Şimdi Ara

şöyle bir fikrim var sizce tutarmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Düşük sistemde çalışabilecek optimizasyonu iyi bir bilgisayar oyunu geliştirmek istiyorum senaryoyu yazabilirsem heves ve tutku olayıda var işimi seviyorum.
    Size bir soru soracağım 2.dünya savaşı döneminde geçen bir zombi oyunu yapsam korku ve hayatta kalma oyunu olan çoklu oyuncu modu 4 kişi destekleyecek dalga dalga zombiler gelecek tps olacak oyun türü sizce satın alırlarmı bu şekilde bir oyun çıkarsam bu sitedeki yorumları okudumda mesela resident evil serisini korku hayatta kalma hissini vermediği için beğenmemişler.Ben o zamanda geçen eski silahların bulunduğu bir oyun yapsam tutarmıki?Alman zombiler falan olsa oyunda taklit etmekte istemiyorum ama herhangi bir oyunu senaryo yazabilsem düşük sistemde geliştiririm bende heves tutku var.
    Yani eski zamanda geçen bir oyun serisi çıkarmayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainfall2535 -- 9 Mart 2018; 16:56:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Multiplayer oyunların çoğu tutar.

İnsanların Multiplayer oyun açlığı asla bitmez.

Bknz. Pubg h1z1 Rust Dayz Lol Dota CSGO hearthstone ve sayamadığim bir çok oyun.

Arkadaşlarınla keyifli diyaloglara girebilceğin bir oyun yaparsan. Yayıncılar oynar yayıncılardan görenlerde satın alır

Senaryo oyunu yapılmamalı tek başınaysan. Kendini tekrar eden ama tekrar ettiğinde sıkmayan ve her tekrar edişinde farklı seçenekler sunabilen bir oyun yapman gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 9 Mart 2018; 18:43:21 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.