Şimdi Ara

SOYLU: 15 temmuz'da bizi suriyelilere yaptığımız yardımlar kurtarmıştır

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
2
Favori
4.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

SOYLU: 15 temmuz'da bizi suriyelilere yaptığımız yardımlar kurtarmıştır

(En Son Oy Tarihi: 15.6.2019)
Giriş
    biz 15 temmuz'da nasıl kurtulduğumuzu zannediyoruz? biz nasıl kurtulduk? kim ne derse desin, 450 bin çocukları doğdu bu ülkede. allah o 450 bin çocuğun hayrına 15 temmuz'da şu hainlere ezdirmedi. ben onu bilirim. cumhurbaşkanımızın gönlüne feraseti de cesareti de, milletimizin gönlüne feraseti de cesareti de sokan allah'tır, ben onu bilirim." dedi.

Mesajın alındığı yer:https://eksisozluk.com/15-temmuzda-bizi-suriyeliler-kurtardi--6067591?a=popular&p=1

Açıklamanın tamamı:https://www.haberturk.com/icisleri-bakani-suleyman-soylu-yesilkoy-de-vatandaslarla-bulustu-2487337

Önemli not: Şehitlere saygısızlık olacağını düşündüğüm için ekşisözlük platformundan alınan başlık (15 Temmuz'da bizi Suriyeliler kurtardı başlığı) değiştirilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XBlades -- 10 Haziran 2019; 21:41:31 >

• Yazacak tek kelime bulamıyorum, AKP birgün söz veripte kaldırmadıkları barajın altında kalırsa aslan payı Soylu'ya ait olur.

Muhalefet yaparkende böyle ayarı kaçırmış söylemleri vardı, akp saflarına geçincede.

ekleme yapayım, sayın bakan memleketi fetönün emellerinden Şehit olan 248 kişi ile Ömer Halis Demir adlı bir yiğit kahraman kurtardı.
    O gece tankların önüne kendini atan 2196 gazi vatandaş kurtardı.

Gerisi laf kalabalığıdır. O şehitler siz siyaset goygoyu yapasınız diye can vermedi, vatan için verdi.

Köşeye sıkışan , koltuğu tehlikeye giren 15 temmuz'u "checkpoint" noktası olarak kullanıyor. Yeter bu kadar istismar ettiğiniz, bırakın huzur içinde cennette yaşasınlar.
  • akp icin bu secimin felaketide soylu sayesinde olacak. laf atacam, birseyler soyleyecem diye kendini rezil ediyor, haliyle partisinide. iyide oluyor, muhaliflerin isine geliyor. devam et sayin soylu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 450 suriyeli çocuk hayrına ha.

bizim çocukları Allah adam yeerine koymuyor demek ki. deist , ateist oranı arttı diyemi acaba.

öyle saçmalamaya böyle saçmalama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buradan bir taytlı geçti -- 10 Haziran 2019; 19:53:3 >
  • La bu Herif istanbuldan 50k kişi aticam demedi mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ümmet hızlarına yetişemiyor hocam
  • hangi gerizeklı demiş bunu yine ?
  • Şehit olan 300 e yakın insanımız yüzünden kurtulmadık yani yuhhh diyorum yuhhhhhhhhhhhhhhhhhh dirilere saygınız yoktu bari toprak altında yatan şehitlere saygınız olsun bunları nasıl hala ak seçmen savunuyor nasıl yaaa nasıllll.
  • Suriyelilerin gazi ilan edilip, gazi maaşı bağlanmasını ve gazilere verilen haklardan yararlanmasını için gerekli çalışmalar loading
  • Kendi ülkesini kurtarmayan adam bizi mi kurtaracak.
  • Ne içiyorlar çok merak ediyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bi insan ancak bu kadar konuştukça batar

Rte kabineden atacak soyluyu secimden sonra muhtemelen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeter ama ha bu ne la kafamı buluyonuz siz

• Ne boş konuştu bu seçim dönemi be.

• Saraylarda yasayip, milyon liralik araclarla gezince, halktan kopuyorsun tabi..
  • Anket ekledim.
    Sizce suriyeliler kalmalı mı?
  • CHP hiç konuşmasın soylu nun açıklamalarını yayınlasın seçim garanti

• Yazacak tek kelime bulamıyorum, AKP birgün söz veripte kaldırmadıkları barajın altında kalırsa aslan payı Soylu'ya ait olur.

Muhalefet yaparkende böyle ayarı kaçırmış söylemleri vardı, akp saflarına geçincede.

ekleme yapayım, sayın bakan memleketi fetönün emellerinden Şehit olan 248 kişi ile Ömer Halis Demir adlı bir yiğit kahraman kurtardı.
    O gece tankların önüne kendini atan 2196 gazi vatandaş kurtardı.

Gerisi laf kalabalığıdır. O şehitler siz siyaset goygoyu yapasınız diye can vermedi, vatan için verdi.

Köşeye sıkışan , koltuğu tehlikeye giren 15 temmuz'u "checkpoint" noktası olarak kullanıyor. Yeter bu kadar istismar ettiğiniz, bırakın huzur içinde cennette yaşasınlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Violet Evergarden -- 10 Haziran 2019; 20:42:7 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.