Şimdi Ara

Sözleşme Konusu Yılan Hikayesine Döndü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 haftadır sözleşme gelecek imzalayacağım hergün arayıp yarın gelecek diyolar gelen giden yok eve taşınıcam internetim yok böyle giderse iptal edeceğim :)

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Hiçbir şeylerine inanmayın. 2 ayda canımdan bezdirdiler. Olmayan kurulum ücretini fatura ediyorlar.

• Merhaba, hizmetinizi kontrol ederek yardımcı olmak isterim. Müşteri numaranızı ve konunun linkini PM üzerinden benimle paylaşabilir misiniz?
  • cinomoreno C kullanıcısına yanıt
    Merhaba, çözüm uzmanlarımızın faturanızı inceleyebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan fatura inceleme kaydı oluşturabilir misiniz?
  • Uzun zaman boyunca katlandım, halen nasıl katlanmış olduğuma şaşırıyorum. 0.026 mgbit hız aldım 1.5 ay boyunca. en sonunda netspeed e geçmeye karar verdim bilin bakalım ne oldu... Bu turknet yapa bölgesinde olduğum için benim xdsl numaramı silip kendisi 9 haneli bir numara atamış. (karışıklılık olmaması için, yersen). Şuan netspeed e 100 tl kurulum ücreti ödeyerek geçtim sırf yeni xdsl numarası almak için. Bir daha türknet mi asla !!! Sağ olsunlar ne kadar duyarlı olduklarını göstermek için faturama indirim yaptılar kullanmadığım günleri çıkartıp. Yine de 30 tl ücret ödedim faturanın yarı tarihindeydik birde. Arkadaşlar geçmeyin geçirmeyin türknet e kimseyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, çözüm uzmanlarımızın faturanızı inceleyebilmesi için www.turk.net/oim sayfamızdan fatura inceleme kaydı oluşturabilir misiniz?

Yok sağ olun. 2 ayda boyumun ölçüsünü aldım. 600 TL zararımla hiç bir işimi halledemediğim ve benden haksız alınan her kuruşu firmanızda vesile olanlara haram ediyorum.

• 1 ay olacak hala internetim yok şaka gibi ekip geldi kablo yok diyip gitti hafta başında üzerine ne gelen var ne giden arayan soranda yok :D

• ismkdc kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. İşlemlerinizin önceliği için ilgili ekibimize bilgi verdim ve size dönüş sağlayacaklar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.