Şimdi Ara

SÖYLERMİSİNİZ BANA BÖYLE BİR AŞK VARMI????? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hımmm ıste ordan dedım topragız dıye artık Konya lı sayılırsın ozaman sen..
  • quote:

Orjinalden alıntı: son_iz

quote:

Orjinalden alıntı: HuZuN_CiCeGi

quote:

yaa bıtarafta aglayanlar bıtarafta ıltıfatlar falan ne oluyoruz arkadaslar.. erkeklere tas atmak gıbı olmasında bayanlar sevgılerıne daha cok sahıp cıkıyor...sevgılerı ıcın enazından vazgecıslerı olabılıyor...tabı bu benım kendı dusuncem arkasalar...bu arada b.s.s hıkaye cok guzel..

İşte budur Bu hikayede güzeldi(Şaka)

cıcek ımzadakı yazı cok guzel...

Tşk.ederim. Tam bi aşk sözü dimi

• quote:

hımmm ıste ordan dedım topragız dıye artık Konya lı sayılırsın ozaman sen..

yooo konyalı değilim. 6 yıldır baya çektim konyalılardan. Ama konya şehrini severim çok düzenli bi şehir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yaa bıtarafta aglayanlar bıtarafta ıltıfatlar falan ne oluyoruz arkadaslar.. erkeklere tas atmak gıbı olmasında bayanlar sevgılerıne daha cok sahıp cıkıyor...sevgılerı ıcın enazından vazgecıslerı olabılıyor...tabı bu benım kendı dusuncem arkasalar...bu arada b.s.s hıkaye cok guzel..

İşte budur Bu hikayede güzeldi(Şaka)

cıcek ımzadakı yazı cok guzel...

Tşk.ederim. Tam bi aşk sözü dimi

evet cıcek guzel fazla duygusal degılımdır ama yazı harbıden guzelmıs kım yazdıysa yuregıne saglık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi son_iz -- 24 Mayıs 2005, 13:50:34 >

• quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

quote:

hımmm ıste ordan dedım topragız dıye artık Konya lı sayılırsın ozaman sen..

yooo konyalı değilim. 6 yıldır baya çektim konyalılardan. Ama konya şehrini severim çok düzenli bi şehir

arkadasım bende konyalı degılım ısın acıgı konyalılarıda pek sevmem yakın memleketler...ınsanlarını sevmıyorum ama memleket guzel hanı...gelısmıs ve gelısmeyede devam edıyor...
  • Ya niye memleket kavgası yapıyorsunuz.Aynı toprakta yaşıyorsunuz sonuçta.Hepimiz topragızHa konya ha adapazarı
  • quote:

Ya niye memleket kavgası yapıyorsunuz.Aynı toprakta yaşıyorsunuz sonuçta.Hepimiz topragızHa konya ha adapazarı

EVET ÇİÇEKTEN SONN NOKTA.

ÇİÇEK HANIM OLAYA PARMAĞINI BASSS DİYE BASTI VE OLAYI BİTİRDİ. EVET NE ADAPAZARI NE KONYAA...

@SON_İZ
    ABİ BENDE AYNI ŞEKİLDE ŞEHİR OLARAK GÜZEL Bİ ŞEHİR VE GELİŞEN Bİ ŞEHİR. AMA İNSANLARINA ALLAH SELAMET VERSİN
  • quote:

Orjinalden alıntı: B.S.S.

quote:

Ya niye memleket kavgası yapıyorsunuz.Aynı toprakta yaşıyorsunuz sonuçta.Hepimiz topragızHa konya ha adapazarı

EVET ÇİÇEKTEN SONN NOKTA.

ÇİÇEK HANIM OLAYA PARMAĞINI BASSS DİYE BASTI VE OLAYI BİTİRDİ. EVET NE ADAPAZARI NE KONYAA...

@SON_İZ
    ABİ BENDE AYNI ŞEKİLDE ŞEHİR OLARAK GÜZEL Bİ ŞEHİR VE GELİŞEN Bİ ŞEHİR. AMA İNSANLARINA ALLAH SELAMET VERSİN

yok bee cıcek kavga ettıgımız falan baska bır topıc de konya dan bahsetmıs arkadas ondan sordum sadece yoksa memleket bızım zaten

• quote:

Orjinalden alıntı: MeZa[R]

quote:

Orjinalden alıntı: nexus1

b
    quote:

Ben aşk için yaratılmışım dermişim Aşkı savunmak için aşık olmak gerekmez B.S.S

böyle kızlar kaldı mı ya yeryüzünde? bravo...

Bu neyin tepkisi?

• valla kendi çapında katılmış bişeyin tepkisi değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: nexus1

valla kendi çapında katılmış bişeyin tepkisi değil...

Kendi çapında eğlenmniş
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.