Şimdi Ara

şöyle bir takıntım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • genelde fizikte veya türkçede oluyor matematikte fazla olmuyor.mesela fizikte soruyu çözüyorum 4-5 satır işlem yapıyorum falan cevabı buluyorum ama işaretlemeden doğrumu değilmi diye kontrol ediyorum yada işaretleyip hemen cevap anahtarını açıp kontrol ediyorum.yani hiç 1 test fiziği işaretleyip en son cevap anahtarından kontrol etmişliğim yok.sizce bunun ileriye dönük bir zararı olurmu?soruları çözmemde sıkıntı yok testte 1-2 yanlısım anca çıkıyor ama şu bakma olayı kafamı kurcalıyor.çünkü bazen deneme yaptığımda sorunun cevabını bulup denemeyi bırakıp cevap anahtarına bakmışlığım var doğrumu diye zaten bu hatayı yaptığımda her sorudan sonra bakma isteği duyuyorum o yüzden deneme çöp oluyor.en son cevap anahtarlarını saklayacağım bir yere akşamları kontrol edicem yani o derece.

• çıldırmışsın
  • Başarının altın kuralı : Cevaba bakarken bi alt sorunun cevabına da bakın.Kendinizi germeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dofuber

çıldırmışsın

diğer fantezilerimi anlatmadım daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: onrynkk

Başarının altın kuralı : Cevaba bakarken bi alt sorunun cevabına da bakın.Kendinizi germeyin.

işlemini yaptığım sorunun cevap anahtarından cevabını görsem ne olur.problem değil bu cevaptan gidelim cevap a ise a dır işaretleyip geçmiyoruz paşalar gibi işlem yapmak zorundayız
  • bu bendede var diye sırf cevap anahtarı sayfanın altında olanlarda alıyorum
  • Bir daha yaparsan kendine ceza ver. Mesela o gün hiç ders çalışma

• Focke-Wulf kullanıcısına yanıt
    direk kaç kya girmek istediğini söyle ona göre çalışalım
  • Ben de aşığım mesela

• bende yapıyordum bunu bıraktım sonra. hoş bir şey değil yanlışların tokat gibi çarpınca testin sonunda diğer teste geçince iyi konsantre oluyorsun
  • Bende test çözerken böyle yapıyorum çünkü konu eksiğim var ama konu eksiğim yoksa öyle yapmamaya özen gösteriyorm

• quote:

Orijinalden alıntı: onrynkk

Başarının altın kuralı : Cevaba bakarken bi alt sorunun cevabına da bakın.Kendinizi germeyin.

Matci bob'un sozudur hocam tirnak icinde yazin

• Zararı olmaz mı
    Normal sınavda acaba cevap neydi diye stresten duramazsın kopar cevap anahtarını ailene filan ver

Kendi eksiğini de göremezsin hem

• JrUnLucky J kullanıcısına yanıt
    Ustam anlattığının aynısı bende de var. Napıcam diye düşünüp duruyodum şimdi gördüm ki benden başkaları da varmış benim gibi olan. Çok illet bişi ya :(

• zorlandigim derste benimde yapasim geliyor zorlanmayla ilgili galiba cunku diger derslerde takir takir zaten dogru yapicam edasiyla gidiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.