Şimdi Ara

Söylenti: Gears of War 4 ile Scalebound da PC Yolunda (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
2.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla hiç resim, mesim uğraşamam. Forumda beni tanıyan arkadaşlara sor sana anlatırlar, var mı, yok mu diye...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

Valla hiç resim, mesim uğraşamam. Forumda beni tanıyan arkadaşlara sor sana anlatırlar, var mı, yok mu diye...

Valla ben senin forumdaki kankalarini tanimiyorum arti olarak o sahislara neden inaniyim? Resim ile ispatlamazsan hayal kurdugunu düsünmeye devam edicem

• Steam ID imzamda var, gir profilimize bak, ne o öyle görmemişler gibi buraya resim mi koyalım illaki?

• quote:

Steam ID imzamda var, gir profilimize bak, ne o öyle görmemişler gibi buraya resim mi koyalım illaki?

Yooo onun görmemislikle alakasi yok.Biri senden sistemini görmek istiyor yani bir istek üzerine resim koymak görgüsüzlük olmaz.Koy abicim bakaim ne var elinde.
  • Valla kardeş kusura bakma uğraşamam ben, ister inan, ister inanma, o senin sorunun...

• quote:

Valla kardeş kusura bakma uğraşamam ben, ister inan, ister inanma, o senin sorunun...

NFS olayinda sak diye koydun resimleri bundan neden bu kadar erindin? Galiba nedenini anladim
  • xbox ne olacak şimdi bu konsolun hiç oyunu kalmadı o zmn rekabet her zmn iyidir bu 2 taraf içinde çok kötü bi gidişat

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bir oyundan ekran görüntüsü koymakla, mal varlığının dökümünü resimle ispat için böyle bir şey yapmak bana göre aynı şey değil. Ha çok ısrar ediyorsan özelden atayım akşam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 12 Şubat 2016; 10:56:01 >
  • Herşeyi anlarım da konsolu alma nedeni oyunları pc'ye getireceğini son anda söyleyen firmayı savunanları anlayamıyorum. Konsol sahiplerine atılmış büyük bir kazık bu durum. Sony'de nintendo'da yapsa yine aynısını yazardım yok böyle birşey. Yahu tabi ki her oyun her cihaza çıksın bana göre ama exc. Diye yıllarca reklamını yap sonra aynı gün pc içinde çıkartıcaz de. Vay b ama ben duruma çok sevindim beni xbox almaktan kurtardı ve pc'min yanına ps4 seçmekle ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Yanina bir de nintendo nx alabilrsem oldu bitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 12 Şubat 2016; 11:03:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskhioyuncu

quote:

Valla hiç resim, mesim uğraşamam. Forumda beni tanıyan arkadaşlara sor sana anlatırlar, var mı, yok mu diye...

Valla ben senin forumdaki kankalarini tanimiyorum arti olarak o sahislara neden inaniyim? Resim ile ispatlamazsan hayal kurdugunu düsünmeye devam edicem

Ben kendisiyle gerek steam gerek konsol coop oyun oynayıp hergün muhabbet ediyorum. Talep ettiğin olay komik. Kaldıki biz resimlerinide gördük biliyoruz. Adamdaki teknolojik cihazları sen ömrün boyunca çalışsan asgari ücretinle belki alırsın. Bu arada fake hesabınlada gir yorum at kalabalık görünsün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Outlaw-E -- 12 Şubat 2016; 11:09:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

quote:

quote:

Ben kendisiyle gerek steam gerek konsol coop oyun oynayıp hergün muhabbet ediyorum. Talep ettiğin olay komik. Kaldıki biz resimlerinide gördük biliyoruz. Adamdaki teknolojik cihazları sen ömrün boyunca çalışsan asgari ücretinle belki alırsın. Bu arada fake hesabınlada gir yorum at kalabalık görünsün.

Tamam ben onun sahip oldugu ekipmanlari ömrümce calissam alamam dogru amma ve lakin bunu görmek istiyorum ve hic bir komik tarafida yok.Senin gibi sahislar referanssa vay haline adamin.Öbür hesabimla Xbox'a giydirmekle mesgulüm bakabilirsin

• quote:

Bir oyundan ekran görüntüsü koymakla, mal varlığının dökümünü resimle ispat için böyle bir şey yapmak bana göre aynı şey değil. Ha çok ısrar ediyorsan özelden atayım akşam...

Tamam hocam özelden at sorun yok.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tamam ben onun sahip oldugu ekipmanlari ömrümce calissam alamam dogru amma ve lakin bunu görmek istiyorum ve hic bir komik tarafida yok.Senin gibi sahislar referanssa vay haline adamin.Öbür hesabimla Xbox'a giydirmekle mesgulüm bakabilirsin

Teknolojik mağazada boş gamepad kovalamana gerek yok. İstediğin özel bir oyun varsa söyle canlı yayın yapalım sende izlersin. Bi katkımız olacaksa bizden mutlusu olamaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Teknolojik mağazada boş gamepad kovalamana gerek yok. İstediğin özel bir oyun varsa söyle canlı yayın yapalım sende izlersin. Bi katkımız olacaksa bizden mutlusu olamaz.

Tesekkür ederim amma ve lakin ben sadece ekipmanlari görmek istiyorum.Görgüsüzlük yapmak oluyor ve buna kalkismak istemiyoruz diyorsaniz PM den yollayabilirsiniz.

• Konuya bak pc ni gosterseneye donmus.

Sanki adam ferrarim var demis

Yanmaktan nereye saldiracagini sasirir oldular

• Eskiden buralarda oyunlar tartşılırdı.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Özelden yolladım, bakarsın artık, hala tatmin olmuyorsan imzamda PSN ve Steam kullanıcı isimlerim mevcut, eklersin kendi gözlerinle görürsün...
  • quote:

Hocam teknik incelemesi var. XO versiyonunun bi cok teknik kismi PC High ayarda özellikle kaplamalar.

Ne high'ı arkadaş.Xboxone bu.. XBOXONE+ESRAM+CLOUD+DX12 ile very ultra, 32x aa, 120 fps, 4k...Lütfen xboxone'ı bu kadar düşürmeyelim.
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Eee hocam eger bu bir yalansa git teknik incelemeyi yapan kisileri sucla beni degil. Git NX Gamer ve DF incelemelerine bak bakiyim ne diyorlar

• 1080P/30FPS'yi zor veren konsol 60FPS mi verecek? Komik.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.