Şimdi Ara

Soyunurmusunuz?? ----Anket-----

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Soyunurmusunuz?? ----Anket-----

(En Son Oy Tarihi: 5.5.2007)
Giriş
  • ADINI dünyanın çeşitli kentlerinde çektiği toplu çıplak insan fotoğrafları ile duyuran ünlü sanatçı Spencer Tunick’in yeni hedefi Türk insanını soymak.
    Binlerce insanı çırılçıplak soyarak sokaklara döken ünlü fotoğraf ustası Spencer Tunick, İspanya’nın Barcelona kentinde açtığı bir sergide yeni projeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu ve hedefleri arasında bir gün İstanbul’da çıplak insan fotoğrafları çekmek olduğunu da söyledi.

Siz soyunurmusunuz?

• evet bi soyunurum pir soyunurum herif Türk dalgası görünce apışıp kalır
  • Herif en az 1 milyon tane dalga görmüştür zaten bugüne kadar . Etkelenceğini zannetmem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: esik1

Herif en az 1 milyon tane dalga görmüştür zaten bugüne kadar . Etkelenceğini zannetmem.

ya hacı adam istediği kadar dalga görmüş olsun hele bi gelsin Türkiyeye dalganın hasını görsün bakalım o zaman cemil ipekçi gibi dalga hastalığı tutmuyormu adamı
  • hadi oylar yukarı.Adam ona göre gelecekmiş Türkiye ye.
  • SANAT İÇİNSE EVET
  • Muhteşem vücudumu herkesin görmeye hakkı var değil mi?

• şu bayanım ve soyunurum diyen 2 kişi varya hah işte o oylardan birini ben gırgırına attım(erkeğim ve soyunmam yanlış anlaşılmasın )
    acaba diğerini kim attı kesin erkek attı ama kim?
  • BİR TURK DUNYAYA BEDEL DEMİSLER EGER HERKONUDA BOYLEYSE BENCE ADAM ORAYA TEK BİR TURK KOYSA İS TAMAM 5 MİLYAR YERİNE GECER

AYRICA BAYANIM VE SOYUNURUM DİYEN İKİ ARKADAS VAR. BAKIN BENDE FOTO CEKİYORUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem -- 2 Ağustos 2005, 14:03:56 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: sanchalf666

şu bayanım ve soyunurum diyen 2 kişi varya hah işte o oylardan birini ben gırgırına attım(erkeğim ve soyunmam yanlış anlaşılmasın )

Ulen bende acayip heyecanlanmıştım beeee
  • soyunmam kardeş ne gerek var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sanchalf666

şu bayanım ve soyunurum diyen 2 kişi varya hah işte o oylardan birini ben gırgırına attım(erkeğim ve soyunmam yanlış anlaşılmasın )

HOCAM FARKETMEZ SEN GEL....

NEYSE GERİYE KALDI 1 KİM BAKAYIM HANGİ TAVSAN OOO
  • evet soyunurum diyen bayan aranıyor .Bir tanesinin erkek olduğu ortaya çıktı kendi itirafıyla.
  • konyada olduğum için yırttım
    adam istanbula gelecekmiş
    ben zaten soyunmam

soyunmam
    soyunana da karışmam

• abi düşünsenize bir sürü sap kadınların hiç biri soyunmaz bizim azgın millet orda sayonan kadın olur atlar üstüne bea
  • arkadaşlar Spencer Tunick abi ile şimdi konuştum son durum ne diyor. Ona göre gelcekmiş bakın.
  • up+
  • Zamanı gelince zaten soyunduruyorlar ne acelesi var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: esik1

hadi oylar yukarı.Adam ona göre gelecekmiş Türkiye ye.

aman eksik kalsın .. gelmeiversin.. ahlaksızlık zatn diz boyu.. bi de onu istemioruz
  • hazır soyunmuşken tuttugumu severim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.