Şimdi Ara

###SP FARM HAKKINDA HERŞEY!!!### (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
288
Cevap
1
Favori
143.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeş sp farm yaptığın zaman gelen xp azalır sp çoğalır.Senin yaptığı 5 gapta yüzde 75 xp yüzde 25 sp gelir.6 gap olunca oran sp lehine değişecek.
    Ayrıca sana bir listede vereyim. Buradaki listeyi incele.Tabi buradaki rakamlar leveline göre değişir.Önemli olan yüzdelerdir. Ordaki yüzdelerde bir aşağı yukarı oynar.
    http://forum.donanimhaber.com/m_8362588/mpage_3/key_/tm.htm
  • Açıklaman için sağol.''Galiba bu sp farm olayına geç başladığım için böyle oluyor.''diye yeni karakter açmayı düşünüyordum.Benim lvl 22 %64 dediğini yapıp lvl 23'te bir daha bakacam.Bakalım bir değişiklik olacak mı.Yanlız kafama takılan birşey daha var ben şimdi gap ı 6 yaptığımda tekrar chuckyworker larda mı denemem lazım bu sp farm işini?
  • İstediğin moobda -canavarda- deneyebilirsin.Evet Chakilerde yapki sonucu karşılaştırabil.Haliyle sen Chakileri keserken bu değerleri aldığın için yine onları keserken değereleri alırsan karşılaştırma yapman kolay olacak.Sp farmın geçi erkeni olmaz.Başta yapmadığın için belki sıkıntıya düşersin diyeceğim ama zaten 20 30 40 da yapmayı tavsiye ediyorlar.Sende tam vaktinde başlamışsın bence.
  • Açıklamaların için çok sağol.Valla içime dert olmuştu bu sp farm olayı.Hatta benim karakter için geç kaldığımı düşünüp 2 gün önce Tibet'te yeni karakter açmıştım.Fakat aynı görevleri tekrar tekrar yapmak hakkaten sabır işi arkadaş.Çekilir dert değil.O nedenle belki yanlış biliyorumdur diye düşünüp forumda bir sorayım dedim.İyiki de öyle yapmışım.Birde adam gibi bir bow alabilirsem TAM SUPER OLACAK.1M para var.Biraz daha ticaret kasarsak onu da yakında alırım herhal.
  • good JOB !
  • SP framı oyunun başından sonuna kadar 4 farkla giderekte yapabilirsiniz eğer lvl 16 da yapacaksanız sos iron bow şart.
    Mesala bende sos yok en az 9milyona satıyolar bende lvl 16 bow uyla yapmaya çalışıyorum(para olmadığı için).
    Ama çok zor oluyor neyapacam bilmiyorum ya sosu olmayanlar ne yapsın kardeşim
  • lv 16 sos bow u en aşşa 9m e mi veriolar(galiba yanlış anladım)??hangi serwer?
  • Emeğe saygı
  • Arkadaslar ben bunu hic anlamadim

Benim lvl suan 14

SKill point 60 MAstery level total 27/300

Weapon Bicheon Level 14
    Bicheon daki birinci sey 5 de ikinci sey 4 de

Force Cold Mastery 13
    ve bírinici sey 4 de

simdi bu Bilgilere dayanarak bana yardim edebilirmisiniz eksik olan seyleri yazarim
  • @onur000
    Kardeş sen şu an farm yapmıyorsun.Sp farm olayında kendi levelin ile -"Benim lvl suan 14" demişsin - en yüksek master levelin - "Weapon Bicheon Level 14" demişsin- arasında fark olmalı.Sende ikiside aynı.Senin levelin 16 master levelin 14 olsa-en yüksek master level olan geçerlidir yani sende 14- 2 gap olurdu.Kısaca 2 farkla sp farm olayında olurdun.Takıldığın varsa anlamadığın varsa sor. Anlatamadığız şeyler olabilir.
  • cok saolun bilgi için sp farm nasıl yapacam diye düşünüyordum saten
  • quote:

Orjinalden alıntı: 300üb500

@onur000
    Kardeş sen şu an farm yapmıyorsun.Sp farm olayında kendi levelin ile -"Benim lvl suan 14" demişsin - en yüksek master levelin - "Weapon Bicheon Level 14" demişsin- arasında fark olmalı.Sende ikiside aynı.Senin levelin 16 master levelin 14 olsa-en yüksek master level olan geçerlidir yani sende 14- 2 gap olurdu.Kısaca 2 farkla sp farm olayında olurdun.Takıldığın varsa anlamadığın varsa sor. Anlatamadığız şeyler olabilir.

Sagol usta en sonunda anladim simdi bende baslarim Sp Farminge

Peki Usta ben simdi Glavie kullansam ve Heuksal da lvl 5 yapsam bu sp farming olurmu bununla dögüssem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur000 -- 27 Aralık 2006; 14:11:06 >

• HALA ÜST KONU OLMADI MI BU
  • @RedSword
    Profesyonel bir silkroadcısın yani.Ekip çalışması yapıyorsunuz anlaşılan...
  • yaaa ben bunda n birşey anladıysam arap olum.kardeş sunu üst konu olarak we herkesin anlayabiliceği şekilde tekrar anlatsan daha ii olur..
  • herşey iiyi güselde bu sp farm nasıl yapılıoorda yapılınca ne olcagı yazıo anlamadım gene yaaaaaa
  • yada nerede bu sp farmmmm
  • beyler benım lwl 28 oasisde oynuorum bu sp farm dedıgınız sey sp cogaltı buraya kadar okey bu seyi nasıl yapıoz ve sp farm nerde birisi sölesin ya 28lwl 3-4 sple dolasıoz tam olarak acıklayın bana ayrıntılı anlamıom uzn yazmayın karıstırıom
  • Sağol kardeş
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.