Şimdi Ara

Söylentilere göre popüler oyun Call of Duty: Warzone'un ikincisi geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Söylentilere göre popüler oyun Call of Duty: Warzone'un ikincisi geliyor

Geçtiğimiz saatlerde Bloomberg'ten Jason Schreir, PlayStation için de yayınlanacağından emin olduğu üç Call of Duty oyunu daha olduğunu söyledi. Ardından da Tom Henderson bu oyunların ne olduğunu açıkladı.

Call of Duty: Warzone 2 Geliyor

Hem Battlefield hem de Call of Duty Vanguard'ın çıkışından önce ismini birçok kez duyduğumuz Tom Henderson, 2023 yılında yayınlanması planlanan Call of Duty: Warzone 2 projesi üzerinde çalışıldığını söyledi. Bu oyun da yine anlaşma doğrultusunda PlayStation için de çıkış yapacak. 

Call of Duty: Warzone bildiğiniz gibi Call of Duty'nin ücretsiz online oyunu ve Activision'a ciddi bir gelir sağladığını söylemek gerek.

Ayrıca Bkz.Xbox'tan 2021 yılında rekor gelir: Xbox Series 12 milyondan fazla sattı

Tom Henderson'ın açıkladığı diğer iki oyundan biri ise bu yıl çıkması beklenen Modern Warfare 2, diğeri de önümüzdeki yıl çıkması beklenen Treyarch'ın geliştirdiği Call of Duty oyunu. Bu oyunlar Call of Duty'nin her yıl çıkış yapması üzerine kurulu yayın politikasının son oyunları olabilir. Bildiğiniz üzere Microsoft, satın alımdan sonra bu durumu değerlendirdiğini açıkladı.

Kaynak:https://www.gamesradar.com/warzone-2-is-reportedly-a-standalone-sequel-coming-exclusively-to-new-consoles-and-pc-in-2023/

• güzel oyun da şu hasar aldığında ekranda çıkan efektlerden hiç bir şey görünmüyor olmasa daha güzel olurdu. biraz da hızlı. yoksa ben mi çok yaşlandım :P ikinci oyunda ne gibi değişiklikler olur merak ettim doğrusu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi takami59 -- 26 Ocak 2022; 13:08:40 >
  • Sürekli harita-karakter-silah güncellemesi alan oyunun ikincisinin gelmesine gerek var mıydı?

• SKYSOL!D kullanıcısına yanıt

Buyuk ihtimalle oyunu Cod dan tamamen ayiracaklar ve eski nesile destegi keserler gibi geliyor

• battle royale türüne ısınamayan bir ben varım sanırım

• Onvious kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle ayırmaları ve temiz bir versiyon yapmaları lazım. Sadece Warzone yeterli. COD devam oyunları vs olmasın artık onun yerine bunu geliştirme ile ilgilensinler.

Gelmiş geçmiş en iyi multiplayer oyunu ama. Yeni harita ve Vanguard saçmalığı ile içine ettiler. Hatta aoyun köstümleri artık fornite ta doğru gidiyordu. Umarım bozmazlar daha.

• takami59 kullanıcısına yanıt
    1080p de en az 100 fps veren bir sistemin, 144hz gibi bir oyuncu monitörün ve kaliteli bir faren yoksa çok fazla şansın yok.

• ti7800 kullanıcısına yanıt

ben blood money modunu çok sevmiştim. battleroyale modu resmen kumar. sadece warzone da değil her oyunda br kumar bence. o yüzden pek tercih etmiyorum. ama dediğin gibi sistem lazım. ama o her oyunda lazım :)

• victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Ben de yaş itibariyle BR olayına ısınamadım. Hala TD yapıyorum sadece.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

bunun codla alakası yok. büyük arazide boş boş gezip rakip arıyorsun. oyun koşmaktan ibaret

• Bence tam anlaşma bittikten sonraki gün exc olarak çıkarsınlar Ben hiç sevemedim koşarken ekran aşırı sallanıyor o yüzden midem bulandı bıraktım ama çok fazla manyağı var bu oyunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yalnız değilsin.

• takami59 kullanıcısına yanıt

Bende zaten blood money takılıyorum hep. :)

Aslında öyle değildi herkesin bildiği takıldığı mücadele bölgeleri vardı. Superstore, Airport gibi haritadaki bazı bölgelerde takılıyordu herkes. İçine ettiler.

valla en güzel mod o. br ye artık yeni bir tür yada komple yeni bir tür gelmeli. bu aralar escape from tarkov,bf42 hazard zone,hunt showdown, rs extraction gibi gir çık modlardan umudum var. the division 1 survival modu harikaydı ama devam ettirmediler. yeni bir şeyler lazım.

• Alışamadım bu warzone işine nedense hikaye kısmı daha güzel geliyor....

• Minecraft gibi bunu da PlayStation da oynarlar

• Her sene ve 50 tane COD görmek anlamsız. Bir tane yeterli. İlle de parayla satacağın bir AAA oyun olacaksa da iyi vir oynanış süresi sunan hikâye modu gerekli. Öyle yaptım bir oyun sadece online oynayın bunun için de para verin filan geçin o işleri. 3-4 saatlik hikaye modu için de para verilmez. 9-10 saat sürmeli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apex ve warzone bence en iyi battleroyale oyunlarıdır.
    Warzone 2 neden geliyo ben onu anlamdaım açıkçası?
    Hadi çıksa şimdi 100 gb'lık oyunu silip
    bir 100 gb'lık oyun daha mı yüklicem
    canımı bir tek o sıkıyor hocalaar

• Ilerleme ve eşyalar aktarılacak ise np

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.