Şimdi Ara

Söylenti: Watch Dogs 2, Sene Sonunda Piyasada Olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
46
Cevap
1
Favori
342
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Söylenti: Watch Dogs 2, Sene Sonunda Piyasada Olacak
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    24926 Mesaj

Ubisoft'un büyük umutlar vadeden oyunu Watch Dogs, piyasaya çıkışının ardından her ne kadar ekonomik açıdan büyük gelir sağlasa da, diğer yönden biraz sönük kalmıştı. Geçtiğimiz saatlerde gelen Assassin's Creed: Empires sızıntısı sırasında Kotaku'da yayınlanan makalede Watch Dogs 2 ile ilgili bazı bilgiler de paylaşıldı.

Yayınlanan yazıda Ubisoft'un bu sene Assassin's Creed markasına değil, Watch Dogs'a bel bağladığı belirtilirken ikinci Watch Dogs oyununun sene sonunda çıkacağı söylendi. Ayrıca oyunun San Francisco'da geçeceği bilgisi paylaşıldı. 

Watch Dogs serisiyle ilgili çalışmaların olduğunu ve Ubisoft'un ikinci oyunu geliştirdiğini biliyoruz. Watch Dogs 2'yi bu sene görmek pek de sürpriz olmayacaktır.

|
    |

• İlk oyun bence kötü değildi ve iyi olabilecek bir oyundu ama Ubisoft o türün en iyi ve en eski oyunlarından bir tanesi olan bir oyun ile Watch Dogs gibi daha ilk defa çıkacak bir oyun ile karşılaştırma çabasına girişti ve Ubisoft iddialı bir şekilde bu görüşünü reklam kampanyalarına yansıttı.Olan Watch Dogs'a oldu.İnsanlara yüksek kalite de videolar göstermesi bir diğer hatasıydı Ubisoft'un.

• Yüzbaşı
    705 Mesaj
    Oyun fiyatını şimdiden söylüyorum size. Aral fiyatı 210 lira, steam fiyatı da bir o kadar olur herhalde.
    |
    |
    ilk oyun sahip olduğu potansiyeli kullanamamış başarısız bir oyundu ama ubi bu işin peşini bırakmayacak gibi görünüyor. kaliteli bir senaryo ve eğlenceli oynanış dinamikleriyle bir ikinci oyun fena olmayabilir.
    |
    |
    |
    |

Steam
  • Yarbay
    7374 Mesaj
    Ubisoft yine costuruyor...

|
    |
    İlk oyun eğlenceli ve bazı yönlerden kaliteli işler sunsada aşırı beklentiler yüzünden beklenti altında kaldı umarım ubisoft akıllanırda aynı hatalara düşmez ayrıca oyunujn en büyük eksiği fizik unsuru bunu hallederlerse geri kalanı kendiliğinden gelir :)
    |
    |
    İlk oyun bence kötü değildi ve iyi olabilecek bir oyundu ama Ubisoft o türün en iyi ve en eski oyunlarından bir tanesi olan bir oyun ile Watch Dogs gibi daha ilk defa çıkacak bir oyun ile karşılaştırma çabasına girişti ve Ubisoft iddialı bir şekilde bu görüşünü reklam kampanyalarına yansıttı.Olan Watch Dogs'a oldu.İnsanlara yüksek kalite de videolar göstermesi bir diğer hatasıydı Ubisoft'un.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 4 Ocak 2016; 22:58:04 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Psn ve Live: kivanc1907
  • Yarbay
    11741 Mesaj
    ilk oyun kadar çok satmaz bu sefer
    |
    |
    Intel Core i7 6700T 3.4GHZ // MSI H110M PRO // MSI RX 470 GAMING X 8G // HI-LEVEL 8x2 GB 2133MHz DDR4 // WD 3.5 1TB // Aerocool V2X 500W ////SAMSUNG 750 EVO 250GB // HyperX Cloud II Origin İD: PatrenTR
  • Yarbay
    8364 Mesaj
    kimileri eleştirsede ben çok sevmiştim öyleki korsan alıp denedim ilk 10 dakkada yok artık diyip hakkını verip satın almıştım okadar beğenmiştim yani tek sorun şifre çözme muhabbetleri karnımı ağrıtmıştı çok sıkcııydı onun dışında harikaydı 2. sinde şifre çözme muhabbetini zevkli hale getirsinler karakter her türlü güzel şeye musait
    |
    |
    57 Mesaj
    Baya heyecanlandım ilk oyunu çok beğenmiştim bunu da sabırsızlıkla bekliyorum. İlk oyundaki bazı eksiklikleri giderirlerse çok iyi bir oyun olabilir.
    |
    |

Güzel konseptleri alıp batırmayı iyi biliyorlar.Bu sefer batırmasalar bari.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Death -- 4 Ocak 2016; 23:47:18 >
    |
    |
    bu oyuna iyi diyen oyundan anlamuyordur açık ve net
    |
    |
    |
    |
    Gözümü karartıp deluxe edition almıştım.Oyunu oynadığımda her hangi bir beklentim yoktu.Ama oyun o kadar iyiydiki her geçen sürede oyun dahada mükemmeleşiyordu.Senaryosuda oldukça iyiydi.Ben şahsen senaryoya önem veren biriyimdir.Oynanış olarakta oyunbeni etkilemişti.Oldukça keyifliydi oynanışı.Oyun içinde birde bir sürü mini oyun vardı.Diyeceğim oyun çok doluydu.Grafiksel olarak GTAV ile aynıderecedeydi yani ubisoft tamamen yalan söylemişti grafikler hakkında ama yinede grafikleri kötü değildi.Normaldi.Oyunda en büyük eksik multyplayerdı.GTAV tarzı bir multyplayerı olsa halen oynuyor olurdum ama malesef görev görev yapmışlar.Oda belli bir süre sonra sıkıyor haliyle.Genel olarak diyeceğim oyun mükemmeldi.Müzikleri olsun atmosfer olsun iyiydi baya.

2. oyundan oldukça ümitliyim.Ubisoftun elinde bir som altın var bakalım nasıl değerlendircek.
    |
    |

Orjinalden alıntı: HIGHER

Diye hayıflandı gamer çocuk
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: HIGHER

anluyordur canum bu yanluşun var.
    |
    |

Psn ve Live: kivanc1907
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.