Şimdi Ara

Söylenti: EA Access PlayStation Store'da Göründü (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konudan çok şu anlamsız yorumları didişmeleri okuyup kendini artılayanları görüp eğleniyorum :) Herkes atarlı giderli ne güzel ortam :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkayselcuk

Hadi hayirli olsun. Darisi gamepass kafasinda bi ps hizmetine. Hikaye odakli oyunlar bitecek diye aglayanlara da takilmayin. Hala etrafta 15 saatlik oyuna 60 dolar odemem korsan indirir gecerim yeaa diye dolanan insanlar var. Bu servisler sayesinde insanlarin normalde para ayirmak istemedikleri single oyunlar kendilerini gosterme firsati buluyorlar. Bu korsancilar da servisler yayilinca bahanelerin ardina siginamazlar boylece.
    Halinden memnun olanlar var ben eleştiri yapınca "hahahah oyun alamıyor" diyen zengin insanlar varmıuş forumda yav. Ben çalıştığım dönemde oyunlara yarım saat ayıramıyordum sadece forumda boş zamanlarımda yorum yazıyordum, adam hem yüksek maaş alacak, sonra saatlerce oyun oynayıp foruma yazıp, birde çalıştıkları işleri yetiştirmeleri takdire şayan yav!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 18 Mart 2019; 19:40:5 >

• Daha boyut ve köşeleri tam orantalayamamışlar. Konu dışı deyimiyle "CSB"

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Watton1

quote:

Orjinalden alıntı: mementopolis

Ps Plusa para ver, Ea accese para ver, mümkün degil kesinlikle. Ea acces, Ps plus ile bedava verilirse okey.

1 aylık üyelik bi yemek parası be bügün dışardan yemen söylesen 15-20 liradan aşşağı değil bir gün sigara içmeyiver
    1 Yemek parasi mi?? Fiyatlardan haberin yok galiba :D ... 1 aylik (yemek parasi) üyelik bile kurtarmiyor maalesef.
    1 aylik alacaksan denemek icin okey, ama denemek icin. Sonra is ciddiye binince 1 aylik koca bir hic oluyor. yillik almak istiyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

1 Yemek parasi mi?? Fiyatlardan haberin yok galiba :D ... 1 aylik (yemek parasi) üyelik bile kurtarmiyor maalesef.
    1 aylik alacaksan denemek icin okey, ama denemek icin. Sonra is ciddiye binince 1 aylik koca bir hic oluyor. yillik almak istiyorsun.

Alıntıları Göster
    Yillik 60 lira ea access? Suan harbiden yillik 60 liranin bu servis icin cok oldugunu soylemiyorsundur umarim.

• quote:

Yillik 60 lira ea access? Suan harbiden yillik 60 liranin bu servis icin cok oldugunu soylemiyorsundur umarim.

Alıntıları Göster
    Söylenti: EA Access PlayStation Store'da Göründü bende yillik 99 euro (pc). hem ben aylik olanindan bahsetmiyorum. Ps4 fiyati aciklandi mi onuda bilmiyorum. yazmiyor üstelik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 18 Mart 2019; 19:6:36 >

• quote:

bende yillik 99 euro (pc). hem ben aylik olanindan bahsetmiyorum. Ps4 fiyati aciklandi mi onuda bilmiyorum. yazmiyor üstelik.

Alıntıları Göster
    Xbox'da yıllık 65 tl.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 19 Mart 2019; 15:25:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Xbox'da yıllık 65 tl.

Alıntıları Göster
    Onlin icinde extra Live parasi istiyor mu?
  • quote:

Onlin icinde extra Live parasi istiyor mu?

Alıntıları Göster
    İstiyor.
  • Tesekkürler.
  • Ps5 çıkmadan önce gelir umarım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

bende yillik 99 euro (pc). hem ben aylik olanindan bahsetmiyorum. Ps4 fiyati aciklandi mi onuda bilmiyorum. yazmiyor üstelik.

Alıntıları Göster
    Bu origin access premier fiyati. Icinde ea in tum oyunlari en ust paketiyle var. Ea access de 1 yil gecince oyunlari ekliyorlar ve bildigim kadariyla en ust paket degil. Tam evde fifadir bf dir takilmalik bir sistem.

• EA Access yıllık 65 TL. 60 TL değil. Niye fiyatı küçültüyorsunuz onu anlamadım? Fiyat ne ise onu yazın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

EA Access yıllık 65 TL. 60 TL değil. Niye fiyatı küçültüyorsunuz onu anlamadım? Fiyat ne ise onu yazın.
    Wut? Dalga mi geciyosun?

• quote:

Wut? Dalga mi geciyosun?

Alıntıları Göster
    Dalga derken? EA Access 65 TL değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Venomstr

Dalga derken? EA Access 65 TL değil mi?

Alıntıları Göster
    Buna takilmandan bahsediyorum. Bunda ne gibi bi amacimiz olabilir? 65 lirayi 60 lira olarak hatirlamisiz. Yillik odemede 5 lira mi problem? Veya 60 lira olsa alacak adam 65 lira olunca almayacak mi? Gercekten merak ettim ne sebeple yaptigimizi dusunmus olabilirsin ki?

• akilsizadam kullanıcısına yanıt
    sanane bireder istediğim gibi sallarım.
    keyfimin kahyası mısın?
    istersem yerin dibine de gömerim.
    yoruma yorum yazmak gibi boş işlerle uğraşacağına git habere yorum yaz ayrıca.
    sizinle mi uğraşalım burda.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.