Şimdi Ara

Sözelde okunacak en mantıklı bölüm ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Reklamcılık, Radyo-Televizyon-Sinema, Yeni Medya iyi gibi duruyor.

• Ben gazeteci olmayı çok istiyorum ama az maaş adamcılık mevzusu dönüyor diyorlar olmadı reklamcılık okuruz ingilizcemde var
  • Bence sözelden tercih yapacak birinin bir idealist tarafı olmalı. Eğer hem iş kaygısıyla tercih yapıyorsam hem de sözeli tercih edeceksem ben kesinlikle bu durumu bir gözden geçirirdim. İdealistlik varsa zaten nereyi seçmek istediğini az çok biliyorsundur. Eğer hiç yoksa dediğim gibi sözelden tercih yapmak isteyip istemediğini gözden geçirmen gerekir.

• JusteMilieu kullanıcısına yanıt
    Bu arada kesinlikle katılıyorum ben şahsen gazeteciliğin bu kadar yandaşlaştığı durumda düzgün ve muhalif bir gazeteci olmak istiyorum Uğur Dündar, Yılmaz Özdil gibi biri ama kime desem isteğimi hevesimi kırıyor cart diyor curt diyor. Burada ki amacım sizinde görüşlerinizi almak aslında.
  • CanDemirci12 C kullanıcısına yanıt

Benim şahsi fikrim gazetecilik bölümünü okumanın size ne artısı olacağını iyice tartın demek olur. Gazetecilik Türkiye'de uzun zamandır kriz içindeydi, yeni yeni sosyal medya ile farklı bir dalga gazetecilik geldi ve geliyor. Ama bunun için 'gazetecilik okulu' okumak gerekli mi bundan emin olun (şahsi fikrim asla gerekli değil). Bahsettiğim yükselen dalgada yer bulabileceğinizi düşünüyorsanız iyi bir okulda sosyal bilim veya galatasaray gibi bir yerde iletişim okuyup gazetecilik yapmanız mümkün elbette.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusteMilieu -- 14 Nisan 2021; 23:1:25 >
  • Boğaziçi Koç tarih vs. Okunup akademiye yönelinebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • JusteMilieu kullanıcısına yanıt
    O da doğru napıcam bilmiyorum artık
  • En iyisi ilahiyat bu arada

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tarihten akademiye kayma olabilir ya da koçta tam burslu kazanıp çap ile başka bir bölüm okunarak seçim şansı yükseltilebilir belki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Shepard- -- 14 Nisan 2021; 23:6:1 >
  • CanDemirci12 C kullanıcısına yanıt

maaş konusunda gerçekten bir sorun var sanırım çünkü koskaca İsmail Saymaz bile 5000tl civarı maaş alıyormuş öğrendiğimde çok şaşırmıştım doğrusu 6:22 de söylüyor maaşı

• İlk 200 300 yapıyorsanız düşünmeden koç yazıp çap yapmak bana kalırsa. Hatta 1100e arkeoloji ve sanat tarihi gayet guzel bir bölüm econ isletme çap ile birlikte. Zaten koçta gayet kolay ve istenilen birsey çap yapmak. Bundan sonra akademiye yonelirim derseniz odtu boun tarih yoksa bilkent iletişim tasarımı ilk 1.5k için süper bölüm hemde kampsamlı burslu oluyorsunuz. Bunlar disinda 4 5k civarina bilgide çok güzel bölümler var bana kalırsa reklamcılık vb.
    Kuzenim bau reklamcılık mezunu gayet iyi meblalar kazanıyor, her yil sıfır dev gibi mac kasa veriyorlar üstüne sevdiği işi 4 5 senedir homeofis yapıyor. Yaşı 35 civarı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gastronomiye alakası olmayanlara koç üzerinden akademi gibi duruyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.