Şimdi Ara

Soylu: Allah izin verse de Türkiye'de doğan 380 bin Suriyeli çocuğu vatandaş yapsak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir (10 Mobil) - 1 Masaüstü10 Mobil10 iOS
5 sn
204
Cevap
5
Favori
2.877.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
165 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soylu: Allah izin verse de Türkiye'de doğan 380 bin Suriyeli çocuğu vatandaş yapsak

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Benim ülkemde 380 bin (Suriyeli) çocuk doğdu. Allah izin verse de Meclis de yardımcı olsa, keşke bu 380 bin çocuğu doğar doğmaz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yapsak" dedi.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201812171036657340-soylu-turkiye-dogan-380bin-suriyeli-cocugu-vatandas-yapsak/

• Vermiyor muymuş?
  • Yasaları kim çıkartıyor? Recep Tayyip Erdoğan.

Bu durumda Soylu ne demek istemiş olabilir?
  • 10 yıla Suriyeliler öyle çoğalacak ki bizi paketlerler
  • Ciddi mi acaba? Böyle birşey söyledi mi?
  • soylunun tipe baksana zaten araplara benziyor hiç tekin bir tipi yok...Türklerden çok arapları seviyolar...

bunlara ne diye oy verirler anlamıyom sag partimi kalmadı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deniz006 -- 17 Aralık 2018; 2:29:3 >
  • ah ah çok güzel olurdu da bazı vatan hayini Türk düşmanları karşı çıkabilir bu öneriye

efe ayd mod on:

ya arkadaşım ecdadımız çocukları devşirme olarak yetiştirip kullanmıyor muydu? al sana fırsat
  • SS işte :)
  • May Allah reward them with jannah insallah
    zindabad
  • Şimdi daha iyi anlıyorum Hülagû Han neden arapları bu kadar sevmiyor tıpkı dedesi gibi.

https://youtu.be/CmxT7m57gDY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GeçerkenUğradı -- 17 Aralık 2018; 5:53:6 >
  • bu adamlar kimden yana bilmiyorum , bugün adı önemli değil istanbulda bir sanayi sitesindeydim çalışan işçilerin %80 suriyeli afgan türkmen özbek vs göçmeni

tamam olsun olmasın değil ama ülkenin durumu malum benim insanım işsiz dolaşıyor? günde kaç kişi firmaya gelip form doldurabilirmiyim diye soruyor meydancı şoför depocu ne iş olsa yaparım diyorlar bunlar Türkiye cumhuriyeti vatandaşı...

bu adamlar neyin peşinde? ülkenin etnik yapısı tam düzeldi derken yine batık yıkık ortadoğu ülkesi haline geldik , düzgün insanlarda avrupaya göçediyor? bu adamlar neyin peşinde?

yolda yürüyemez duruma gelindi adap , edep , aile terbiyesi , hoşgörüden yoksun insanlar ile doldu ülke Allah belanızı versin bea
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.