Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Şöyle Bi Düşündümde Çocukluk Ne Kadar Güzelmiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
16
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Şöyle Bi Düşündümde Çocukluk Ne Kadar Güzelmiş
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    259 Mesaj
    Düşünsenize 6 yaşlarındasınız sabah kalktınız okul yok iş yok gitmeniz gereken herhangi bir şey yok. Bi göreviniz sorumluluklarınız hiç yok. Sabah kalktınız kalvaltınızı mutlu bir şekilde kahvaltınızı ettiniz oyunlar eşliğinde. Sonra oturdunuz televizyon izliyorsunuz oda ne kapı çalmış. Arkadaşlarınız oyun oynamak için sizi çağırıyor hemen çıktınız oyun oynamaya saat 3 e kadar oynadınız. Zamanın nasıl geçtiğini farkında değilsiniz. Çok susadınız eve doğru koştunuz anne çok sudadım bi bardak su verirmisiniz dediniz. O suyu kana kana içtiniz. Sanki hayatınızda içtiğiniz en tatlı su oydu. Oyuna devam. Akşam oldu balkondan sesler geliyor annen bağırıyor yemeğin hazır olduğunu haber veriyor. Hemen eve gittiniz çok acıktınız yemeğinizi yiyip televizyon izlemeye oyun oynamaya başladınız. İçinizden geçiriyorsunuz bu gece uyumayacağım diye. Ama ne olmuş saat 10 da oturduğunuz yerde uyuya kalmışsınız. Diğer sabah uyandınız ve kendinizi yatakta buldunuz işte en büyük sihir odur. Düşünürsünüz ben koltukta uyumuştum nasıl geldim yatağıma diye.

Neyse aklıma geldi yazayım dedim.

|
    |

• |
    |
    |

Orijinalden alıntı: [Vampir]

Düşünsenize 6 yaşlarındasınız sabah kalktınız okul yok iş yok gitmeniz gereken herhangi bir şey yok. Bi göreviniz sorumluluklarınız hiç yok. Sabah kalktınız kalvaltınızı mutlu bir şekilde kahvaltınızı ettiniz oyunlar eşliğinde. Sonra oturdunuz televizyon izliyorsunuz oda ne kapı çalmış. Arkadaşlarınız oyun oynamak için sizi çağırıyor hemen çıktınız oyun oynamaya saat 3 e kadar oynadınız. Zamanın nasıl geçtiğini farkında değilsiniz. Çok susadınız eve doğru koştunuz anne çok sudadım bi bardak su verirmisiniz dediniz. O suyu kana kana içtiniz. Sanki hayatınızda içtiğiniz en tatlı su oydu. Oyuna devam. Akşam oldu balkondan sesler geliyor annen bağırıyor yemeğin hazır olduğunu haber veriyor. Hemen eve gittiniz çok acıktınız yemeğinizi yiyip televizyon izlemeye oyun oynamaya başladınız. İçinizden geçiriyorsunuz bu gece uyumayacağım diye. Ama ne olmuş saat 10 da oturduğunuz yerde uyuya kalmışsınız. Diğer sabah uyandınız ve kendinizi yatakta buldunuz işte en büyük sihir odur. Düşünürsünüz ben koltukta uyumuştum nasıl geldim yatağıma diye.

Neyse aklıma geldi yazayım dedim.

|
    |

• Çavuş
    98 Mesaj
    ne güzel yıllardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    halbuki değerli birşeymiş o yaşlar hemde çok.
    insan bir garip oluyor, belkide hep öyle kalsaydık ne güzel olurdu.
    büyüdükçe hayatın ne kadar acımasız oldugunu öğrenip ve insanların gerçek yüzünü görüyorsunuz.
    quote:

Orijinalden alıntı: Schneeflocke

ah be hocam, okurken kücüklügümü gördüm yazıda.
    halbuki değerli birşeymiş o yaşlar hemde çok.
    insan bir garip oluyor, belkide hep öyle kalsaydık ne güzel olurdu.
    büyüdükçe hayatın ne kadar acımasız oldugunu öğrenip ve insanların gerçek yüzünü görüyorsunuz.

Evet çok değerliydi farkında değildik ama yinede hayat bize güzeldi.

Şimdi büyüdük ama beraberinde sorumluluklarımız ve sorunlarımızda büyüdü.
    |
    |
    |
    |
  • Yarbay
    4046 Mesaj
    o çok sevdiğiniz çocukluğunuz sizin kişiliğinizi,karakterinizi hazırlıyor.Belli ki o gelişmemiş ki hala çocukluğa özlem duyuyorsunuz.İçi sizi yakar dışı beni misali.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ölüm Lokumu -- 15 Aralık 2012; 20:51:15 >
    |
    |
    Vodafone smart 6 kullanıcısı(2015 ten beri)||PC: Anakart Asus m5a87||cpu amd phenom 2 x2 565|||GPU Amd radeon sapphire r9270x 2GB 256 bit gddr5||PSU 450W bir psu işte||Tablet:Acer bir şey 1 gb ramli ekranı kırık ama idare ediyor
  • Binbaşı
    1452 Mesaj
    Ben tam olarak küçüklüğümü değilde küçüklüğümü yaşadığım dönemi özlüyorum.
    |
    |
    |
    |
    Logitech Driving Force GT
  • Binbaşı
    1091 Mesaj
    |
    |

2016-2017 EUROLEAGUE ŞAMPİYONU
  • Yüzbaşı
    984 Mesaj
    Küçük çocuklarda büyümek ister büyüyencede sizin gibi çocuk olmak ister nedeni çocukken beyin gelişmediği için o yılların kıymetini bilemezsiniz çünkü
    |
    |

|
    |

• Yarbay
    24840 Mesaj
    Abi hele de o eve gelip iseyip saklambaca geri dönmek

Dediğin gibi eve gelip anneden su istemek

Cok güzel yillardi

|
    |

|
    |

• Yarbay
    2558 Mesaj
    yapma be çocuk olasım geldi
    |
    |

~CRIPPLED BLACK PHOENIX~
    "'Rab'bim, hayatımın efendisi. Benden aylaklık, ümitsizlik, küstahlık ve gevezelik ruhunu al ve bana iffet, tevazu ve sabır ver.''
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.