopun recovery cd.sinden kuruyorum. Bu cd.lerin içine SP2'yi entegre etme imkanı yok galiba.Onun için SP2'yi sonradan ayrıca yüklemek zorundayım.Ancak ayrıca yüklendiğinde de sorunlar çıktığını duydum.SP2'yi Ayrı yüklesem herhangi bir sorun çıkar mı ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: trigger happy

http://www.kablonet.com/download/windowsxp-kb835935-sp2-trk.exe

Bu link çalışmıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpha06

quote:

Orjinalden alıntı: trigger happy

http://www.kablonet.com/download/windowsxp-kb835935-sp2-trk.exe

Bu link çalışmıyor.

o zaman burdan deneyin
    http://www.kablonet.com/knet/download.php
  • sp2 kurmak zaten sp1i iceriyor sp2 sp1in eklentili hali oyuzden sp1e gerek kalmıyor sp2li bi xp ile kur bilgisayari biseyi kalmaz bi kac tane de 10mb civarinda update var onları yaptın mı bisey kalmiyo
    kolay gelsin
  • ßen hiç sp1 yüklemedim Direk sp2 yükledim , hiçbir sorun yok . Ama bu değil ki sizde sorunsuz çalı$acak . ßen kendi adıma konu$uyorum . 6 aydır kullanıyorum daha bir sorunla kar$ıla$madım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdarkekik

ßen hiç sp1 yüklemedim Direk sp2 yükledim , hiçbir sorun yok . Ama bu değil ki sizde sorunsuz çalı$acak . ßen kendi adıma konu$uyorum . 6 aydır kullanıyorum daha bir sorunla kar$ıla$madım.

SP2:Yİ Entegre CD.den mi yüklediniz yoksa mevcut Windows XP.nin üstüne mi yüklediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netfriend -- 22 Haziran 2005, 16:35:53 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.