Şimdi Ara

###SP FARM HAKKINDA HERŞEY!!!### (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
1
Favori
143.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: RedSword

http://sro.olympos.org/ichi.jpg
  • Pfff dayı ben hayataımda bir sefer farm yaptım oda 7 fark biraz zor gelir size ama elimde 38+4 bow vardı str yim full str setler vardı üstümde sp farm yapmak taktik ve alchemy becerisinede baglı ama dandik degil güzel yapmak için. ( normalde 1 günde lvl atlıyordum 30 40 arası ama 38 lvl i 8 günde atladım :))) ]

Ama bir dahada sp farma ihtiyac duymadım niye benim mastery haricinde cool ikinci büyünün 6 lvlde bekliyor yükseltmeme gerek yok :)
  • Arkadaşlar bu sp farm nerede yapılıyor...NPC si falan yok mu bu sp farm ın ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
  • @RyuJin
    Kardeş bu NPC'den alınıp yapılan bir şey değil.
    http://forum.donanimhaber.com/m_11783114/tm.htm bu linke bir bak ayrıca üst konuları oku.
  • agalar size bi sorum olcak ben şimdi 38 lvl e kadar hiç sp farm yapmadım kaç lvl e kadar yaparsam sp bana yetecek kadar olur.lütfen buna cevap bekliyorum.şimdi bu lvlden yapmaya başlıycam sp farmı
  • bide agalar ben sp farmı şöyle yapanda duydum .adam mesela katil oluyo ya ölünce exp düşüyo.adam katil oluyo exp düşüyo düşüyo bidaha kasıyo ozamanda sp farm yapmış oluyo.bu lafıma kulak verin
  • Arkadaşlar bir çok insan sp "FARM" ı bir yer olarak zannedior burdaki FARM bir çiftlik vs. anlaminda değil kasmak anlaminda kullaniliyor.
  • p olmadan bu oyunu bitirmek yok
  • yuh be adam 18k sp yapmısssss öbür mü dayanır onu yapmaya ama bende simdi tibette 28 lvl im ve 40m param var 10k sp kasmadan 30 lvl olmucam sonra ver elini 40 lvl zaten 32+2 sos da var allah herkese sos düşürsün yada ucuz bulmayı nasip etsin
  • 18 lwl im 4 gap var.
    bandit archerlerde sp farm yapayımmı?
    hani cok cıkıyo ya.kalenin içinde çok hızlı spawn oluyor.
    bide exp scroll kullanayımmı?
  • @özzer
    Farm yaparken dikkat edilecek şey seri kesebilmektir.Seri keseceksin ki sıkılmadan devam et.Tek atış yada en fazla iki atışta mobun işi bitmeli.İkiyi aşmamaya gayret et.Çünkü harcaman çoğalmasın.Hem mana hemde canın azalmadan işi götürebilmelisin. Maliyeti attırmadan devam edebilmelisin.Banditlerde de yapabilirsin gibi geliyor bana.18 silah kullanacan.Scroll kullanırsan xp sp çok gelecek haliye.Gene kale cıvarı ve içerisi senin için kolay olur diye düşünüyorum.
  • @300üb500
    çok teşşekkür ederim.
  • şimdi sp farm yaparken önemli olan lwl .../300 mastery lewel die bi yer var eger orası önemliyse ben napcam benim 69/300
  • yardım edin lütfen benim lvlim 21 skill lvllerinden en yüksek olan ise 16 ama exp spden daha çok ne yapacagım:S:S:S:S
    banditten 169 experience points - 101 skill experience points
    neden böyle oldu
  • valla çok saol sp farm yapmaya başlıyorum emeğe saygı
  • @mortis_
    Levelin 21 olduğuna göre 20 leveldeki skilleri geri alma görevini alıp skillerini geri alabilirsin.Ama çok paran gidebilir.Bu durumda alacağın xp-sp oranı sp lehine değişir.
    Bence sen şu an master levelinle oynama.Level atla ve 24'e gel.24 olunca sos silah al ve 16 master levelin senin levelin 24.8 gapla kasarsın.25 oldunmu maksimum sp yi alcan.Levl 25 'ide 9 gapla bitirirsin.28'e kadar sos silahla zorlanmadan sp biriktirirsin.Çok iyi bir durumdasın.Tam farm yapılacak havayı yakalamışsın.Sos silah gelecek moob kesmekte koaly olacak.Dediğimi yap sen.26 olunca master levelini 17 yap.9 gapı koru.28 dede istersen devam et farm olayına.29'a kadar devam edersin.Master levelini 9 olacak şekilde ayarla artık.
  • zaten full intçi oldugumdan sp çok gerekiyormuş 9 fark yapıp 30a kadar sp kasabilirim işallah yardımların için çok saol dedigini yapıcam
  • be oyuna dün başladıma ama araştırıyorum anladığım şu bugun yeni adam açtım 15 yaptım skillerimi en çok 12 verdim lwlimde 15 olduğuna göre 3 sp farm yapıyorum doğrumuyum...
  • dogrusun
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.