Şimdi Ara

Soykırım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.thefor gotten.org/site/intro_tur.html

işte olay bu siteden ibaret site bir ermeniye ait ve sırf kıllık olsun die siteyi türkçe yapmışlar.
    bildiğim kadarıyla dh üyesi birçok hacker war ellerinden ne geliyorlarsa rica ediyoum lütfen yapsınlar(ki anlasaydım size bırakmazdım)

(boşluk yoq arada)

ya kusura bakmayın yeri deil ama olsun yinede paylaşiim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ::UnFoRgİvEn:: -- 12 Ekim 2006; 16:30:31 >

• ben bu sitei turkce yapanında
  • 1. dünya savaşında osmanlı-rusya savaşlarının ardından ermeniler doğuda isyanlar ve huzursuzluklar çıkararak zaten savaşta olan ülkeyi zedelemekteydiler. bunu üzerine bölgedeki ermenileri daha doğuya göndermek amacıyla osmanlı yönetimi, sayısı şuanda aklımda değil bir kısım asker ile birlikte ermenileri daha doğuya ikamet etmeleri ve huzursuzluğu bir an olsun azalmak için doğuya göndermiştir. kış mevsiminin olması sebebiyle ve bir takım aksiliklerden dolayı yolda osmanlı askerleri ve ermeniler hayatlarını kaybetmiştir. sanki burada sadece ermeniler ölmüş gibi ermeni katliamı denmekte fakat bu gerçekten yanlış bir ifadedir, çünkü bölgede osmanlı askerleri de hayatlarını kaybetmiş bulunmaktadır. ermenilerin bu oyununa bu oyunu çıkar haline getirmek amacıyla ingiliz, fransız ve yunanlılar da destek vermiştir. tarihi siyasi amaçlar yüzünden değiştirmek istemektedirler.
  • BİZE ULAŞINDAN NEREDEYSE HER DİLDE KÜFÜR ETTİM OH RAHATLADIM
    FRANSANIN CEZAYİR SOYKIRIMI YAPMASI NOLCAK SANKI DAVULLA ZURNAYLA YAPTILAR
    AMERİKANIN HİROSİMAYA ATILAN BOMBASI O DA Bİ NEVİ SOYKIRIM
    BUNLARI GÖRMÜYORLARIMI ...................LER ONLARA ARKADAŞLAR BİZE ULAŞINDAN YAZIN GÖRSÜNLER BAKALIM
  • yaw duyduğuma göre okullarda ilk ders cizre mi-cezayir mi ne soykırımı anlatılcakmış bizde anlatırmadı

anlatılan var mı
  • Hocam bu tarz siteLer hep oLdu,hep de oLacak ..
    En güzeL tepki bu siteLere girmeyerek,rank yapmaLarını engeLLemek oLur,sağa soLa rekLam misaLi adres verip şunu biri hackLesin demekLe oLmaz ..
    YapabiLiyorsan kendin yaparsın yapamıyorsan ve yardıma ihtiyacın varsa da sitenin adını vermeden ve doğru konu başLığı aLtında, konuyLa iLgiLi bir forum sitesinde sorar,pm yoLuyLa da cevap aLırsın ..

Bu ve benzeri şeyLer her zaman oLacaktır .. şimdi terör örgütünün sözde siLah bırakma muhabbetiyle akıL karıştıracak birşey kaLmadığı için şimdi Fransa'nın sözde Ermeni soykırımı konusu konuşuLuyor,eLbet bu da geçecek sonra gündem yine değişecek, ya sağ-sol,ya alevi-sünni, ya da benzeri başka bir konu tekrar hortLayacaktır .. Dejavu mu dersin,kısır bir döngü mü biLmem ama bunLar bizLer cahiLLikten kurtuLmadıkça böyLe sürüp gidecek ve yine kaybeden bizLer oLacağız ..
  • bu siteyi açılış sayfanız yapın ki. google da ermeni soykırımı diye yazınca ilk başta Ermeni lerin yalalnları ortaya çıksın

http://www.ermenisorunu.gen.tr/english/index.html
  • başka bişi demeye gerek yok nerede bu hackerlar ya !
  • küfür etmekten başka daha ne yapabilirim söley in şimdi bana
  • dinime küfreden bari müslüman olsa...
    ben tam olarak bilmiyorum katlettik mi katletmedik mi?
    şu var tecir edilirken muhakkak ölen olmuştur . domuz bağıyla öldürülen Türklerin fotoları Türk Silahlı Kuvvetlerinde bulunmakta...
    şimdi müslüman bir milletin bunu yapmaya inancı yok ama avrupa denen lanet şeyde gelenekleridir katletmek Fransanın cezayirlileri yada Almanların Yahudileri öldürmesi normaldir ama bizim adetimizde geleneğimizde örfümüzde böle bişi yok..
    Ermeniler fakirler ne yapsınlar Türkiyeden para kazanmak için baskı yapıyorlar...
    Yahudi katletseydik ki yahudilerin istediklerini her zaman yerine getirdik ama katletmesek bile istediklerini yaparlardı güç kimdeyse o haklıdır...
    son olarak zik kadar Türkiye dünyaya kafa kaldıracak buna arka tarafımla glerm dünya haritasını dikkatlice incelemenizi tavsiye ederim. İran lideri ancak müslümanları bir araya getirmeyi başarırsa dengeler değişir. Türkiye bu kulvardan artık çok uzaklaştı ne üslümanız ne de hristiyan ne asyalıyız ne de avrupalı ... ne deçok çalışkan dünyaya kafa tutan bir milletiz. Siz katliamı boşverin oyununuzu oynamaya devam edin uyku modunda takılın biz oyunlar sayesinde bilinçsiz nesil olmayı hak eden toplumuz...

son olarak öldürdüysek gururla söylerdik...
  • Eğer bu p*ç*n soyları türkleri katletmesydı bunları baska bı yere surulmıceklerdı ama y*vs*k ermenıler bıze ıhanet ettıklerı ve cıkarlarına ters dustustugumuz ıcın bızımle beraber senlerce yasamlarına ragmen sora cıkarları ıcın bızı arkadan vuran bu p*shtları surduk ve onlar bızı katletmeye calısmalrına ragmen bız katlettı olduk bu ermenı p*çlerını yardakcıların alayanın *n*s*n* s*k*m
  • ya bu yalancılar a dicek o kadar şey var ki yazamıom öfffffffff
  • arkadasım bu sıtenın sol altında yazıo dıkkatlı bakın yenı gırcekler 2004 yazıo yanı bu sıte yenı deıl taa ne zman yapılmıs ama bız kor oldumuz ıcın ne zman dan berı fark etmıoruz demek oluo bu
  • dinimizde kinin yeri yoktur tabi müslümansanız...
    ermenileri dışlamayın 30.000 kaçak çalışan ermeni var ülkemizde onlarada yazık. Parası olsaydı onların böle bi eziqlik yapıp baskı kurmazlardı... gerçi soykırım kabul edilirse Türkiyeden yer almayı hayal ediyorlar da .. madem öle bi hayalleri var biz onları katletmişiz eldeki bulgurdan olmayacakları ne malum ermenistanı almıyacağımız ne malum Türklerin manyak olduğunu bilmiyorlar bizle uğraşanı sonuna kadar takip ederiz...
    Allah rahmet eylesin Abdullah Çatlıyı baya bi ermen yok etmişti...
  • türkün türkten başka dostu yoktur lafına gittikçe daha çok katılmaya başlıyorum allah sonumuzu hayır etisn nereye gidiyo bu dünyaa
  • Allah onları nasıl biliyosa öyle yapsın

burda ne kadar yorum yaparsak yapalım başımızdaki büyük eşşekler bişey yapmadıktan sonra bize b.k yemek ve boş boş yorum yapmak düşer.............................
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.