Şimdi Ara

SÖZELCİLER BURAYA (Sorular,Bilgi Paylaşımı vs) (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.711
Cevap
21
Favori
103.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackpaw

26800 sıralamam var.Kocaeli istiyorum 32.200'le almış geçen sene en son.Gelir mi?

Kocaeli rahat gelecektir

• quote:

Orijinalden alıntı: The Ugly

‎1-Ege - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    2-Dokuz Eylül - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    3-Çanakkale 18 Mart - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    4-Gazi - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    5-Anadolu(Eskişehir) - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    6-Balıkesir - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    7-Akdeniz(Antalya) - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    8-Trakya(Edirne) - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    9-Pamukkale(Denizli) - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    10-Dumlupınar(Kütahya) - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

Tercihleri verdik.
    Hayırlısı.

Edit:

TS-1 Sıralama:15.757

Hayırlı olsun hocam darısı bana. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizde yaptık tercihimizi hadi hayırlısı :) İnş. ilk 3 ünden biri gelir. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

quote:

Orijinalden alıntı: The Ugly

‎1-Ege - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    2-Dokuz Eylül - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    3-Çanakkale 18 Mart - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    4-Gazi - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    5-Anadolu(Eskişehir) - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    6-Balıkesir - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    7-Akdeniz(Antalya) - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    8-Trakya(Edirne) - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    9-Pamukkale(Denizli) - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği
    10-Dumlupınar(Kütahya) - Sosyal Bilgiler Öğretmenliği

Tercihleri verdik.
    Hayırlısı.

Edit:

TS-1 Sıralama:15.757

Hayırlı olsun hocam darısı bana. :)

Sağolasın.Umarım iyi şeyler olur senin içinde.

• Bu Yeni Medya bölümü hakkında bilgisi olan var mı? Kadir Has'ta bu bölüme girsem 1000 lira burs kazanacağım ama hiçbir bilgim yok. Bir de Reklamcılık için de aynı durum geçerli, oraya da girersem 1000 lira burs veriyor. Ama pek yaratıcı biri değilim, benden reklamcı olmaz herhalde.
  • Ts-2 8717

Celal bayar üni türkçe öğretmenliği 9770le kapatmış
    Mehmet akif ersoy 11600le kapatmış bu aralıkta ikinci öğretimde yok fazla en fazla 100-150 kontenjan kaybı vardır sizce bu iki üniversiteden biri gelir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mjollnir

Bu Yeni Medya bölümü hakkında bilgisi olan var mı? Kadir Has'ta bu bölüme girsem 1000 lira burs kazanacağım ama hiçbir bilgim yok. Bir de Reklamcılık için de aynı durum geçerli, oraya da girersem 1000 lira burs veriyor. Ama pek yaratıcı biri değilim, benden reklamcı olmaz herhalde.

Sen tarihe gitmiyor muydun?

• Baskent universitesi turkce ogretmenligi tam burslu 40 bin siralama ile almis fakat ozel kosullarda bursun yuzde 75 ini karsiliyacagini mi soyluyor,%25 ini biz mi karsilayacagiz anlayan varsa bi zahmet anlatabilirmi

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacklife94

quote:

Bu Yeni Medya bölümü hakkında bilgisi olan var mı? Kadir Has'ta bu bölüme girsem 1000 lira burs kazanacağım ama hiçbir bilgim yok. Bir de Reklamcılık için de aynı durum geçerli, oraya da girersem 1000 lira burs veriyor. Ama pek yaratıcı biri değilim, benden reklamcı olmaz herhalde.

Marmara Coğrafya Öğretmenliği'ne gidecek o
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtuqr

Ts-2 8717

Celal bayar üni türkçe öğretmenliği 9770le kapatmış
    Mehmet akif ersoy 11600le kapatmış bu aralıkta ikinci öğretimde yok fazla en fazla 100-150 kontenjan kaybı vardır sizce bu iki üniversiteden biri gelir mi ?

M.A Ersoy Üni'ye girersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dathka Graush

quote:

quote:

Marmara Coğrafya Öğretmenliği'ne gidecek o

Vay be. Tek ben mi kaldim tarih seçecek memlekette

• quote:

quote:

Benden iyi bir Akademisyen olurdu aslında. Hiçbir işi de Tarihi sevdiğim gibi yapamam ama Türkiye şartları ortada. Öğretim kadrolarına bile kendi adamlarını alıyorlar, böyle bir ortamda nasıl akademik kariyer yapılabilir ki? Şu burs aklımı karıştırmadı desem yalan olur, ama Dathka Graush'un dediği gibi Marmara Coğrafya Öğretmenliğine gidecek gibiyim. Kimisi de Türkçe Öğretmenliği daha iyi atanacak diyor, valla ne yapacağımı şaşırdım. Tercihlerde bitmek üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 30 Temmuz 2012; 19:46:47 >

• quote:

quote:

quote:

Benden iyi bir Akademisyen olurdu aslında. Hiçbir işi de Tarihi sevdiğim gibi yapamam ama Türkiye şartları ortada. Öğretim kadrolarına bile kendi adamlarını alıyorlar, böyle bir ortamda nasıl akademik kariyer yapılabilir ki? Şu burs aklımı karıştırmadı desem yalan olur, ama Dathka Graush'un dediği gibi Marmara Coğrafya Öğretmenliğine gidecek gibiyim. Kimisi de Türkçe Öğretmenliği daha iyi atanacak diyor, valla ne yapacağımı şaşırdım. Tercihlerde bitmek üzere.

Gel Fatih'e ya coğrafya okuyalım ikimiz

• bende yarın tercihleri vericem arkadaşlar tercih listemin son hali bu.yarın okula tercihleri vericemde kodları yazmadım üniverstenin adını söylesem çıkarmı yani okula gitmeden önce kodlarını yazıpmı gideyim?
    benim sıralamam= 15.491
    1-İstanbul üni RTS=6.330
    2-Marmara üni RTS=9.270
    3-İst üni RTS ikinci öğretim=14.500
    4-İst üni halkla ilişkiler=13.400
    5-İst üni halkla ilişkiler ikinci öğretim=24.100
    6-Marmara üni halkla ilişkiler=12.200
    7-Beykent üni halkla ilişkiler reklamcılık=14.800
    8-İst Aydın Üni RTS tam burslu=18.200
    9-İst Aydın üni halkla ilişkiler tam burslu=25.300
    10-Yeni yüzyıl üni halkla ilişkiler reklamcılık tam burslu=25.600
    11-Yeni yüzyıl üni RTS tam burslu=25.900
    12-Yeditepe üni görsel iletişim tasarımı=Belli değil
    13-İst Ticaret üni görsel iletişim tasarımı=Belli değil
    14-Kültü üni iletişim sanatları tam burslu=11.600
    15-Maltepe üni RTS tam burslu=16.700
    16-Arel üni halkla ilişkiler reklamcılık tam burslu=20.900
    17-Arel üni RTS tam burslu=21.300
    18=Ege üni halkla ilişkiler ikinci öğretim 31.900
    19=Ege üni RTS ikinci öğretim=32.700
    20=Akdeniz üni RTS=34.900

• quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun senin adına arkadaşım, umarım kararın seni mutlu eder

• TS-1 sıralamam 9110, 2 tane tercih yazacağım sadece. Gelme ihtimali nedir sizce?

1-Marmara Üni. Halkla ilişkiler ve Tanıtım - 12200
    2-İstanbul Üni. Halkla ilişkiler ve Tanıtım - 13400
  • quote:

Orijinalden alıntı: alwer

TS-1 sıralamam 9110, 2 tane tercih yazacağım sadece. Gelme ihtimali nedir sizce?

1-Marmara Üni. Halkla ilişkiler ve Tanıtım - 12200
    2-İstanbul Üni. Halkla ilişkiler ve Tanıtım - 13400

Kesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dathka Graush

quote:

quote:

quote:

Gel Fatih'e ya coğrafya okuyalım ikimiz

Abi ben bu Fethullahçılardan kaçıyorum, sen beni onların yuvasına davet ediyorsun. Şaka bir yana Fen-Edebiyat fakültesinde okumaya hiç niyetim yok. Zaten bölüm okumak istesem Tarih okurdum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Azor Ahai -- 30 Temmuz 2012; 22:59:21 >

• Arkadaşlar 26328 ts1 sıralaması geldi ege halkla ilişkiler ve tanıtım iö 31900le almış geçen yıl. Sizler daha iyi biliyorsunuz egeyi tercih etme yoğunluğunu buradan aşağı yukarı gelmeme ihtimali yüzde kaçtır sizce ? Çok huzursuzum bu sıralamalar düşecek söylentilerinden. Bi yardım edin.
  • Diyelim 24 bindeyim. 26 binlk yeri yazsam gelme ihtimali nedir ?
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.