Şimdi Ara

Şöyle bir yol izlenebilir mi sizce ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhabalar kolay gelsin hepinize sımdı sormak ıstedıgım husus şudur mat2 konuları bitmeye yüz tuttu limit-turev bu hafta integral pkob öbür hafta biter ben diyorum ki soru bankası almak yerine deneme alsam onları soru bankası niyetine cozsem nasıl olur ? Yani hem çok fazla orijinal soru görmüş olurum hem de klasikleri unutmamış olurum bazı yayınevleri direk klasik yazıyor zaten endemik olsun sarmal olsun bence daha faydalı olur gibi görüşleriniz nedir bu konuda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hangi soru bankasını bitirdiniz?

• LELEB kullanıcısına yanıt

345 hocam bitmedi henuz

• denemeyi deneme gibi çözmelisin sb gibi çözmek olmaz. gerekirse beklet denemeyi ltiyi tamamla öyle gec

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam size öneri vermek pek haddime değil ama bir kaynak daha çözmeniz iyi olur bence. Tercihen orijinal olabilir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • wweiss1023 W kullanıcısına yanıt

Hocam şimdi sureyle yarısmadıgımız bı alan ya mat2(gerçi bu sene o da oldu ya) öyle yapayım dedim insan don dolaş p(1) nedir yok sabit terim nedir yerinde sayar gibi hissediyor ama eyvallah dengeyi kuracaz bı şekilde

• Tırınını Sinan kullanıcısına yanıt

Estağfurullah hocam ya naptın 😄 orta yolu bulucam gibi ama video ısı rafa kalkıyor ya sb ve deneme dengesi kurucam bı de arkadaşlar çok ovduler orijinali çok meraklandım bakmak lazım bı sağolasın

• haklısın dostum süre yok ama. şu var eğer soru bankası gibi çözersen çok dikkate almayarak rahatça çözüyorsun ama deneme gibi çözünce net hesaplayacağın için daha düzgün çözüyosun genelde bu böyledir. ondan diyorum deneme gibi çözüp net skalanı görmen için beklet biraz ocağa kadar falan ayt matı bitirirsin zaten

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam bir tane deneme alın bir tanede yanına sb atıyorum iki denemeden de polinomda yanlış var açın sbden tarayın konuyu

• LELEB kullanıcısına yanıt

Eyvallah hocam bu yol daha iyi gibi böyle yapıcam ya tamam 3d diye düşündüm sımdılık kitabı deneme cozucez diye sbden kopmamak lazım tamamdır sagolasın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.