Şimdi Ara

Sözde Şike davasıyla Alakalı Önemli Gelişme!!! SON DAKİKA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu toplantı sonrası açıklama yapıyor...

Toplantı son derece yapıcı geçti.

Özel yetkili mahkemelere tanınan geçici 2. maddesinin kaldırılmasını talep ettik. Başbakan Erdoğan'ın konulara sıcak baktığını gördük.

Özel yetkili mahkemelerce verilmiş olan ve henüz Yargıtay aşamasında olan davalarda özel mahkemelerce karar verildiği için bu hükmün bozulması gerektiğini ifade ettik.

Özel mahkemelerin yargılamalarına son verilsin.

Özel mahkemelerce yargılanan ve kesinleşmiş hükümlü davalarda yine bir maddelik bir ekleme ile özel mahkemece verilmiş bir hüküm olması sebebi ile yeniden yargılama yolu açılmalı.

• Sözde ermeni soykırımı bigi birşey olmuş
  • yani,
    meali şumu?

saptırıcı ve yanıltıcı sahte delillerle,
    bu özel mahkemeler haksız suçlamalarla,
    vatandaşları mahkum etti?

balyoz, ergenekon vs........
    derken bir çok dava bu tipti.

bir ülkenin Genelkurmay Başkanı,
    terörist ilan edilip,
    mücadele ettikleri gerçek teröristlerin tanıklığında ceza almıştı.

bakalım günler ne gösterecek.

hep yazmıştım,
    zaman derdin ilacıdır,
    sabredin sonunda gerçek ortaya çıkar diye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ne kadar Aziz Yıldırım'ın masum olduğuna inanmıyor olsam da özel yetkili mahkemeler ile kişilerin yargılanması çok büyük bir hukuksuzluk diye düşünüyorum. Feyzioğlu'nun önerisi gayet yerine bir öneridir. Uygulanmalıdır.

Ancak asıl mesele şu ki, bu ülkede ''adalet'' diye bir kavramı bırakalım, mahkeme, savcı, hakim kavramlarının bile artık ''olmaması'' yapılacak yeni yargılamaların ne kadar ''bağımsız'' ve ''doğru'' karar verileceğinin önünü puslandırıyor zihinlerde.
  • el insaf arkadaş.

yahu fenerbahçeli arkadaşlar...

bakın benim çevremde fenerli doğaldır ki bir çok insan var.

o tapeleri okuyup da şike yok demek nasıl akla mantığa sığar? bırakın bu çoluk çocukluğu. hadi sokakta 5 10 yaşındaki çocuk biz bişi yapmadık diye gezinsin de, koca koca adam biz bir şey yapmadık diyor. yahu el insaf be. o tapelerdeki konuşmalar hangi edebe ahlaka sığıyor? düşünsenize bugün madrid başkanı açıyor telefonu şu oyuncuyu oynamasın, banka hesabı muhabbetleri, yöneticilerinin zilyon tane konuşması vs...

ne bu kumpas mı? :D

kumpas demek farkı bir şeydir.

mesela ergenekon davasında bizzat kişilere ait olduğu kanıtlanmayan delliler var, şurda şu gömülü şurda şu cd var falan falan yani tamamen ucu açık meseleler.

fener davasında ise tapeler var, konuşma kayıtları yani sonra polisin gizli takibi buluşma görüntüleri kaydı, buluşmanın yapılış sebepleri vs hepsi mevcut.

el insaf yahu.

ek olarak, zaten mehmet ali aydınlar da, demirören'de, uefa'da cas'ta hepsi şikenin olduğunu söylüyor, mahkeme söylüyor hepsi söylüyor bunlar okumuş koca koca adamlar, sizin gibi büzz bür şeyy yupmadukk!!:Ss diye gezmeleri mümkün deil.

o tapeleri okuyup şike yok demek yukarıda da dediğim gibi insafsızlık vicdansızlıktır başkalaının emeğine hakaret etmektir.

ek olarak, benim kulübümde bir başkan bu işlere girişecek ben neden savunma mekanizmasına gireyim ki? başkanı postalarım cezam varsa çekerim yoluma bakarım, fenerbhçenin renkleri ile bu olayın hiç alası yok.

------
    ----

bir şey daha,
    yargıtayın karar bozması ya yeniden yargılama yada bazı şeyleri gözden geçirmeye yönelik olacak.

senin tff'en zaten şike kararını vermiş fenerbahçe'nin ike yaptığını zaten tescillemiş,
    uefa için yargıtay falan mahkeme bu satten sonra önemli dğeil.

adam o delilleri tek tek çevirdi okudu,
    federasyon kararına baktı,
    mahkemeye baktı verdi.
    uefa mahkemeye göre karar vermiyor sadece yol gösterici olur. dediğim gibi zaten her şeyin ötesinde demirören geldikten bir müddet sonra fenerbahçe'nin şike yaptığını zaten açıkladı belli cezalar verildi.

yine her şeyin ötesinde zaten tff fenerbahçe'yi avrupa'ya yollamayarak bunu tescilledi trabzon zaten şampiyon şuan sadece bunun kanıtlanması için zaman gerekecek.

uefa'dan yana bir zarar yok.

insanlar zannediyor ki ben bunları taraftarlık gölgesi altında yazıyorum. hayır alakası yok. aklı vicdanı olan birazda yorumlama yeteneği ve bu türş eylerde prosedür olarak bilgisi olan birisi bunları söyler.

• quote:

Orijinalden alıntı: patos64

mahkemeye baktı verdi.
    uefa mahkemeye göre karar vermiyor sadece yol gösterici olur. dediğim gibi zaten her şeyin ötesinde demirören geldikten bir müddet sonra fenerbahçe'nin şike yaptığını zaten açıkladı belli cezalar verildi.

yine her şeyin ötesinde zaten tff fenerbahçe'yi avrupa'ya yollamayarak bunu tescilledi trabzon zaten şampiyon şuan sadece bunun kanıtlanması için zaman gerekecek.

insanlar zannediyor ki ben bunları taraftarlık gölgesi altında yazıyorum. hayır alakası yok. aklı vicdanı olan birazda yorumlama yeteneği ve bu türş eylerde prosedür olarak bilgisi olan birisi bunları söyler.

Banka hesapları varsa nerede para transferleri ? Bir tane koy şuraya bakayım...Emenike nin aldığı paralarıda ekle yanına

Didik didik arandı tüm hesaplar, ortaya çıkan bir tane transfer göster, şahsi yada kulüpten yapılmış....Tape mape geç bunları, tv lerde boy boy itiraflar edildide birşey olmadı...İki kişinin konuşmasından birşey çıkmaz...Madem tapeleri bu kadar önemsiyorsun, şu hasır altı olan TS li yöneticilere ait tapelerden ne haber ?

• patos64 kullanıcısına yanıt
    Çok yazmışsın ama boş yazmışsın vesselam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

quote:

mahkemeye baktı verdi.

Banka hesapları varsa nerede para transferleri ? Bir tane koy şuraya bakayım...Emenike nin aldığı paralarıda ekle yanına

Didik didik arandı tüm hesaplar, ortaya çıkan bir tane transfer göster, şahsi yada kulüpten yapılmış....Tape mape geç bunları, tv lerde boy boy itiraflar edildide birşey olmadı...İki kişinin konuşmasından birşey çıkmaz...Madem tapeleri bu kadar önemsiyorsun, şu hasır altı olan TS li yöneticilere ait tapelerden ne haber ?

Tape, mape geç bunları demiş arkadaş, sen git bi hakim tanıdığın varsa tapelerin ne kadar sağlam ve geçerli bir delil olduğunu bir sor

• quote:

quote:

mahkemeye baktı verdi.

yahu ne emenikesi yahu.

şimdi ben sana bi yerde 50 ölü var dersem, sen hayırrr 49 ölü var nihahahaha yalancısın bak mı diyeceksin?

emenike para sayma görüntüsünü ben mahkeme başkanından duymadım, sen duydun mu? yani medyada dillendirildi twitter gibi hukuk masterı insanarla dolu yerde söylendi diye delil midir?

tape mape geç bunları ne demek yahu :D

koca koca hukuk adamının yanında böyle de adam seni kaale almaz zaten almıyorlar da o ayrı mesele. işte gerçekten bilgili vasıflı insanlar ile diğer insanların ayrıştığı yerler kriz ortamlardırı.

bakın burada forumdaki ben gibi belli bilgisi olan adam ben gibi az çok sokak ağzı olan adam koca hukuk camiasını çürütebiliyor :D

yahu siz gerçekten niye böylesiniz? ciddi manada düşünüyorum niye böylesiniz? eğitim yetişme taraftarlık, nedir yani? bir tane vatadanş çıkıyor tape mape geç, emenike'den bahset dyor, koca adamlar yıllarını vermiş hukuka adamlar, bilmiyorlar delil yorumlamasını sen biliyorsun.

demiş ki ts hasır altı edilmiş tapeler, hani olduğuna dair net delil nerede? ts ne büyük kulüpmüş öyle yahu:D işte sen önce kendi çöplüğünü temizle sonra başkalarınsa sataş.

• sana bir şey diyeyim,

aslında bende sende bir hata yapıyoruz. ne biliyor musun?
    bu insanlara doğruyu anlatmaya çalışıyoruz ama bunlar o kadar kandırılmaya muhtaç ve müsait ki... tv seyrediyor bir tane adamın ağzından tape falan hukuksuzdur diyor, bu da bunu bize karşı sunuyor.

ha hatamız nerede?
    bizim bu insanlara karşı bir şey anlatmaya çalışmamızın bir manası yok çünkü bu insanların ben gibi sen gibi bir vasfı yok. bu adam benim görüşüme katılsa nolur katılmasa nolur, bunlar bir akıntı içindeki su damlası.

bunlar kendilerini tape de neymiş gibi abuk sabuk şeylerle savunmasının binlerce yıllık hukuk dalında bir geçerliliği yok, sokakta bu ben gibi bu adamlar inansa nolur inanmasa nolur?

3 yıl cezayı yedin mi? yedin, konu bitti arkadaş puandan gelirden oldun mu? sen tape diye inlemeye devam et, sakın haa ders çıkarma hatalardan aynen devam et.

polis fezlekesine sırf kendilerini haklı çıkarmak için tü kaka diyen kişiler kullanıldıklarını bilmiyorlar.

polis fezlekesi delil olmasa dünyada cinayet vb gibi şeylerden hüküm giyen adam kalmaz memlekette.

---

yolsuzluk davası, e burada da polis fezlekesi kayıtlar tapeler var. zaten yolsuzuk tespiti buradan yapııyor, telefonda görüşmeler dinleniyor kayıt ediliyor sonra görüşmelerdeki ifadelere göre buluşma yerine gidip video yada fotoğraflama yapılıyor delil arasına koyuluyor. mesela adam diyor ki elimdeki çantada belki kitap var, o da diyor ki telefonda görüştüğün konu ile belirttiğin yere geldiğinde yaptığın konuşmanın çanta ile alakası yok mesela.

• Niye böyleyiz ? Şampiyonluğu şaibeli olanların, tv lerde şike itirafları olmasına rağmen zamanında sümen altı edilmiş olayları olanların burada ahlak bekçisi kesilip, sütten çıkmış ak kaşık modunda takılmalarından dolayı böyleyiz belki...

Tapeyi geç diyorum çünkü bazıları niyeyse hasıraltı edildi..TS ile ilgili olanlar. O nedenle bunların benim için bir manası yok. Hele özel yetkili mahkeme ve hele Mehmet Berk gibi birinin bu işte olması yetiyor...Neyseki çürümüşlükler kavga sayesinde ortaya çıkıyor güzel güzel
  • ek olarak, mesela şike davası ile yolsuzluğun temel farklarından birisi YOLSUZLUKTA PARA HESABI TAKİP EDİLİR, BU EN BÜYÜK DELİLLERDENDİR ANCAK!!!! ŞİKE DAVASINDA ORTADA TEK BİR KURUŞ BİLE OLMASINA GEREK YOKTUR. BİR YÖNETİCİNİN RAKİP TAKIM OYUNCUSU İLE İRTİBATA GEÇMESİ, RAİP FUTBOLCU HAKKINDA SAKATLANSIN BİR ŞEKİLDE OYNAMASIN DEMESİ, BANKA HESABI AÇILMASI TALEBİNİ KONUŞMASI VE DAHA NİCE KONUŞMALAR ZATEN SPOR ETİĞİ AHLAKI HUKUKU İÇİNDE ŞİKE VEYA ŞİKE TEŞEBBÜSÜDÜR.

ŞİKE DEMEK İLLA AZİZİN ÇANTAYLA FUTBOLCUYA PARA VERMESİ DEĞİLDİR.

BUGÜN SPOR DÜNYASINDA FUTBOLCULAR RAKİP YÖNETİCİLERLE ÖZELLİKLE BİR ARAYA GELMEMEYE ÖZEN GÖSTERİRLER ÇÜNKÜ HER İŞİN BİR ETİĞİ VARDIR.
  • ulan ayıptır yahu hükümete bak hele kendi işine gelmeyen birşey olunca 40 takla atıyor..

ülkeden nefret ettirdi bu %50 beni..alın sizin olsun devletiniz de yargınız da meclisiniz de...
  • quote:

Niye böyleyiz ? Şampiyonluğu şaibeli olanların, tv lerde şike itirafları olmasına rağmen zamanında sümen altı edilmiş olayları olanların burada ahlak bekçisi kesilip, sütten çıkmış ak kaşık modunda takılmalarından dolayı böyleyiz belki...

Tapeyi geç diyorum çünkü bazıları niyeyse hasıraltı edildi..TS ile ilgili olanlar. O nedenle bunların benim için bir manası yok. Hele özel yetkili mahkeme ve hele Mehmet Berk gibi birinin bu işte olması yetiyor...Neyseki çürümüşlükler kavga sayesinde ortaya çıkıyor güzel güzel

senin bu ezberlenmiş laflarını her gün her sene geçmişte birileri söylüyor ama onların bir günde haklı çıktığı olmadı.

çünkü hep acı edebiyatı hep demagoji.

geçiniz.

hasıraltı edildiğini nerden biliyorsun yahu? sen ajan mısın mehmet berk misin nesin? trabzonspor dünya kulübü olmuş haberimiz yok. bırakın bu içi boş iddiaları. birazda gerçeğin üzerine gidin gerçeğin!!!

3 yılın boşa gitti, 3 yıl takım puanı yerlerde olacak 2 sene sonra. itibarın gitti. bırakın magazini.

başkana komplo varsa başkan hala yerinde!!! komploysa tahkim aziz'e cezayı verir spordan men eder işi bititirdi, oradan da bahanneiz yok..

e o zaman bu hukuk ne zaman işleyecek?

fenere işlemez
    bakana işlemez...

garibana işler.

bu ülkede hukuk işlemez diyoruz,
    gidip arkasında koca koca güçlü iş adamlarının olduğu fenerbahçe kulübüne cesaretle dava açan adamlar başbakanı karşısına alan adamlar vatan haini oluyor.

bırakın artık bunları bırakın zihniyietiniz temizleyin artık hep bu yüzden kaybediyoruz.

• quote:

quote:

quote:

mahkemeye baktı verdi.

yahu ne emenikesi yahu.

şimdi ben sana bi yerde 50 ölü var dersem, sen hayırrr 49 ölü var nihahahaha yalancısın bak mı diyeceksin?

emenike para sayma görüntüsünü ben mahkeme başkanından duymadım, sen duydun mu? yani medyada dillendirildi twitter gibi hukuk masterı insanarla dolu yerde söylendi diye delil midir?

tape mape geç bunları ne demek yahu :D

koca koca hukuk adamının yanında böyle de adam seni kaale almaz zaten almıyorlar da o ayrı mesele. işte gerçekten bilgili vasıflı insanlar ile diğer insanların ayrıştığı yerler kriz ortamlardırı.

bakın burada forumdaki ben gibi belli bilgisi olan adam ben gibi az çok sokak ağzı olan adam koca hukuk camiasını çürütebiliyor :D

yahu siz gerçekten niye böylesiniz? ciddi manada düşünüyorum niye böylesiniz? eğitim yetişme taraftarlık, nedir yani? bir tane vatadanş çıkıyor tape mape geç, emenike'den bahset dyor, koca adamlar yıllarını vermiş hukuka adamlar, bilmiyorlar delil yorumlamasını sen biliyorsun.

demiş ki ts hasır altı edilmiş tapeler, hani olduğuna dair net delil nerede? ts ne büyük kulüpmüş öyle yahu:D işte sen önce kendi çöplüğünü temizle sonra başkalarınsa sataş.

Bizim "çöplüğümüz" her zaman temizdi şimdi de temiz. Sen bunları Trabzon bölümüne yaz (hani o çok sevdiğiniz kardeş takımınız varya, hani şampiyonluğu el ele kutladığınız takım)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Metin Feyzioğlu denilen adam yasadışı sol terör örgütleriyle birebir ilişki içerisinde olan bir, zira kankası Selçuk Kozağaçlı ve Taylan Tanay tutuklandığında baya bi çemkirdi. Valla ben TMK 10. Madde İle Yetkili Mahkemelerin kaldırılmasını istemesine şaşırmıyorum, zira bu mahkemeler bunların canlarını çok yakmışlardı. Bunlar da siyasi davalara (Terör ve darbe davaları siyasi davalardır) İdari Mahkemelerin bakmasını isterler artık, bunlardan bir tanesi sayın hakimim bunlar bi hata yapmış örgüt bunların cezasını verir demişti, bunlar da öyle olmasını istiyor. Velhasıl kelam Şike davası bunlar için sadece kamuflaj, asıl hedef terör örgütlerinin üzerindeki TMK ile Yetkili Mahkemelerin baskısını azaltmak, bitirmek, Başbakan böyle bir hata yaparsa, koleksiyonuna yeni bir büyük hata daha eklemiş olur.
  • quote:

ek olarak, mesela şike davası ile yolsuzluğun temel farklarından birisi YOLSUZLUKTA PARA HESABI TAKİP EDİLİR, BU EN BÜYÜK DELİLLERDENDİR ANCAK!!!! ŞİKE DAVASINDA ORTADA TEK BİR KURUŞ BİLE OLMASINA GEREK YOKTUR. BİR YÖNETİCİNİN RAKİP TAKIM OYUNCUSU İLE İRTİBATA GEÇMESİ, RAİP FUTBOLCU HAKKINDA SAKATLANSIN BİR ŞEKİLDE OYNAMASIN DEMESİ, BANKA HESABI AÇILMASI TALEBİNİ KONUŞMASI VE DAHA NİCE KONUŞMALAR ZATEN SPOR ETİĞİ AHLAKI HUKUKU İÇİNDE ŞİKE VEYA ŞİKE TEŞEBBÜSÜDÜR.

BUGÜN SPOR DÜNYASINDA FUTBOLCULAR RAKİP YÖNETİCİLERLE ÖZELLİKLE BİR ARAYA GELMEMEYE ÖZEN GÖSTERİRLER ÇÜNKÜ HER İŞİN BİR ETİĞİ VARDIR.

'' kupa bizim lig sizin olsun '' buluşmasını örnek olarak gösterebilir miyiz üstadım ?

• quote:

Orijinalden alıntı: mur@t_fb

quote:

ek olarak, mesela şike davası ile yolsuzluğun temel farklarından birisi YOLSUZLUKTA PARA HESABI TAKİP EDİLİR, BU EN BÜYÜK DELİLLERDENDİR ANCAK!!!! ŞİKE DAVASINDA ORTADA TEK BİR KURUŞ BİLE OLMASINA GEREK YOKTUR. BİR YÖNETİCİNİN RAKİP TAKIM OYUNCUSU İLE İRTİBATA GEÇMESİ, RAİP FUTBOLCU HAKKINDA SAKATLANSIN BİR ŞEKİLDE OYNAMASIN DEMESİ, BANKA HESABI AÇILMASI TALEBİNİ KONUŞMASI VE DAHA NİCE KONUŞMALAR ZATEN SPOR ETİĞİ AHLAKI HUKUKU İÇİNDE ŞİKE VEYA ŞİKE TEŞEBBÜSÜDÜR.

'' kupa bizim lig sizin olsun '' buluşmasını örnek olarak gösterebilir miyiz üstadım ?

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alinti: mur@t_fb

quote:

Orijinalden alinti: patos64

ek olarak, mesela sike davasi ile yolsuzlugun temel farklarindan birisi YOLSUZLUKTA PARA HESABI TAKIP EDILIR, BU EN BÜYÜK DELILLERDENDIR ANCAK!!!! SIKE DAVASINDA ORTADA TEK BIR KURUS BILE OLMASINA GEREK YOKTUR. BIR YÖNETICININ RAKIP TAKIM OYUNCUSU ILE IRTIBATA GEÇMESI, RAIP FUTBOLCU HAKKINDA SAKATLANSIN BIR SEKILDE OYNAMASIN DEMESI, BANKA HESABI AÇILMASI TALEBINI KONUSMASI VE DAHA NICE KONUSMALAR ZATEN SPOR ETIGI AHLAKI HUKUKU IÇINDE SIKE VEYA SIKE TESEBBÜSÜDÜR.

SIKE DEMEK ILLA AZIZIN ÇANTAYLA FUTBOLCUYA PARA VERMESI DEGILDIR.

BUGÜN SPOR DÜNYASINDA FUTBOLCULAR RAKIP YÖNETICILERLE ÖZELLIKLE BIR ARAYA GELMEMEYE ÖZEN GÖSTERIRLER ÇÜNKÜ HER ISIN BIR ETIGI VARDIR.

'' kupa bizim lig sizin olsun '' bulusmasini örnek olarak gösterebilir miyiz üstadim ?

dostum, bu olaylar ile dedi?in olaylar arasyndaki ince çizgiyi farkedersen her ?ey daha güzel olacak.

rakip takym taraftary olsam ben bunu ele?tiririm yerden yere vururum, maçta bjk yatacak asla demem çünkü bu i? o kadar basit ve çocuk oyunca?y de?il, ancak yanly?tyr,

sen e?er bunu ba?ka ba?lykta söylersen senin yanynda olurum haklysyn, ahlaka uygun de?ildir,

ancak,

bu olaylar ile o olaylar çok farlky yahu. gerçekten anlayyn bunu. bir mi tutuyorsun gerçekten? yapma. birisi ses kayytlarynda dönen tonla numara oyun...

• Şike yoktu,gs bitmişti gerisi safsata.
  • quote:

el insaf arkadaş.

yahu fenerbahçeli arkadaşlar...

bakın benim çevremde fenerli doğaldır ki bir çok insan var.

o tapeleri okuyup da şike yok demek nasıl akla mantığa sığar? bırakın bu çoluk çocukluğu. hadi sokakta 5 10 yaşındaki çocuk biz bişi yapmadık diye gezinsin de, koca koca adam biz bir şey yapmadık diyor. yahu el insaf be. o tapelerdeki konuşmalar hangi edebe ahlaka sığıyor? düşünsenize bugün madrid başkanı açıyor telefonu şu oyuncuyu oynamasın, banka hesabı muhabbetleri, yöneticilerinin zilyon tane konuşması vs...

ne bu kumpas mı? :D

kumpas demek farkı bir şeydir.

mesela ergenekon davasında bizzat kişilere ait olduğu kanıtlanmayan delliler var, şurda şu gömülü şurda şu cd var falan falan yani tamamen ucu açık meseleler.

fener davasında ise tapeler var, konuşma kayıtları yani sonra polisin gizli takibi buluşma görüntüleri kaydı, buluşmanın yapılış sebepleri vs hepsi mevcut.

el insaf yahu.

ek olarak, zaten mehmet ali aydınlar da, demirören'de, uefa'da cas'ta hepsi şikenin olduğunu söylüyor, mahkeme söylüyor hepsi söylüyor bunlar okumuş koca koca adamlar, sizin gibi büzz bür şeyy yupmadukk!!:Ss diye gezmeleri mümkün deil.

o tapeleri okuyup şike yok demek yukarıda da dediğim gibi insafsızlık vicdansızlıktır başkalaının emeğine hakaret etmektir.

ek olarak, benim kulübümde bir başkan bu işlere girişecek ben neden savunma mekanizmasına gireyim ki? başkanı postalarım cezam varsa çekerim yoluma bakarım, fenerbhçenin renkleri ile bu olayın hiç alası yok.

------
    ----

bir şey daha,
    yargıtayın karar bozması ya yeniden yargılama yada bazı şeyleri gözden geçirmeye yönelik olacak.

senin tff'en zaten şike kararını vermiş fenerbahçe'nin ike yaptığını zaten tescillemiş,
    uefa için yargıtay falan mahkeme bu satten sonra önemli dğeil.

mahkemeye baktı verdi.

çok boş konuşuyorsun.
    en basitinden tapelerin gerçek olduğunu nereden biliyorsun bunu söyle bakalım.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.