Şimdi Ara

Söylenti: A Plague Tale 2 Geliştiriliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Söylentiye göre, A Plague Tale 2 yolda.

XboxSquad adlı Fransız websitesi, A Plague Tale: Innocence geliştiricisi Asobo Studio'nun devam oyunu üzerine çalıştığını, 2020'de duyurulacağını ve 2022'de çıkmasının planlandığını belirtti.

Eurogamer da haberi doğrulatmak adına Focus Home Interactive'e ulaştı ve yayıncı söylentileri yalanlamadı onun yerine "Asobo'nun bir sonraki oyunu hakkında doğru zaman geldiğinde konuşacağız" diye belirtti.

"Focus Home Interactive ve Asobo olarak, A Plague Tale: Innocence'ın eleştirmenler ve oyunculardan aldığı yorumlardan ve oyunun satışlarından gurur duyuyoruz. Ayrıca gelecek hafta düzenlenecek The Game Awards 2019'da En İyi Hikaye Anlatımı dahil olmak üzere çok sayıda ödüle aday gösterilmekten de büyük mutluluk duyuyoruz. Oyunun daha fazla ilgi görmesini sağlamak adına çabalarımızı sürdürmek ve oyunu hak ettiği şekilde tanıtmaya devam etmek istiyoruz."

"Asobo ile gelecekteki projelerde çalışmaya devam etmek için ortaklığımızı geçtiğimiz yıl duyurduk fakat bunun A Plague Tale: Innocence'ın devam oyunu olacağını doğrulamadık. Doğru zaman geldiğinde bu oyun hakkında daha fazla detay vereceğiz." 

A Plague Tale: Innocence 14 Mayıs 2019'da PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıktı.

• Yakışır bu yılın en sürpriz oyunlarından birisiydi. Müzikleri, abla-kardeş ilişkisi, atmosferi, dünyası harikaydı. Oynamayanlar varsa mutlaka oynasın. İkincisinin geleceğine çok sevindim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hugonun büyüdüğü bir hikaye olursa çok daha güzel bir şey çıkar diye hayal ediyorum. Merakla bekliyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • O cücük veledi sakın büyütmesinler. Sürekli amicia amicia amicia deyip dursun süper oluyordu. Bu yılın sürpriz yapımlarındandı.
  • Seslendirmeler muazzamdı ama unreal ps4 üzerinde güzel görünmüyor bence.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çok başarılı bir işe imza atmışlardı. Devamı da iyi olur. Karakterleri özellikle çok iyi idi. Hugo orta çağın Sezerciği, ablası da Ayşeciği :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hell-Riegel

Seslendirmeler muazzamdı ama unreal ps4 üzerinde güzel görünmüyor bence.
    Unreal değildi oyun. Kendileri geliştirmiş motoru. Pcde iyiydi AAA Kalitesindeydi animasyonlarda dahil

• Son boss savaşı (yani savaşma yöntemi) hariç çok güzel bir oyundu. Hikaye, sunum, basit ama güzel bulmacalar, çaresizlik hissi vs çok güzel harmanlanmıştı. Gelirse ikinci oyun ve fiyat uçuk olmazsa alırım
  • Çok iyi haber be. İlk oyunu gerçekten çok güzeldi.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • İlk oyun guzeldi zevkle bitirmistim iyi olur gelirse.

• Çok çok keyifli bir oyundu, müzikleri de muazzamdı.Hatta ost'lerden "father" ın bir kısmını zil sesi bile yaptım.İkincisi gelirse süper olur.
  • İlk oyunu zevkle bitirmiştim, çok güzel haber, ikinci oyun daha uzun ve daha detaylı olur umarım.
  • Öncelikle yazacağım şey spoiler içerebilir buna göre okuyun.
    İlk oyunun finalinde isim vermeyecem A ile B şahsı şakalaşırken ''aa sinek saldırıyor haha'' gibi şakalaşma muhabbeti geçti. 2. oyunun haberini final kısmında vermiş olabilirler. Belkide 2. oyunda sineklerle mücadele edecez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.