Şimdi Ara

###SP FARM HAKKINDA HERŞEY!!!### (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
1
Favori
143.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler yeni topic acmak ıstemedım bı sorum olacak ben bu 50 tane pot u nasıl ayırabılırım mesela 25 25 yapmak istiorum konuyla alakasız demmeyın baska yer yok yazacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemo07

beyler yeni topic acmak ıstemedım bı sorum olacak ben bu 50 tane pot u nasıl ayırabılırım mesela 25 25 yapmak istiorum konuyla alakasız demmeyın baska yer yok yazacak

Potu seçerken Shifte basılı tut
  • arkadaşlar ben bu sp farm olayını anladım ama aklıma takılan bi soru var .potcudan editing skill yapım mastery lw limizi düşürsek olurmu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chacki -- 2 Ağustos 2006; 9:23:53 >
  • ark ii anlatmıs emegine salık

anlamayanlar için sole tarfi ediim ben sp sıkıntisi cekiyodum ve mecburen sp farm yapmak zorunda kaldım butun sikil lvl leri 38 de (light fire heuksal) benim lvl im 42 yane 4 lvl fakla sp kasıyom şu an 43 oldum ve bu fark 5 e cıktı eger ben bu skillerden herhangi birinin lvl ini 39 yaparsam 4 lvl fakla sp kasıo olacam
    lvl 43 de lvl 45 in yaratıgını kesiyom ve bana verdiği %0.01 sıkıcı ama mecburum
  • quote:

arkadaşlar ben bu sp farm olayını anladım ama aklıma takılan bi soru var .potcudan editing skill yapım mastery lw limizi düşürsek olurmu..
    Tabi ki olur sp farm yapmayan bi kişi o sayede yapabilir
  • ii de peki arada 1 lvl fark olunca noluyor ben bunu anlamadm........
  • bildiğim kadarı ile 1 2 ve 3 lvl fark aynı yane sp farm için min 4 lvl fark olması gerekiyo die biliyom ben

yane bildiğim kadarıyla ha aynı gitmişşiın ha 3 lvl farkala gitmişsin
  • En iyisi res harmony falan açmadan sadece kullandığın force ve silaha vermek... Yada ilerledikçe geriye dönük skilleri kapatmak Fazlasıyla yetiyo 4 char kastım denedim sonunda tutturdum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ogdemster@

bildiğim kadarı ile 1 2 ve 3 lvl fark aynı yane sp farm için min 4 lvl fark olması gerekiyo die biliyom ben

yane bildiğim kadarıyla ha aynı gitmişşiın ha 3 lvl farkala gitmişsin

Hayır tabiki de aynı değil. Sp farm öle birden başlayan bişi değil. Her fark biraz daha arttırıyor skill exp ini. Tabii 9 farka kadar.
  • Beyler ben size güzel bi taktik veriyim istedim...Sp Farm kullananlar eğer Level kasılmıyo die şikayetçiyse Silk alıp %100 exp scroll alın 130 silk Mükemmler iş görüyo Sp ve Exp açısından... o zaman bi sıkıntı çekmezsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jeremiah ColdFire

Normalde 22k22.5 k arası olması gerekiyordu, işlerden dolayı fazla giremiyorum, bence her şeyden ziyade sabır olması lazım....

###SP FARM HAKKINDA HERŞEY!!!###

o nebiçim sabır oyle O.o
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jeremiah ColdFire

Normalde 22k22.5 k arası olması gerekiyordu, işlerden dolayı fazla giremiyorum, bence her şeyden ziyade sabır olması lazım....

###SP FARM HAKKINDA HERŞEY!!!###

bu fotoshop hilesi falanmıvalla peygamber sabrı var sende kutluyorum.peki günde ortalama kaçar saatten bu kadar birikti bu?
  • arkadaşlar ben elimden geldiinc sp farm yapmaya çalıştım lvl 11 200 sp var iyimi sizce?
  • Bilmem level 5 ten itibaren başladım 1-2 ay ara verdim sonra tekrardan başladım 9 farkla kasınca tabi npc ler çok olursa %5 olduğun vakit 450-500 arası sp alıyorsun. günde 3-9 saat arası ama questleri yaparak kasıyorum öteki türlü expi açık olduğu ve kasıldığı zaman tahmini 18-28 saat arası bir level atlarsın buda yaklaşık her levelde 10k sp yapar yaparmı ? günde 2-3 saat kasıyorum zamanım olsa 10 saate çıkacam çünkü baya bir geri kaldım gibime geliyor.
    Zaten bu günle birlikte 3 gündür girmiyorum oyuna 540 dakika exp var yarınkiyle 720 dakika olacak zaten yarın iş erken biter soğuk bir duş sonra 15-20 saat online :D beynim gitti demon horse-devil horselerın sesinden neyseki mp3 çalışıyor.
  • arkadaşlar bu sp farm dediğiniz hp puanı ile sp puanı arasındaki fark mı oluyor aceba
  • Şimdi master lvl ile karakter lvl arasindaki farki artirin diyorsunuz ama ben lvl 22 yim master lvl 21 aradaki farki artirmam için lvl atlamama ragmen biriken skill puanlarini kullanmamam mi gerekiyor çünkü skill lvl ini yükseltmezsem sp leri kullanamiyorum
  • Zaten bu günle birlikte 3 gündür girmiyorum oyuna 540 dakika exp var yarınkiyle 720 dakika olacak zaten yarın iş erken biter soğuk bir duş sonra 15-20 saat online :D beynim gitti demon horse-devil horselerın sesinden neyseki mp3 çalışıyor.

jeremiah bana bi anlatırmısın burada ne demek istediğini ben tam anlayamadım? 540 dakka nasıl 720 dakika olacak ..
    gold ticket tan mı bahsediyon,ben mi yanlış anladım?eğer gold ticket sa kastettiğin senin ticket in bi ayrıcalığı mı var ?yoksa server dan server a değişiyomu ??? benim bildiğim ticket en fazla 360 dakika da kalıyo..istersen bir hafta oynama,üstüne koymuyo kayıp zamanı.. yoksa kazık mı yedik ..

http://img222.imageshack.us/img222/9648/sro2006080112191952gs8.jpg

resimden de gördüğün gibi bizde kullandık,varsa bunun bi yolu,yordamı; bi film polim çevirelim abiii
  • lütfen yardım edin ben silroadı yükledim ama açılmıyo message string error diyo bilen varsa lütfen yardııııımmmm
  • Ben üstüne eklenecek diye hesaplıyorum eğer eklenmiyorsa kasıktan dize kadar girdi bana o zaman zaten doğru dürüst kasamıyorum 22k şu anda sen maşallah boş vaktin çok var galiba. Öyle hesaplıyorum ben abiciğim yani ne bilim eğer senin dediğin gibi eklenmiyorsa bir eleman bulmam gerekecek.... 180X4 = 720 yapar kanka 4 gün yani bugün girdim kol gibi lag vardı çıktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremiah ColdFire -- 5 Ağustos 2006; 22:44:51 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.